18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Media bez wyboru

ciepson • 2021-02-10, 20:06
Włączyłem telewizor i zobaczyłem taki komunikat "Tu miał być Twój ulubiony program".
A ja chciałem tylko obejrzeć pół godziny reklam z krótką przerwą na film.

Cycu320

2021-02-11, 01:35
Tratarara napisał/a:

Najśmieszniejsze jest to, ze na sadolu siedzi tyle pisowskiego ścierwa. Nie dziwię się, inteligencja już dawno opuściła tą gówno stronę i została sama patola i prości ludzie, którym wystarczy 5 banknotów i nominale 100zł.



Inteligencyja opusciła a Ty nadal tu prosty ludziu i nominale.

Abstrah*jąc od scierwa Sratarara, najwazniejsze jest aby była równowaga, ani za bardzo w prawo ani w lewo w polityce. Tak aby każdy Polak i Polka miał/miała "swój dom". Nie dajcie się ogłupiac żadnej ze stron. W każdym kraju są podobne problemy jak w Polsce. Tylko fakt faktem, nikt nie donosi tak wzorcowo jak nasi politycy i aktywiści na masz kraj, na nasze "podwórko"...

Rozyk00

2021-02-11, 03:23
fajnie sie na to wszystko patrzy z perspektywy osoby ktora od 7-miu lat nie oglada i nie kupuje w zaden sposob telewizji, jak strasznie ludzie przezywaja jak to biedna telewizja musi placic kolejny podatek, mobilizacja i jak by inaczej PROTEST EVERYBODY, natomiast cala reszta pojdzie do sklepu ktore jest z rok na rok wszystko drozsze i kazdy ma w dupie, paliwo rosna ceny regularnie, kazdy ma w dupie, o fajki i alko nie wspominajac, ale wszyscy ostro walcza o aborcje dla julek i wolny TE VU EN, nawet nie widzicie jak bardzo jestescie zmanipulowani :D

St...........sz

2021-02-11, 04:16
Cycu320 napisał/a:

Inteligencyja opusciła a Ty nadal tu prosty ludziu i nominale.
Abstrah*jąc od scierwa Sratarara, najwazniejsze jest aby była równowaga, ani za bardzo w prawo ani w lewo w polityce. Tak aby każdy Polak i Polka miał/miała "swój dom". Nie dajcie się ogłupiac żadnej ze stron. W każdym kraju są podobne problemy jak w Polsce. Tylko fakt faktem, nikt nie donosi tak wzorcowo jak nasi politycy i aktywiści na masz kraj, na nasze "podwórko"...



No akurat z tą równowagą to w całej EU jest krucho. Jedni ujadają na drugich tylko tak jak napisałeś z oczywistą różnicą, że tamci nie podnoszą wielkiego larum jaki to ich kraj zły i niedobry i niech Unia coś zrobi itd. :-) Opozycja POWINNA być merytoryczną(nie TOTALNĄ) i wykazywać WSZYSTKIE niezgodnośći prawa z Konstytucją, a nie tylko takie, które im pasują w danym MOMENCIE. Zamiast dialogu społecznego tylko jątrzenie i próby siłowe wypuszczenia wk***ionych ludzi na ulicę. Takie działania tylko pokazują miałkość i niedojrzałość naszej sceny politycznej, brak poszanowania Prawa i elementarnych zasad współżycia społecznego. Dzielenie społeczeństwa na równych i równiejszych. Dyplomacja leży i kwiczy.. Na arenie światowej jesteśmy rozgrywani praktycznie przez wszystkich za wyjątkiem niektórych państw Afryki :lol:
Do tego ogłupiające mass media, szalejące ceny i niska jakość jedzenia, podwyżki, które już każdy ma w dupie to raptem czubek góry lodowej. Powoli zaczynam przywykać do tego wszystkiego bo jest to j***na codzienność.. Cały czas musimy walczyć o swoje jak nie z Niemcami to z Ruskimi, jak nie z nimi to z lewactwem, prawactwem, Żydami, murzynami i muzułmanami. Jebie to inżynierią społeczną, ale chuuuj.. Ile jeszcze osób musi oddać życie za ten kraj, ile wody upłynąć żebyśmy byli Tu i Teraz u siebie Panami swojej wolności na swojej ziemi i nikt nam się nie wpie**alał w butach uj***nych gównem do naszego życia??

PANLACH

2021-02-11, 06:45
A niech sobie upadają !
Ja tam nie oglądam reklam!

htp

2021-02-11, 07:49
NataliaW napisał/a:

Aż tak cię dupa piecze, że nie obejrzałeś ukrytej prawdy? Poproś chłopaka niech ci podrapie szorstkim ku*asem.



I to jest inteligentna i profesjonalna odpowiedź na wysokim poziomie. W zasadzie nic więcej nie mogłem się spodziewać.

ra0mir

2021-02-11, 07:57
Arathnmor napisał/a:

Nakładali podatki na sklepy? Oj... podatki na banki? No dobrze.. Nakładają podatki na media? Lament i żal bo mają jak to ogłosić. A i tak za wszystkie powyższe zapłacimy my w ewentualnie nabytych produktach.



Czyli jak zapłacisz tefałenowi?
Abonament będziesz musiał płacić?
Podniosą hajs za reklamę hemoroidów?
Co ty pie**olisz?
Do sklepu chodzę to wiem, że spożywka drożeje, ale jak tefałen na nas to przeżuci???

CzerstWybut

2021-02-11, 09:05
ra0mir napisał/a:

Czyli jak zapłacisz tefałenowi?
Abonament będziesz musiał płacić?
Podniosą hajs za reklamę hemoroidów?
Co ty pie**olisz?
Do sklepu chodzę to wiem, że spożywka drożeje, ale jak tefałen na nas to przeżuci???



Zmuszą cie do oglądania jeszcze więcej reklam ;) polsat przebijał wszystkich swoją pazernością.

Mnie ten cały syf nie dotyczy bo nie mam telewizora w domu :) idąc do ojca zarzuce czasem okiem i niekiedy nie dowierzam jaki tam syf leci. Już pomijam napie**alanie reklam naokrągło ale poziom seriali i rozrywki jest już na dnie.

nielubięgłupichludzi

2021-02-11, 09:07
ra0mir napisał/a:

Czyli jak zapłacisz tefałenowi?
Abonament będziesz musiał płacić?
Podniosą hajs za reklamę hemoroidów?
Co ty pie**olisz?
Do sklepu chodzę to wiem, że spożywka drożeje, ale jak tefałen na nas to przeżuci???



Ja pie**olę, ale debil...

Sonal

2021-02-11, 09:34
Obejszłem_system napisał/a:

Zapodaj istotę problemu bardzo proszę. Bardzo jestem ciekawy.
Przepraszam istotę protestu.



To ja tylko odniosę się do tego, że maksymalna pomoc w związku z COVID z PFR mogła być w kwocie 3,5 mln. Dla każdego spełniającego warunki, nie tylko TVN.
O tym, że nie rozróżniasz przychodu o dochodu - to nawet nie warto pisać. Bo dla ciebie to jest ekonomia na poziomie wyższym... nieosiągalnym dla takich robaków.

alucard321 napisał/a:

Jako przedsiębiorca na poważnie rozważam przeniesienie firmy na Słowację lub do Czech i w dupie mam patriotycznych napinaczy. Skoro lubią jak Polska r*cha ich w dupe to nic mi do tego.



Nie jesteś żadnym przedsiębiorcą. Co najwyżej jesteś osoba prowadząca działalność gospodarczą zatrudniająca na czarno 2-3 osoby.
Wnioskuję po tym, ze wydaje Ci się, że w Czechach na Słowacji jest lepiej niż u nas. To Cię zdradziło.


ra0mir

2021-02-11, 09:38
CzerstWybut napisał/a:

Zmuszą cie do oglądania jeszcze więcej reklam polsat przebijał wszystkich swoją pazernością.
Mnie ten cały syf nie dotyczy bo nie mam telewizora w domu idąc do ojca zarzuce czasem okiem i niekiedy nie dowierzam jaki tam syf leci. Już pomijam napie**alanie reklam naokrągło ale poziom seriali i rozrywki jest już na dnie.



No ja mam to samo. Nie pamiętam kiedy cokolwiek (oprócz netflixa i hbo go) obejrzałem w TV.

Teraz na wszelkich antypisowskich pochodach oprócz:
"Aborcja na żądanie!"
"j***ć pis!"
"Wypie**alać!"

Będą krzyczeć:

"Wol-ne media, bez po-dat-ków!"



nielubięgłupichludzi napisał/a:

Ja pie**olę, ale debil...



Coś więcej kolego? Rozumiem, że mi tu zaraz merytorycznie wyłożysz ekonomię? Proszę bardzo o rozjaśnienie mojego prostego mózgu.

Sonal

2021-02-11, 09:40
ra0mir napisał/a:

Do sklepu chodzę to wiem, że spożywka drożeje, ale jak tefałen na nas to przeżuci???



Serio pytasz? Jeżeli producent tych twoich produktów, właściciel sklepu, w którym kupujesz będzie zmuszony płacić więcej za reklamy - to skąd weźmie te środki? Z własnej kieszeni?
To tak jak rok temu drastycznie podnieśli najniższą płacę, wcześniej zaczęli wypłacać 5set+ - za każdym razem był to dla mnie impuls by podnieść ceny bo jak ludzie mają więcej kasy to i mogą więcej zapłacić.
Obroty wzrosły, zyski wzrosły - tylko ludziom mniej w portfelach zostało.

Smokw

2021-02-11, 09:57
Noside napisał/a:

A ja mam ich w dupie.
Telewizji nie oglądam. Lubią sobie politykować.
Cicho siedzieli, jak 50 podwyżek robili i lockdowny.
Jak się zabrali za nich, to "".
HA TFU!



No i tak się orientujesz w temacie. To najbardziej dotyczy reklam internetowych, dlatego Google Facebook i Amazon zapłacą najwięcej. 99% podmiotów z Polski zapłaci 2% od przychodu z reklam.

Sonal napisał/a:

Serio pytasz? Jeżeli producent tych twoich produktów, właściciel sklepu, w którym kupujesz będzie zmuszony płacić więcej za reklamy - to skąd weźmie te środki? Z własnej kieszeni?
To tak jak rok temu drastycznie podnieśli najniższą płacę, wcześniej zaczęli wypłacać 5set+ - za każdym razem był to dla mnie impuls by podnieść ceny bo jak ludzie mają więcej kasy to i mogą więcej zapłacić.
Obroty wzrosły, zyski wzrosły - tylko ludziom mniej w portfelach zostało.



Pobiłeś debilizmem wszystkich wokół. Wyjaśnij mi dlaczego właściciel sklepu ma podnieść ceny? Bo mu koszta reklamy wzrosły o 2% procent? To ile w tym produkcie jest reklamy, a ile produktu?

ra0mir

2021-02-11, 10:03
Sonal napisał/a:

Serio pytasz? Jeżeli producent tych twoich produktów, właściciel sklepu, w którym kupujesz będzie zmuszony płacić więcej za reklamy - to skąd weźmie te środki? Z własnej kieszeni?
To tak jak rok temu drastycznie podnieśli najniższą płacę, wcześniej zaczęli wypłacać 5set+ - za każdym razem był to dla mnie impuls by podnieść ceny bo jak ludzie mają więcej kasy to i mogą więcej zapłacić.
Obroty wzrosły, zyski wzrosły - tylko ludziom mniej w portfelach zostało.



k***a i kto tu jest debilem...
Na cb radiu sobie takie rzeczy opowiadacie?

Pamiętaj: ani pis, ani po ani lewica ci chleba nie da - sam musisz na niego zapracować.
Tefałen ma milionowe zyski z reklam a podatku płaci 70 tys. rocznie.
Czy to normalne, że zwykli prezenterzy zarabiają tyle co prezesi w normalnych firmach?

Na prawdę miałem nadzieję, że mi tu z tabelkami wyskoczysz a ty mi tu wyświechtane lewackie gówno wciskasz.

Niech lewica dojdzie do władzy to podatki będą niższe :mrgreen:

tonev

2021-02-11, 13:59
saves napisał/a:

Przy koronce taką panikę nakręcili, że wręcz swoje gówno z emocji zjadali. Niech zdychają. Szkoda tylko że TVP się nie dołączyła. Bez tych wszystkich telewizyjnych kurew świat byłby piękniejszy.



Mnie bardziej dołuje że lwia część społeczeństwa w 3. dekadzie XXI w. dalej łyka te brednie i jeszcze przenosi tą panikę na innych (upomina jeden drugiego o maskę itp). gdyby nie ta cała szopka mało kto by w ogóle poczuł że jest coś takiego. 90% przechodzi to bezobjawowo, 8% jak normalną grypę a 2% umiera, no cóż taka kolej rzeczy.

grudzin7 napisał/a:

A ch*j im wszystkim w dupe.
Nie słucham radia, odkąd w niemal każdym radiu połowę czasu antenowego zajmują reklamy środków na wrzody żołądka i grzybicę p*zdy.
Nie oglądam telewizji odkąd wszystkie informacje można znaleźć w Internecie (oczywiście z Adblockiem, bez reklam), a niemal wszystkie filmy są na wyciągnięcie ręki w Netflixach, Hbo itp za śmieszne 40zł miesięcznie.
Zauważcie, że wszystkie te media głównego nurtu (TVNy, Fakty, Wyborcze itp) pierwsze co zrobiły wchodząc do internetu to zaczęły napie**alać clickbajtami i milionami reklam w każdym zakamarku strony. Oni mają w dupie widza/czytelnika i chcą tylko doić hajs, wiec niby po kiego ch*ja miałbym się teraz za nimi wstawiać? Niech giną. Ich miejsce zajmą inni, mniej pazerni.



Urbanowe NIE jakoś się utrzymuje bez reklam :) chyba jedyna gazeta jaką szanuję

Zbysław

2021-02-11, 14:14
Tratarara napisał/a:

Najśmieszniejsze jest to, ze na sadolu siedzi tyle pisowskiego ścierwa. Nie dziwię się, inteligencja już dawno opuściła tą gówno stronę i została sama patola i prości ludzie, którym wystarczy 5 banknotów i nominale 100zł.



od PISU to ty się odczep, nowoczesny ty,
krzyczysz zeby było równość a pedalskie partie pozwalają więcej dla tych co mają kosztem biedniejszych
silniejszy, bogadszy powinien pomagać słabszemu mniej zamożnemu a nie na odwrót !!!!