18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Media bez wyboru

ciepson • 2021-02-10, 20:06
Włączyłem telewizor i zobaczyłem taki komunikat "Tu miał być Twój ulubiony program".
A ja chciałem tylko obejrzeć pół godziny reklam z krótką przerwą na film.

Obejszłem_system

2021-02-10, 22:08
htp napisał/a:

Po pierwsze - z tego co piszesz wynika, że nie rozumiesz istoty protestu. To nie ma nic wspólnego z przeciętnym Kowalskim.
Po drugie nie masz pojęcia o zasadach wsparcia dla przedsiębiorców.
Ale zdanie masz.
Mylisz przychody z dochodem. O reszcie bzdur nie będę się wypowiadał , bo i tak nie zrozumiesz.
Porządnie posprzątać lub gotować też pewnie nie potrafisz,



Zapodaj istotę problemu bardzo proszę. Bardzo jestem ciekawy.

Przepraszam istotę protestu.

pankruk

2021-02-10, 22:08
Rebeliant napisał/a:

Oby nigdy nie przestali strajkować. Świat bez prywatnych rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych non stop mówiących innym jak mają żyć i co mają kupować będzie zdecydowanie lepszy.
A co do kolejnego podatku, to j***ć PiS i każdą inną władzę, która podnosi podatki, czyli j***ć wszystkich jacy rządzili w Polsce od 1944, bez wyjątku. j***ć by zaj***ć!
P.S.: Polityka i religia czy od razu do Sucharów?



Bez przesady, sekretarz Gomułka, sekretarz Gierek czy gen. Wojciech Jaruzelski akurat sprawnie zarządzali państwem.Prawdziwy dramat to jest właśnie od 1989 r.

GP...........nt

2021-02-10, 22:15
Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

Wstawcie sobie opozycję, nauczycieli, lekarzy, sędziów, media i na końcu siebie.

NataliaW

2021-02-10, 22:21
GPoint napisał/a:

Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.
Wstawcie sobie opozycję, nauczycieli, lekarzy, sędziów, media i na końcu siebie.



Mózg se wwstaw. Wystaw telewizor

Gadozer

2021-02-10, 22:23
Bardzo dobrze. Dziwię się że ludzie jeszcze oglądają telewizję. Bełkot,reklamy i powtórki powtórek powtórek...

GP...........nt

2021-02-10, 22:25
NataliaW napisał/a:

Mózg se wwstaw. Wystaw telewizor



Pozwolisz, że sam będę decydował co robię w wolnym czasie anonimowa osobo z internetu?

NataliaW

2021-02-10, 22:26
htp napisał/a:

Po pierwsze - z tego co piszesz wynika, że nie rozumiesz istoty protestu. To nie ma nic wspólnego z przeciętnym Kowalskim.
Po drugie nie masz pojęcia o zasadach wsparcia dla przedsiębiorców.
Ale zdanie masz.
Mylisz przychody z dochodem. O reszcie bzdur nie będę się wypowiadał , bo i tak nie zrozumiesz.
Porządnie posprzątać lub gotować też pewnie nie potrafisz,



Aż tak cię dupa piecze, że nie obejrzałeś ukrytej prawdy? Poproś chłopaka niech ci podrapie szorstkim ku*asem.

mygyry

2021-02-10, 22:31
Pierwszy raz od lat dało się słuchać radia, niestety tylko do południa, jeszcze trochę i kupuje radio żebym mógł na nim muzykę ze spotify puszczać bo tego gówna typu RMF czy inny ch*j to juz nie daje rady na godzinę audycji może 12 minut muzyki a te ich pie**olone niby żarty to jest dno dna, tutejsze suchary to są boki zrywać w porównaniu

KaprysLosu

2021-02-10, 22:41
może i troszkę pedalskie wykonanie, ale pomysł ciekawy. Skrót informacji z ostatniego czasu


Zbysław

2021-02-10, 22:59
boli ich dupa że podatki mają płacić to ,krzyczą protestujący, wolne media" przecież k***a nikt ich nie zamyka tylko nakładają im śmieszny dodatek a to kropla w morzu za dochód z tych reklam

boli ich dupa że podatki mają płacić to ,krzyczą protestujący, wolne media" przecież k***a nikt ich nie zamyka tylko nakładają im śmieszny dodatek a to kropla w morzu za dochód z tych reklam

alucard321

2021-02-10, 23:13
Ich boli dupa, że muszą kolejny podatek zapłacić, a nas zaboli gdy za wszystkie reklamowane produkty przyjdzie zapłacić więcej. Każdy podatek nieważne na kogo nałożony zawsze płaci tak na prawdę szary Kowalski. Nie za dużo już tych podatków? Rząd wyssie nas zaraz do cna. Ten kraj rujnuje sam siebie kosztem obywateli a obywatele patrzą i nawet palcem nie kiwną. Jako przedsiębiorca na poważnie rozważam przeniesienie firmy na Słowację lub do Czech i w dupie mam patriotycznych napinaczy. Skoro lubią jak Polska r*cha ich w dupe to nic mi do tego.

notak

2021-02-10, 23:31
dzień bez szczucia jadem niektórych mediów, uważam za udany

Arathnmor

2021-02-10, 23:53
Nakładali podatki na sklepy? Oj... podatki na banki? No dobrze.. Nakładają podatki na media? Lament i żal bo mają jak to ogłosić. A i tak za wszystkie powyższe zapłacimy my w ewentualnie nabytych produktach.

polakwrocek

2021-02-10, 23:59
Najzabawniejsze jest że ludzie myślą że jakby PO doszło do władzy to znieśli by te podatki XD

Tratarara

2021-02-11, 00:28
Najśmieszniejsze jest to, ze na sadolu siedzi tyle pisowskiego ścierwa. Nie dziwię się, inteligencja już dawno opuściła tą gówno stronę i została sama patola i prości ludzie, którym wystarczy 5 banknotów i nominale 100zł.