18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mecz jest, wypierdalaj....

Halman • 2019-04-22, 20:58


roszczeniowi wczasowicze za pieniadze podatników....

fragment serialu dokumentalnego "Więzienie"

bravoteampolska

2019-04-23, 08:48
Drzwi na zewnątrz się otwierają a ci barykadę robią, k***a. Czy ktoś układając ten scenariusz myśli
Barykadę się stosuje aby uniemożliwić otwarcie drzwi, ale wówczas te musiałby się otwierać do środka celi a nie na zewnątrz

KrisXman

2019-04-23, 09:34
Atanda jak wpada pod cele w takich sytuacjach to nie ma przebacz tak że ch*j w dupę w ten serial a za scenariusz i wykonanie drugi

davvv1

2019-04-23, 09:40
Ja przez pierwszy odcinek myślałem, że to prawda. W drugim odcinku mi typ "Damian" nie spasował, a po trzecim już ogarnąłem, że tam jest wszystko ustawione, a po tej akcji to już chyba tylko matoł nie ogarnie, że to jest wszystko wyreżyserowane.

Lizodup

2019-04-23, 11:35
adax88 napisał/a:

Co za ustawione gówno.



zaraz ciebie sutawoią do pionu


Albertd

2019-04-23, 13:20
zajebiste to było

jbone

2019-04-23, 15:07
a wystarczyło wrzucić granat łzawiący i kilka hukowców czyż nie?

Tomf

2019-04-23, 16:49
ja pierdziu... ustawka po h*ju !!!

Black Snake

2019-04-23, 22:55
Jeśli to jest na serio w co wątpię... To naprawdę nie znalazł się ani jeden myślący w tej celi. Tu były dwa wyjścia. Być cicho i mieć co dwa tygodnie na dwa tygodnie TV, albo zrobić burdę i nie mieć w ogóle...

Taz

2019-04-24, 01:15
Black Snake napisał/a:

Jeśli to jest na serio w co wątpię... To naprawdę nie znalazł się ani jeden myślący w tej celi. Tu były dwa wyjścia. Być cicho i mieć co dwa tygodnie na dwa tygodnie TV, albo zrobić burdę i nie mieć w ogóle...



Abstrah*jąc od prawdziwości tego gowna, to z bliskiego mi źrodła wiem, ze wielu osadzonych robi na przekór „bo tak”. A układanie sie z gadami jest w ch*j niemile widziane. Także GDYBY taka sytuacja zaistniala naprawde, inne cele mogłyby śmiać sie, ze im zabrali telewizor akurat na mecz...

Wiewór

2019-04-24, 14:48
Widać, że to zabawa ale po ch*j się tak męczyć? Powinni im tam na środku celi usypać kopiec z gazu łzawiącego i hukowych i by gości drapali w drzwi i błagali, żeby ich wypuścić :D

banior

2019-04-25, 18:39
glesner1910 napisał/a:

Serio? Ktoś w 21 wieku ogląda tvn?



Ty oglądasz "TRWAM" .

krasnal_hałabała

2019-04-26, 13:22
Black Snake napisał/a:

Jeśli to jest na serio w co wątpię... To naprawdę nie znalazł się ani jeden myślący w tej celi. Tu były dwa wyjścia. Być cicho i mieć co dwa tygodnie na dwa tygodnie TV, albo zrobić burdę i nie mieć w ogóle...





Taz napisał/a:

Abstrah*jąc od prawdziwości tego gowna, to z bliskiego mi źrodła wiem, ze wielu osadzonych robi na przekór „bo tak”. A układanie sie z gadami jest w ch*j niemile widziane. Także GDYBY taka sytuacja zaistniala naprawde, inne cele mogłyby śmiać sie, ze im zabrali telewizor akurat na mecz...



Tak jak powiedział Taz, więźniowie nie są erudytami bo gdyby tak było nie byliby więźniami. Przestępcy wielkiego formatu nie garują, a w każdym razie nie często bo inaczej nie byłoby zorganizowanej przestępczości.