18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Medziugorie

Halman • 2018-09-09, 16:57

z jednej strony fizyka kwantowa a z drugiej... ehhh...

Argeusz

2018-09-09, 17:03
Wypijcie ćwiartkę spirytusu to też tak będziecie wyć :D

TB303

2018-09-09, 17:04
Och, ile głupiutkich owieczek wierzy w takie przedstawienie. Grzeczne zwierzaczki :amused:

cuurniprime

2018-09-09, 17:12
Włosy na jajach mi osiwieją zanim to obejrzę...

edek.bajzel

2018-09-09, 17:52
znam ludzi bez wiary, którzy podczas egzorcyzmów, a pojechali dla jaj
bo są też czasem takie przeprowadzane w Polsce,
ludzie zachowywali się podobnie, później nic nie pamiętając,
niedowiarkom radzę kiedyś spróbować, ale nie chodzi mi o miejsce na pijackiej imprezie, lecz prawdziwym uwolnieniu i obyście się nie zdziwili

Halman

2018-09-09, 17:57
@up wyczuwam przybywających ekspertów od egzorcyzmów...

banerr

2018-09-09, 18:08
Ghostbusters przybywają.

wubepe

2018-09-09, 18:15
TB303 napisał/a:

Och, ile głupiutkich owieczek wierzy w takie przedstawienie. Grzeczne zwierzaczki :amused:



Obyś kiedyś nie pożałował tego, że nigdy nie starałeś się poznać Boga mimo, że masz do tego okazję na każdym kroku, póki żyjesz. Świadomie odrzucając Boga za życia, na końcu możesz spotkać tego drugiego, co się na tym filmiku wydziera, na wieczność...

wubepe

2018-09-09, 18:24
up, bardzo długo żyłem w sidłach tego drugiego.

lucilla

2018-09-09, 18:49
"znam ludzi bez wiary, którzy podczas egzorcyzmów, a pojechali dla jaj
bo są też czasem takie przeprowadzane w Polsce,
ludzie zachowywali się podobnie, później nic nie pamiętając,
niedowiarkom radzę kiedyś spróbować, ale nie chodzi mi o miejsce na pijackiej imprezie, lecz prawdziwym uwolnieniu i obyście się nie zdziwili"

Byłem, widziałem i muszę przyznać, że te całe egzorcyzmy to bujda na resorach. Pojechałem jako sceptyk i wróciłem tylko, że z potężnym bagażem zażenowania. Całonocne śpiewy, modlitwy, pomieszane z opowiastkami duchownych co to się zaraz nie wydarzy. Programowanie naiwnych i słabych umysłów. Kilka bab się darło, ktoś tam zemdlał - pewnie z braku tlenu, bo kościół niby spory ale ludzi w środku od zaj***nia. Atmosfera bez wątpienia bardzo mistyczna, ale to wszystko się dzieje w głowach. Polecam każdemu przemęczyć się i zobaczyć tę szopkę na żywo. Pozdrawiam:)


"bardzo długo żyłem w sidłach tego drugiego"
- widać po awatarze:))

przemas6662

2018-09-09, 19:01
Czasem w Bydgoszczy przeprowadzane są egzorcyzmy, byłem na takim widowisku raz i więcej nie pojadę, nawet tego nie opowiadam...

na...........pl

2018-09-09, 22:26
@lucilla
Mnie zawsze rozbrajają odpowiedzi jak pytam się katolików czy NAPRAWDĘ wierzą w niepokalane poczęcie, zmartwychwstanie czy zamianę wody w wino :)

lucilla

2018-09-09, 22:37
@narkotykiTanio.pl
Ja jestem rozdarty; rodzina głęboko wierzy - staram się to szanować, bo tego potrzebują, ale czasami nie daję rady i wychodzę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na tle rodziny jestem samotny w swoich poglądach.