18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

matuszka rasija

Halman • 2016-05-14, 22:58


wydłubane z internetu...

weryfikator4

2016-05-14, 23:01
A ja tam lubię Rosjan. Zdecydowanie bardziej niż niemców czy innych spietych, pozbawionych poczucia humoru belgów, francuzów czy angoli.

Recydywista

2016-05-14, 23:19
jak pada komenda bacznosc to chocby cie szczur gryzl w maly palec u stopy nie waz sie drgnac ....

~DMT

2016-05-14, 23:25
Pewnie jakiś dobry bit leciał na hełmofonie, to sobie nie chciał przeszkadzać :amused:

os79

2016-05-15, 00:23
Rosja to wspaniały i dumny kraj....

mazga50

2016-05-15, 02:06
no co? całował flagę...

Halman

2016-05-15, 06:13
mazga50 napisał/a:

no co? całował flagę...


a może dmuchnął? :-D

tranzystor

2016-05-15, 16:17
Cytat:

matuszka rasija



W jakim celu wwstawiłeś ten film, bo nie jest ani śmieszny, ani ciekawy?

neonline

2016-05-15, 23:00
AUtor chyba nie wie co oznacza komenda Baczność!../Prezentuj broń itd... ch*j mu w oczodoły a żeby autorowi córka dała z ciapatym ... a teść był z ISIS... Żeby syn transem nastał a żona sąsiadowi urodziła.. a żeby plagi egipskie w tyłku zalęgły się mu... Tak przeklinam ja cie!

samon

2016-05-15, 23:32
Taka tresura to nic niespotykanego i to w każdym kraju. Szeroko znane są psy które podają łapę, bronią właściciela, gryzą wskazane osoby, małpy fikające koziołki, foki podrzucające piłki, chomiki biegające w kołowrotku, krowy same trafiające wieczorem do zagrody itd itp. Dodatkowo te istoty są tak posłuszne i dumne, że mogą zaprezentować efekty swojej tresury przed innymi, ze spokojnie mogą zabić na rozkaz nie pytając o powody.
Oczywiście zaraz pojawi się coś w stylu "wojsko broni ludzi, ty zjebie w rurkach" - odpowiedź: wojsko nie broni ludzi tylko jest wytresowana bandą na posyłki politycznych cwaniaków/bandytów/złodziei i nie będzie miało przeszkód w strzelaniu do ludzi nie mających ochoty na żadną wojnę.
Oczywiście jak zawsze znajdą się w tym burdelu sensowne osoby mające coś w głowie, faktycznie uczące się po to żeby obronić ludzi w razie kłopotów, ale nie oszukujmy się: są to pojedyncze osobniki i taki pokaz tresury z "oddawaniem honorów" samcowi alfa byłby dla nich upokarzający.

Ma...........ke

2016-05-15, 23:58
@samon
Jesteś zjebem w rurkach bo wyobraź sobie że wojsko nas jednak chroni z tego powodu iż jedni politycy wyślą na ciebie wojsko to drudzy politycy wyślą wojsko żeby obroniło twoją dupę żeby cię przypadkiem nie podopalili krzyczac allah merkel.

samon

2016-05-16, 00:08
@Maupajoke

Skoro znaleźli się jedni politycy którzy posłali bandę zjebów do innego kraju (np. Niemcy w 39), to są tacy sami politycy jak ci którzy nie zdążyli wysłać (choć zdążyli zorganizować sobie ochronę z najlepszych jednostek podczas ucieczki za granicę), ale nadrobią to potem wysyłaniem wojska np. na własny naród (stan wojenny), albo np. do Czechosłowacji.
A jak ktoś nie będzie chciał się bawić w rzeźnię zorganizowaną przez polityków - to poślą swoich wytresowanych sk***ysynów - półgówków, żeby takiego delikwenta zastrzelić

Pahoehoe

2016-05-16, 13:13
Mozna prosic o zrodlo filmiku? Muzyka mnie kupila.

mit2

2016-05-16, 19:15
weryfikator4 napisał/a:

A ja tam lubię Rosjan. Zdecydowanie bardziej niż niemców czy innych spietych, pozbawionych poczucia humoru belgów, francuzów czy angoli.


A dla mnie to ścierwo tego samego pokroju co niemcy. Jedni drugich warci.

miedzianek

2016-05-16, 19:16
weryfikator4 napisał/a:

niemców czy innych spietych, pozbawionych poczucia humoru belgów, francuzów czy angoli.



Nie pie**ol, beldzy i francuzi mają ostatnio bombowe poczucie humoru i są dosyć 'rozrywkowi' :krejzi: