18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mąż zostawił spluwę do obrony

Barnellini • 2020-06-24, 23:22
Ale nie powiedział jak wyjąć ją z kabury. Już chyba nie będzie miała okazji tego przećwiczyć.



Raczej słaby z niej rewolwerowiec.

chorym

2020-06-24, 23:43
pewnie jak biegi zmienia to tez patrzy czy dobrze

sory zmieniala...

Friko

2020-06-25, 05:05
Zero strachu do samego końca. Odwaga czy idiotyzm?

BigDaddyD

2020-06-25, 09:19
Posiadanie broni bez obycia z nią, daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

damianizo

2020-06-25, 09:55
Jak oglądam takie filmiki nachodzi mnie myśl, jak dobrze mamy w Polsce. Tam życie można stracić na każdym kroku

Barnellini

2020-06-25, 10:09
damianizo napisał/a:

Jak oglądam takie filmiki nachodzi mnie myśl, jak dobrze mamy w Polsce. Tam życie można stracić na każdym kroku



Zaraz Cię tu dojadą jak to ktoś kiedyś ładnie określił "pryszczaci zwolennicy konfederacji", którzy jakimś cudem nie widzą korelacji pomiędzy powszechnym posiadaniem broni a ilością przestępstw z ich użyciem, w tym zabójstw. Napisałem posiadaniem bo w niektórych krajach nie ma powszechnego prawa do posiadania broni ale mnóstwo ludzi ją ma. Jakim dzbanem trzeba być, żeby nie rozumieć, że nie zastrzelisz nikogo jak nie masz pistoletu. Też się cieszę, że w Polsce można dostać raczej wpie**ol niż kulkę bo seba za dużo wypił :D

Blueforce

2020-06-25, 11:29
"

Barnellini napisał/a:

Też się cieszę, że w Polsce można dostać raczej wpie**ol niż kulkę bo seba za dużo wypił


Czemu "seba" nie potnie cię nożem kuchennym, maczetą, nie zatłucze deską czy gazrurką? Przecież te przedmioty są dozwolone prawnie i wiele osób je ma?
hoplofob


roman970227

2020-06-25, 13:42
Ja pierdziele a tak by może żyła. Jak można łapać za coś, czego się niegdy nie używało

Barnellini

2020-06-25, 14:06
Blueforce napisał/a:

"
Czemu "seba" nie potnie cię nożem kuchennym, maczetą, nie zatłucze deską czy gazrurką? Przecież te przedmioty są dozwolone prawnie i wiele osób je ma?
hoplofob



Po pierwsze broń palna jest o wiele bardziej śmiercionośna- nie bez powodu na wojnie żołnierze nie używają już szabel lub gazrurek a da Silvy podjeżdżając do kogoś kogo mają zabić oddają kilka strzałów i odjeżdżają. Broń palna ma również to do siebie, że nie musisz z kimś walczyć bezpośrednio tylko możesz go zabić z odległości.
Po drugie znacznie prościej jest strzelić z pistoletu niż pociąć kogoś nożem lub zatłuc- z psychologicznego punktu widzenia- dużo łatwiej się na to zdobyć jeśli nie jesteś psychopatą.

Pewnie dałoby się znaleźć jeszcze kilka argumentów ale jestem w pracy ;)

AN...........or

2020-06-25, 15:34
jak strasznie glupia p*zda trzeba byc zeby wyjac tak sobie ganata przed kolesiam z bronia, nawet bez kabury

mrokussw

2020-06-25, 23:28
Barnellini napisał/a:

Po pierwsze broń palna jest o wiele bardziej śmiercionośna- nie bez powodu na wojnie żołnierze nie używają już szabel lub gazrurek a da Silvy podjeżdżając do kogoś kogo mają zabić oddają kilka strzałów i odjeżdżają. Broń palna ma również to do siebie, że nie musisz z kimś walczyć bezpośrednio tylko możesz go zabić z odległości.
Po drugie znacznie prościej jest strzelić z pistoletu niż pociąć kogoś nożem lub zatłuc- z psychologicznego punktu widzenia- dużo łatwiej się na to zdobyć jeśli nie jesteś psychopatą.
Pewnie dałoby się znaleźć jeszcze kilka argumentów ale jestem w pracy



Jeżeli sam sobie nie ufasz i uważasz że jesteś za głupi aby mieć broń ok, ale nie zabraniaj tego innym ludziom którzy lubią się czuć bezpiecznie