18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mechanik precyzyjny

CrazyEdek • 2020-11-19, 21:32
Już się nawet wkręcił w tę robotę.



[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2020-11-21, 21:37 ]
Efekt zdjęcia Hard -> (klik)

ZiooMall

2020-11-21, 08:24
paweje napisał/a:

Normalnie bym tego nie skomentował. Ale widząc tyle piw mam pytanie, aż tak podnieca Was śmierć obcego człowieka? To mógł być Wasz tata. Wtedy też byście komentowali "Ale zajebiste zwłoki, dej jeszcze raz"... Chyba wątpię albo jeszcze nie straciliście nikogo z rodziny w nieoczekiwanych okolicznościach. A stracicie, więc cieszcie się tym czasem bo to nadejdzie kiedy się nie spodziewacie i wtedy będzie bolało jak sk***ysyn..



Nie zesraj się miękka p*zdo, ja straciłem, bolało i przeszło bo nie jestem taka miekka p*zda jak ty co daje lekcje na stronie dla dorosłych. Także wracaj do swoich e-lekcji :mrgreen:

Yoozeck

2020-11-21, 09:18
Garnki_za_zeta napisał/a:

Tak sobie pomyślałem. Owszem, przerażający jest sposób, w jaki tokarka masakruje gościa. To jest niepodważalne. Ale jeszcze bardziej przeraża wszystko dookoła tej akcji, całe tło i okoliczności. Facet przechadza się po hali między maszynami, może sobie coś tam nuci do siebie. Do tego przypomniał sobie o czteropaku chłodzącym się w lodówce, który zrobi po pracy. A tu pyk, sprzęt go wciąga i jeszcze k***a ma kilka sekund na refleksję, że zaraz rozpocznie się mielenie i zapadnie kurtyna. Kilka sekund i po człowieku... To jest ogrom przerażenia. Byłeś i cię nie ma.



Dokładnie tak. O to w tym wszystkim chodzi. Mielenie to tylko mielenie.

Mogę się mylić, ale buty są raczej nieuszkodzone.

Garnki_za_zeta

2020-11-21, 13:06
Karlito90s napisał/a:

ale k***a głebokie



ch*j mnie obchodzą twoje odczucia.

qla

2020-11-21, 13:15
Garnki_za_zeta napisał/a:

Tak sobie pomyślałem. Owszem, przerażający jest sposób, w jaki tokarka masakruje gościa. To jest niepodważalne. Ale jeszcze bardziej przeraża wszystko dookoła tej akcji, całe tło i okoliczności. Facet przechadza się po hali między maszynami, może sobie coś tam nuci do siebie. Do tego przypomniał sobie o czteropaku chłodzącym się w lodówce, który zrobi po pracy. A tu pyk, sprzęt go wciąga i jeszcze k***a ma kilka sekund na refleksję, że zaraz rozpocznie się mielenie i zapadnie kurtyna. Kilka sekund i po człowieku... To jest ogrom przerażenia. Byłeś i cię nie ma.



A ja tak sobie pomyślałem... Skąd k***a u Ciebie taki pomysł na nick? :D

Strielok1

2020-11-21, 16:57
ZiooMall napisał/a:

Nie zesraj się miękka p*zdo, ja straciłem, bolało i przeszło bo nie jestem taka miekka p*zda jak ty co daje lekcje na stronie dla dorosłych. Także wracaj do swoich e-lekcji



Wróć do nauki zdalnej dzieciaku....

tigerqaz

2020-11-22, 15:11
miskolargol napisał/a:

ja pie**ole.Jestem tokarzem



Ja pamiętam jak się miało praktyki w "mechaniku" w Kole na dziale tokarskim, to człowiek za młodego miał wyj***ne na słowa nauczyciela.
Ale jednak żyję.
Dziękuję Panie Kasprzak za tak profesjonalną naukę :P

Komarzysta91

2020-11-22, 17:13
tigerqaz napisał/a:

Ja pamiętam jak się miało praktyki w "mechaniku" w Kole na dziale tokarskim, to człowiek za młodego miał wyj***ne na słowa nauczyciela.
Ale jednak żyję.
Dziękuję Panie Kasprzak za tak profesjonalną naukę


A robiliscie zawody w rzucaniu kluczem do wrzeciona za pomocą tokarki?

:lol:

marcinmm

2020-11-23, 00:15
mega poswiecenie dla dobrego posta. [*]

kezman

2020-11-23, 22:42
SpookyYuuki napisał/a:

Jeśli chcesz więcej to są kompilacje na live leak. Mocne.



Poka linka xd

Kacerik

2020-11-24, 03:48
Snajkers napisał/a:

O k***a. Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem. Szok.



Było już co najmniej dwóch takich, co się wkręcili w robotę. Ten miał szybko, chinol kiedyś co był dłużej się obracał na taki efekt.

Bazyll

2020-11-24, 17:59
Jest może update zdjęć? Link zablokowany :-/

tigerqaz

2020-11-24, 21:50
Komarzysta91 napisał/a:

A robiliscie zawody w rzucaniu kluczem do wrzeciona za pomocą tokarki?



My nie. Ale pamiętam że jeden z nauczycieli miał zajebistą bliznę na twarzy. :D
Pewnie Oni robili za swoich czasów takowe :D

tomala778

2020-11-25, 19:51
Strasznie rozrywkowa praca :roll: a serio to szkoda człeka. Sam pracuje przy tokarce ale nigdy by mi do głowy nie przyszło pracować w długich koszulach czy tam bluzach...