18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Merc z gównem za kierownicą

~Velture • 2023-05-17, 11:11
Ojojojojo co to się stało się? :shock: 8-)


Heliar

2023-05-17, 11:14
To jakiś symulator?

Quassar

2023-05-17, 11:58
Heliar napisał/a:

To jakiś symulator?



Symulator p*zdy?? , ale to nie symulator chodź nadal p*zda.. Chodź jedno sie zgadza :D

Korcipała

2023-05-17, 12:12
I dobrze tak k***ie jeszcze lepiej jak nie jego auto i nie ma za co zapłacić właścicielowi, gówno do paki i niech go jebią z celi chłopaki.

~Velture

2023-05-17, 12:15
Korc**ała napisał/a:

I dobrze tak k***ie jeszcze lepiej jak nie jego auto i nie ma za co zapłacić właścicielowi, gówno do paki i niech go jebią z celi chłopaki.



Chyba w takich przypadkach działa ichniejszy odpowiednik UFG który płaci właścicielowi (jeśli auto bez wiedzy/zgody właściciela było zabrane) który potem ściąga z winowajcy.

smc

2023-05-17, 13:17
Zwykła E-klasse, nie ma czego żałować....

Turcy i cyganie uwielbiają takie.

Sztruks

2023-05-17, 13:26
Na ch*j mu ten czepek na ryju? Myśli sobie że jest „Gangsterem”? Czy jaki ch*j bo nie czaje

IcoJaRobieTu

2023-05-17, 13:37
Sztruks napisał/a:

Na ch*j mu ten czepek na ryju? Myśli sobie że jest „Gangsterem”? Czy jaki ch*j bo nie czaje



Żeby nie można go było rozpoznać na filmiku? A skąd wiesz, może to auto klienta po przeglądzie zabrane na przejażdżkę?

GIF-Seeker

2023-05-17, 13:56
smc napisał/a:

Zwykła E-klasse, nie ma czego żałować....
Turcy i cyganie uwielbiają takie.



Chciałbym mieć kiedyś taki luz psychiczny, żeby rozk***ić auto za 200k i móc spokojnym głosem tę sentencję wygłosić typowi z holownika, po czym niedbale dogasić peta nogą.

to...........10

2023-05-17, 14:13
GIF-Seeker napisał/a:

Chciałbym mieć kiedyś taki luz psychiczny, żeby rozk***ić auto za 200k i móc spokojnym głosem tę sentencję wygłosić typowi z holownika, po czym niedbale dogasić peta nogą.



Już niedługo tak będzie. Jak chleb w sklepach będzie za 100 PLN :D

smc

2023-05-17, 14:54
GIF-Seeker napisał/a:

Chciałbym mieć kiedyś taki luz psychiczny, żeby rozk***ić auto za 200k i móc spokojnym głosem tę sentencję wygłosić typowi z holownika, po czym niedbale dogasić peta nogą.




Jak akurat am taką taką finansową sytaucję, ale uwierz mi, że nie ma ona nic wspólnego z luzem psychicznym...


Codziennie jestem na krawędzi. Do bankructwa może doprowadzić Cię odejście kluczowego klienta, Państwowa Inspekcja Handlowa, podwyżka PGNIG, stopy procentowej lub kursu dolara. Możesz robić wszystko dobrze, być mega kocurem w swojej branży, a stracić wszystko w jeden dzień. Wielu moich kolegów boleśnie się o tym przekonało.
Oczywiście, mógłbym rzucić wszystko i pójść do zwykłej pracy, ale myśl o tym, że miesięcznie zarobię tyle, ile dziś mam jedną dniówkę, powoduje to, że coraz częściej myślę o samobójstwie...

maxkulczyk

2023-05-17, 15:07
smc napisał/a:

Jak akurat am taką taką finansową sytaucję, ale uwierz mi, że nie ma ona nic wspólnego z luzem psychicznym...
Codziennie jestem na krawędzi. Do bankructwa może doprowadzić Cię odejście kluczowego klienta, Państwowa Inspekcja Handlowa, podwyżka PGNIG, stopy procentowej lub kursu dolara. Możesz robić wszystko dobrze, być mega kocurem w swojej branży, a stracić wszystko w jeden dzień. Wielu moich kolegów boleśnie się o tym przekonało.
Oczywiście, mógłbym rzucić wszystko i pójść do zwykłej pracy, ale myśl o tym, że miesięcznie zarobię tyle, ile dziś mam jedną dniówkę, powoduje to, że coraz częściej myślę o samobójstwie...



Tylko nie zapomnij nam nagrać filmiku jak się będziesz odpalał :D będziemy mieli cię w pamięci , aż będziesz na głównej stronie :)

~Velture

2023-05-17, 15:36
smc napisał/a:

Zwykła E-klasse, nie ma czego żałować....
Turcy i cyganie uwielbiają takie.



Nikt z wykształceniem ponadpodstawowym w Polsce nie powie "E-KLASSE".

Bul_od_bytu

2023-05-17, 15:40
smc napisał/a:

Jak akurat am taką taką finansową sytaucję, ale uwierz mi, że nie ma ona nic wspólnego z luzem psychicznym...
Codziennie jestem na krawędzi. Do bankructwa może doprowadzić Cię odejście kluczowego klienta, Państwowa Inspekcja Handlowa, podwyżka PGNIG, stopy procentowej lub kursu dolara. Możesz robić wszystko dobrze, być mega kocurem w swojej branży, a stracić wszystko w jeden dzień. Wielu moich kolegów boleśnie się o tym przekonało.
Oczywiście, mógłbym rzucić wszystko i pójść do zwykłej pracy, ale myśl o tym, że miesięcznie zarobię tyle, ile dziś mam jedną dniówkę, powoduje to, że coraz częściej myślę o samobójstwie...



Pieniądze to nie wszystko. Już jakiś czas temu złapałem się na tym, że jak człowiek tylko zapie**ala to nie ma czasu na radość z wydawania. Trumna nie ma kieszeni więc nie ma co przesadzać

;-)

johnnyy

2023-05-17, 16:16
Dzwoni na policję zgłosić że mu jakiś wariat drogę zajechał