18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Media bez wyboru

ciepson • 2021-02-10, 20:06
Włączyłem telewizor i zobaczyłem taki komunikat "Tu miał być Twój ulubiony program".
A ja chciałem tylko obejrzeć pół godziny reklam z krótką przerwą na film.

Rasael

2021-02-11, 19:26
Ja pie**olę, ilu kaczystów! Jasne, media niech upadają. ch*j że utrzymują się głównie z reklam, a podniesienie podatku od nich jedynie zwiększy ich ilość, przez co będą coraz mniej opłacalne i firmą zwyczajnie przestaną się opłacać. ch*j że pozostanie tylko obniżyć poziom jakości do tego syfu z kaczej tuby, tylko po to żeby utrzymać się na wizji. Megafon operatora dudów i tak dostanie kasę niekonstytucyjnie (wiem że nią akurat pisiorska patola podciera sobie dupę) zabraną niepełnosprawnym (wiem, bo w rodzinie zabrali 50% kasy z 1% podatku). Białoruś niedługo będzie się od nas mogła uczyć. ***** ***!

P.S. Pozdrawiam operatorów (o ile jest więcej niż jeden) kont zapewnionych wspaniałomyślnie przez partię rządzącą. Czarny ch*j ci w dupy! (między uszami masz drugą)

Rebeliant

2021-02-11, 23:40
ra0mir napisał/a:

Niech lewica dojdzie do władzy to podatki będą niższe



Lewica jest w Polsce u władzy non stop. Rzeczywistość zatem potwierdza to co zawarłeś w tej wypowiedzi, czyli sarkazm oparty na prawdzie.


P.S.: Pamiętacie kiedy i kto obniżył akcyzę na paliwo? To tylko tak, aby wyjątek potwierdzał regułę.

Fives

2021-02-12, 14:46
Szkoda że jarek nie poleciał z bratem na wakacje

PieronJasnySzlag

2021-02-12, 16:06
Media opanowane przez socjalistów, wszędzie pie**olące o równości społecznej, o pomocy uboższym, media które w swoich publicystycznych programach chętnie zapraszają lewaków krzyczących o 75% w podatkach teraz nagle nie chcą zapłacić drobnego podatku bo wolność. Ja pie**ole to himalaje hipokryzji, to jakby osiedlowa k***a wciskała ci kit że jest dziewicą. k***a jak ja nienawidze tego lewicowego liberalnego ścierwa. Socjaliści chcą opodatkować innych socjalistów i jest lament. Niech jeszcze ta gadzinówka tvn nazwie pisowskich socjalistów faszystami, to już będziemy mieli komplek sp***olenia.

Obejszłem_system

2021-02-12, 16:15
Sonal napisał/a:

To ja tylko odniosę się do tego, że maksymalna pomoc w związku z COVID z PFR mogła być w kwocie 3,5 mln. Dla każdego spełniającego warunki, nie tylko TVN.
O tym, że nie rozróżniasz przychodu o dochodu - to nawet nie warto pisać. Bo dla ciebie to jest ekonomia na poziomie wyższym... nieosiągalnym dla takich robaków.
Nie jesteś żadnym przedsiębiorcą. Co najwyżej jesteś osoba prowadząca działalność gospodarczą zatrudniająca na czarno 2-3 osoby.
Wnioskuję po tym, ze wydaje Ci się, że w Czechach na Słowacji jest lepiej niż u nas. To Cię zdradziło.



Misiu Pysiu widzisz komu odpowiadasz czy wypluwasz z siebie byle co byle komu?

Ci...........la

2021-02-13, 05:16
I bardzo dobrze że pojawił się ten podatek comedia lepsze inni muszą płacić na każdym kroku podatki a te cwaniaki 1 000 000 000 zarabiają i co nie chcą się podzielić z naszym kochanym rządem? Poj***ło ich czy co