18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Matuszka rosija

mnowak790 • 2020-05-29, 11:53
Jacyś ruscy armeńcy z lexa burzą się, bo aktywiści nie pozwalają im jeździć po chodniku gdy na ulicy korek. Na szczęście ich emocje studzi miły jego mość w dresie z kałachem w rękach.



Po wszystkim rozjeżdżają się w miłej atmosferze.

Pralpunkt

2020-05-29, 11:58
I ten rycerz ortalionu jako szeryf drogowy... Czego jeszcze wam brakuje... Rosja piękny kraj

Halman

2020-05-29, 12:02
Ja to widzę tak (choć mogę sie mylić) ruscy weszli w dyskusję z zakaukaziem dostając nieoczekiwane wsparcie rodaka - nieprzygotowane zakakuzie sp***oliło ... ale oczywiście honorowo odegrają sie na kimś innym, randomowym i niewinnym..

pogromca_ignorantow

2020-05-29, 12:18
Ruscy to generalnie powinni losowo montować pod chodnikami miny przeciwczołgowe. Pieszy tego nie odpali, samochód i owszem. Przynajmniej materiał na harda będzie. Co za dzicz.

Juzwa

2020-05-29, 13:16
pogromca_ignorantow napisał/a:

montować pod chodnikami miny przeciwczołgowe. Pieszy tego nie odpali



Teraz nie mogę tego znaleźć, ale był taki filmik, jak gościu skakał po minie przeciwczołgowej chcąc udowodnić, że taka mina nie może być odpalona przez człowieka. Zapewniam Cię, że nie był jakimś ciężkim grubasem i być może jeszcze leci po tym, jak mina jednak odpaliła.

roman970227

2020-05-29, 13:30
Ja bym ich z kopa rozj***ł drzwi czy szybę i bym sp***ał. Chociaż może była by tak szansa, że coś się nauczą

Halman

2020-05-29, 13:40
Juzwa napisał/a:

Teraz nie mogę tego znaleźć, ale był taki filmik, jak gościu skakał po minie przeciwczołgowej ...



w sumie nie dziwię się ze go nie możesz znaleźć... :-D

russian-roulette

2020-05-29, 14:30
Filmik starszy od Małgorzaty Rozenek Majdan

choina004

2020-05-29, 14:34
russian-roulette napisał/a:

Filmik starszy od Małgorzaty Rozenek Majdan



Zrobiłby ją :D

SpoconyMariusz

2020-05-29, 14:37
choina004 napisał/a:

Zrobiłby ją



Też mi się marzy ciężarna

:-D

PękniętySłoik

2020-05-29, 17:12
~HAL9000/2 napisał/a:

w sumie nie dziwię się ze go nie możesz znaleźć...



Ja kiedyś widziałem jak jakimś piżdzichistanie młotem 10kg napie**alali w mine przeciwczołgową i wyj***ło także jak ch*j po niej skakał też moglo odpalić.

dx...........zx

2020-05-29, 18:16
Nikt nie zwrócił uwagi, że na fotelu pasażera z przodu siedzie ogolony Khalidov.

ellsworth

2020-05-29, 22:05
Juzwa napisał/a:

Teraz nie mogę tego znaleźć, ale był taki filmik, jak gościu skakał po minie przeciwczołgowej chcąc udowodnić, że taka mina nie może być odpalona przez człowieka. Zapewniam Cię, że nie był jakimś ciężkim grubasem i być może jeszcze leci po tym, jak mina jednak odpaliła.



Ja pie**olę... Mina przeciwpancerna nie działa na zasadzie nacisku, tylko pola elektromagnetycznego. Jak pętla indukcyjna detektora sygnalizacji świetlnej.

NataliaW

2020-05-29, 22:41
Straszenie bronią to pedalstwo. Broń trzeba wyciągać jak się jej chce użyć. A tak dres kogoś by zabił to ma dożywocie, zabraliby mu kalacha i zastrzelili go, to obrona konieczna i zero kary.

mienki

2020-05-30, 15:00
NataliaW napisał/a:

Straszenie bronią to pedalstwo. Broń trzeba wyciągać jak się jej chce użyć. A tak dres kogoś by zabił to ma dożywocie, zabraliby mu kalacha i zastrzelili go, to obrona konieczna i zero kary.



Najlepsza jest broń której nie trzeba używać, np taki kałach w ładzie albo pocisk termojądrowy. Jak nie masz racji to wyciągasz i już masz rację.