18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mechanik Precyzyjny

CrazyEdek • 2018-06-10, 20:49
Nie ma to jak fachowiec :amused:


longlong7

2018-06-10, 22:11
złośliwość rzeczy martwych, spośród 360 stopni wybrał właśnie tam gdzie masz ryj

saves

2018-06-10, 22:12
Zakładałem, że mu łapy wkręci, ale to???

~DMT

2018-06-10, 22:33
saves napisał/a:

Zakładałem, że mu łapy wkręci, ale to???

KAŻDY jeden DOBRY tokarz, powie Ci, że toczymy od siebie, a nie na siebie... Jest to w ch*j trudniejsze, ale właśnie to odróżnia tych właściwych, od amatorów... :kawa:

kwaite09

2018-06-10, 22:36
Mechanik? Nie tokarz ?

brylant1412

2018-06-10, 23:04
napewno chcial didlo wytoczyć

AN...........or

2018-06-10, 23:54
no i wyj***ło mu w morde za partaczenie roboty, iskry poleciały i w ogóle a Adolf Hitler nie zrobił niczego złego!

mrPine

2018-06-11, 03:41
dobrze, ze mial okulary

_WHATEVER_

2018-06-11, 08:02
MaszAyahuaskę napisał/a:

KAŻDY jeden DOBRY tokarz, powie Ci, że toczymy od siebie, a nie na siebie... Jest to w ch*j trudniejsze, ale właśnie to odróżnia tych właściwych, od amatorów... :kawa:


Nie wiem jak to wygląda z metalem,ale toczenie w drewnie z obrotami od siebie? Se chyba jaja robisz.Nóż też miałbym trzymać odwrotnie? Zauważ,że na filmiku toczy ręcznie a nie z posuwem mechanicznym,jak chciałbyś utrzymać nóż w dłoniach przy obrotach od siebie? Hahahahah. W drewnie toczy się z obrotami na siebie,tylko i wyłącznie. Takie rzeczy jak na filmiku się zdarzają,sam niejednokrotnie miałem podobne akcje tocząc drewno. Wbijające się w sufit noże,pękający na pół element toczony itp. Trzeba sprawdzać kieł i konika,dobrze wypośrodkować element toczony,naostrzyć nóż i będzie ok (przypadki pękających elementów,czy wyskakujących z rąk noży,zdarzają się baaaaaaardzo rzadko,najczęściej w winy operatora i braku doświadczenia,co oczywiście zdarzało mi się na początku przygody z toczeniem w drewnie).

Zimmerman

2018-06-11, 08:15
Niżej film jakiś spawacz się znalazł, tutaj tokarz... ze stu elektryków. Po co wchodzić na elektrodę i inne fora skoro tutaj są fachowcy od wszystkiego :) nie mówię tego złośliwie, czasami nawet się czegoś mądrego idzie dowiedzieć

Justynka99

2018-06-11, 15:02
@up, niby są, ale ch*ja się znają. Przecież nawet z podstaw geometrii wychodzi, że tocząc na siebie (górą) jednocześnie toczysz od siebie (dołem), skoro toczony obiekt ma kształt walca. :D


_WHATEVER_

2018-06-11, 15:47
Zimmerman napisał/a:

Niżej film jakiś spawacz się znalazł, tutaj tokarz... ze stu elektryków. Po co wchodzić na elektrodę i inne fora skoro tutaj są fachowcy od wszystkiego :) nie mówię tego złośliwie, czasami nawet się czegoś mądrego idzie dowiedzieć


Nie wiem ilu tu jest ludzi z jakimi zawodami,nie interesuje mnie to. Ja mam czeladnika w rzemiośle stolarstwo i owszem miałem sporo do czynienia z toczeniem w drewnie. Mogę się jeszcze wypowiedzieć w dziedzinie transportu bliskiego ponieważ posiadam takowe uprawnienia.

Justynka99 napisał/a:

@up, niby są, ale ch*ja się znają. Przecież nawet z podstaw geometrii wychodzi, że tocząc na siebie (górą) jednocześnie toczysz od siebie (dołem), skoro toczony obiekt ma kształt walca. :D


Tyś k***a widziała podstawy geometrii, won do kuchni :krejzi:

Justynka99

2018-06-11, 22:19
_WHATEVER_ napisał/a:


Tyś k***a widziała podstawy geometrii, won do kuchni :krejzi:



Ty sobie nie pozwalaj! Takie rzeczy to po ślubie! :D

_WHATEVER_

2018-06-12, 00:44
[quote="Justynka99"]

Ty sobie nie pozwalaj! Takie rzeczy to po ślubie! :D [/quot
Dobrze kochanie :krejzi:

lesiot

2018-06-12, 08:53
longlong7 napisał/a:

złośliwość rzeczy martwych, spośród 360 stopni wybrał właśnie tam gdzie masz ryj



Nie... zwykła fizyka. Pieniek poleciał dokładnie tak jak wynika to z fizyki, ba za każdym razem tak poleci.