18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mercedes C63 AMG

~Velture • 2019-10-14, 23:02
Tak dla urozmaicenia coś innego niż bmw ;)



A tutaj dla porównania ten sam zakręt z kimś lepszym za kółkiem ;)

spoiler

eMJay8086

2019-10-15, 08:29
Co to za gówno, nawet przyczepności nie może złapać na suchym asfalcie, a o ESP szkoda gadać (może wyłączone?) ;-)

doktores

2019-10-15, 09:01
"A tutaj dla porównania ten sam zakręt z kimś lepszym za kółkiem" - bo i fura w ch*j zabawniejsza: Nissan 200SX S14 (lub S14A) z przodem od S15. Genialne auto.

SpeedyG

2019-10-15, 09:03
Na biednego nie trafiło heheh. Z drugiej strony dzisiejsze auta są tak mało wyraziste niż te z przed 15 lat. Merc się wyróżnia, ale i tak jakość strasznie spadła.

Andrzejas

2019-10-15, 09:10
Ciągle mam wrażenie, że to w Jelczu-Laskowice...


radek225

2019-10-15, 09:23
Kupił sobie nowobogacki dorobkiewicz Merca, albo bogaty synuś dostał go od bogatego tatusia i myśli, że jest mistrzem kierownicy. Podobnie z resztą jak ja. Prawko mam od 2 lat, na torze pod okiem kierowcy rajdowego nigdy nie prowadziłem, więc mam gówno w tej materii do powiedzenia i za dobrego kierowcę się nie uważam. Do tego widać, że koleś powyłączał sobie wszystkie niańki, które są pokrewne ABSowi i naprowadziłyby samochód na poprawny tor. Jeśli jesteś laikiem, i uważasz, że wsiadając do takiego auta jesteś sportowym kierowcą, to znaczy, że po założeniu białego fartucha i przewieszeniu stetoskopu przez szyję jesteś lekarzem.

SpeedyG napisał/a:

Na biednego nie trafiło heheh. Z drugiej strony dzisiejsze auta są tak mało wyraziste niż te z przed 15 lat. Merc się wyróżnia, ale i tak jakość strasznie spadła.



pie**olisz. Moda w motoryzacji była od jej zarania. Każde dziesięciolecie od ponad 130 lat istnienia motoryzacji się czymś charakteryzowało. Typowe jęczenie "kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów". I współczesne samochody potrafią być piękne. Gdyby robiono jeden model dziesiątki lat wsadzając do niego inne silniki, wyposażenie i osprzęt, nikt tego by nie kupował. Jedyne co mnie wk***ia we współczesnej motoryzacji to downsizing. Nie ma tej wolności i swobody w montowaniu silników, co kiedyś. Są te pie**olone normy emisji spalin Euro, a ekozjeby z roku na rok dokręcają śrubę. A jak widzę silniczek 3 cylinderki 1 litr pojemności Ecoboost to mi się żółć cofa. Silniki w małych mieszczuchach powinny być 1.2-1.5, a w każdym większym samochodzie silnik powinien być co najmniej od 2 litrów w górę. Silnik 1 litr... Karton mleka ma więcej.

sereja3

2019-10-15, 10:32
Andrzejas napisał/a:

Ciągle mam wrażenie, że to w Jelczu-Laskowice...



Bo to Apartamenty mieszkalne dla Inżynierów :D

dżonyłojlker

2019-10-15, 10:57
doktores napisał/a:

"A tutaj dla porównania ten sam zakręt z kimś lepszym za kółkiem" - bo i fura w ch*j zabawniejsza: Nissan 200SX S14 (lub S14A) z przodem od S15. Genialne auto.



Jeśli piszesz o Nissanie z drugiego filmiku, to mi bardziej wygląda to na normalną Silvie S15

camson

2019-10-15, 11:07
eMJay8086 napisał/a:

Co to za gówno, nawet przyczepności nie może złapać na suchym asfalcie, a o ESP szkoda gadać (może wyłączone?)


:facepalm2:

Wolne rączki, zbyt głęboka kontra i odpuszczenie gazu przy przekładce zawsze kończy się tak samo.

dżonyłojlker

2019-10-15, 11:22
camson napisał/a:

Wolne rączki, zbyt głęboka kontra i odpuszczenie gazu przy przekładce zawsze kończy się tak samo.



Wszystko jak trzeba, ale tamten kolega to chyba jaja sobie robił - przecież nikt nie jest aż tak głupi żeby napisać to na serio, chyba że jednak.

:mrgreen:

LB...........BZ

2019-10-15, 11:23
Ahh ten Nissan Silvia. Zajebisty wóz.

woytasw

2019-10-15, 11:51
Mój matiz lepiej wychodzi z poślizgów.
Amatorzy.