18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

McZestaw w proszku

Sushy • 2013-11-11, 15:01
Kolejny filmik prosto z Japonii, pokazujący czego te żółtki nie zrobią żeby ograniczyć otyłość w kraju.
Jest to instruktarz jak zrobić pożywnego, zdrowego, sycącego i pewnie smacznego cheeseburgera z frytkami w wersji XXS z proszku! :-|



Podobny filmik wrzucił pedałek od tatara z Sokołowa, ale nie chce nabijać mu wyświetleń (wole już nabić jakiemuś kitańcowi).


PS: Jak sądzicie, przyjęłoby się w hameryce??? :hitler:


Jak było to wina lewaków i macierewicza

I_am_what_I_am

2013-11-12, 10:22
odnoszę nieodparte wrażenie iż część nie zorientowała się że to jedzonko dla kotka-zabawki...

karinawaw

2013-11-12, 10:37
Za pedałka od tatara zawsze piwko :)

Colossus

2013-11-12, 12:48
Chemii w tym pewnie tyle, że takim zestawem zasilili by reaktor w Czarnobylu.

Chicago

2013-11-12, 13:37
YourFuckinNightmare napisał/a:

Da faq did I just saw... :v



Anglia trudne język...

baraq

2013-11-12, 15:28
W ch*j z taka robota :/ Wczoraj pierwszy raz wyszedlem z domu, liczac ze cos sie ciekawego stanie, cos innego niz zwykle, a tu na sadolu pyskowka do BongMan'a od jakiegos lebka i zobaczyle dopiero dzis i ch*j nawet wjebac sie nie mam teraz jak :( k***a a mowilem ze nie oplaca sie odchodzic od komputra :D

pisay

2013-11-12, 16:35
C0ld napisał/a:

Niedługi dzieci będą robić w proszku. Dziecko-instant, wystarczy wsypać do beczki z kapustą i odczekać.

polać mu, dobrze gada :wodka:

DEADmanPL

2013-11-12, 17:18
Nie no k***a, piękne czasy nadchodzą. Dwóch godzących sie sadoli po kłótni to lepszy zwiastun niż narodziny Chrystusa :)

mc418a

2013-11-12, 17:48
porcja jak u gesslerowej

FieraSS

2013-11-12, 18:02
WaflowyRurku, sam jesteś pedałek. Odpie**ol się od Ogińskiego. Jak zazdrościsz mu występu w telewizji to zawsze możesz wystąpić w spocie fundacji "Nie jesteś sam" :D

Sushy

2013-11-12, 18:39
FieraSS napisał/a:

WaflowyRurku, sam jesteś pedałek. Odpie**ol się od Ogińskiego. Jak zazdrościsz mu występu w telewizji to zawsze możesz wystąpić w spocie fundacji "Nie jesteś sam" :D



Jesteś fan boyem ogińskiego czy jego bratem, który założył tu konto?

Pan_Doktur

2013-11-12, 19:46
WaflowyRurku napisał/a:



Jesteś fan boyem ogińskiego czy jego bratem, który założył tu konto?



obiecałeś nie spinać dupy. Ogińskiemu daj spokój bo nie szkodzi nikomu.

Avans

2013-11-12, 19:57
nie wiem jak wy ale ja to sie juz dawno skapnalem ze "Bongman" to grupa osob prawdopodnie spokrewniona z wlascicielem tego webistu

Sushy

2013-11-12, 20:45
Mr Zakapior napisał/a:



obiecałeś nie spinać dupy. Ogińskiemu daj spokój bo nie szkodzi nikomu.



Teraz każdy będzie mnie sprawdzał? :roll:
On sie spina o ogińskiego więc jakaś riposta musi być :D

Majozen

2013-11-12, 22:48
WaflowyRurku jak czytam te twoje "riposty" to nasuwa się jedna myśl - ale masz nasrane pod tą kopułą...
Cytat:

Podobny filmik wrzucił pedałek od tatara z Sokołowa, ale nie chce nabijać mu wyświetleń (wole już nabić jakiemuś kitańcowi).



Chcąc go pojechać, czy raczej nabić sobie więcej wirtualnych piw zrobiłeś mu jeszcze lepszą reklamę :homer: