18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matrix na stacji benzynowej

phrontch • 2019-04-24, 13:08
Albo niedoszły zabójca ma pierwszy raz broń w rękach, albo niedoszła ofiara to Neo z Matrixa




Lobo24

2019-04-24, 13:52
Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka sp***alała.

wojtekpwse

2019-04-24, 14:13
Miał j***ny farcika. Ciekawe kiedy kolejne podejście.

nowynick

2019-04-24, 14:23
Lobo24 napisał/a:

Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka sp***alała.




i Ty im się dziwisz po wcześniejszej demonstracji Twoich umiejętności? :D

DzidaZawodnik

2019-04-24, 15:10
Lobo24 napisał/a:

Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka sp***alała.



Wygląda na to, że ty jesteś upośledzony, a nie ciężko trafić, a broniąc kogoś kto nie trafia z 3 metrów kilka razy, próbujesz usprawiedliwić własny niedorozwój.


wilkoala

2019-04-24, 18:07
nowynick napisał/a:

i Ty im się dziwisz po wcześniejszej demonstracji Twoich umiejętności?





DzidaZawodnik napisał/a:

Wygląda na to, że ty jesteś upośledzony, a nie ciężko trafić, a broniąc kogoś kto nie trafia z 3 metrów kilka razy, próbujesz usprawiedliwić własny niedorozwój.



Dobra, dobra cwaniaczki, w dupie żeście byli i gówno widzieli.
Strzelanie z broni palnej to nie pykanie z wiatrówki od szwagra i berety do airsoftu na greengas.

DzidaZawodnik

2019-04-24, 18:15
wilkoala napisał/a:

Dobra, dobra cwaniaczki, w dupie żeście byli i gówno widzieli.
Strzelanie z broni palnej to nie pykanie z wiatrówki od szwagra i berety do airsoftu na greengas.



Sugerujesz, że wiatrówką by go trafił? To żeś teraz wzbudził moją wesołość.

wilkoala

2019-04-24, 19:04
DzidaZawodnik napisał/a:

Sugerujesz, że wiatrówką by go trafił? To żeś teraz wzbudził moją wesołość.



Nie, sugeruję że zupełnie inaczej strzela się do celu z takiej wiatrówki u siebie na podwórku, niż z takiego glocka co ma spory odrzut jak na pistolet.
No i nie przepadam za takimi komentarzami ludzi którzy z miejsca wszystkich innych mają za p*zdy w rzeczonej dziedzinie, a siebie samych za alfę i omegę.
To takie głupie dowartościowywanie się i w gruncie rzeczy jest to bardzo, bardzo smutne.

Lobo24

2019-04-24, 19:17
Jakby tych dwóch malkontentów było wtedy ze mną na strzelnicy to by dzisiaj było mniej hejtu w internecie. Chyba że bym spudłował.
Jak z glocka strzelałem to nie odrzut był problemem ale niemożność ustabilizowania wszystkiego w linii prostej. Oko, broń i tarcza 40 metrów dalej.

barszczzuszkami

2019-04-24, 19:32
Byłem, strzelałem z glocka. Trafiam bez problemu z 20 m. Dobre skupienie. pie**olisz kolego, albo faktycznie p*zda jesteś.

ZajętyPelikan

2019-04-24, 20:39
Wszyscy pie**olicie, z broni krótkiej strzela się najgorzej, ale też bez przesady z kilku metrów da się trafić. Tak, byłem strzelałem nie tylko z glocka ;)

Ale fakt, jak już ręka się zmęczy to coraz ciężej wychodzi strzelanie.

nowynick

2019-04-25, 08:26
:roll:

nie wiem jak z austryjackim Glockiem, ale ja strzelałem niejednokrotnie z rodzinnej pamiątki zwanej VIS wz 35. Nie mówię, że nie szarpie, owszem łapa boli, ale z nie chcielibyście trzymać tarczy na wysokości jajec te 40 metrów od mnie....

PS tak nota bene patrząc na Glocka i VISa to ja nie wiem jakim cudem Polska jeszcze nie dojechała Austrii o mega odszkodowanie za kradzież patentu. j***ni kolaboranci i złodzieje.

wilkoala

2019-04-25, 08:58
@nowynick
Dla tego że VIS też jest na żywca zerżnięty z Colta 1911.
Tylko nieznacznie zmodyfikowany i wykonanny z lepszego materiału.

Smoku

2019-04-25, 11:37
Lobo24 napisał/a:

Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka sp***alała.



Jeżeli z glocka waliłeś w tą samą tarczę, co z karabinu z lunetą, to się nie dziwię że nie trafiłeś. Następnym razem strzelaj z pistoletu do bliższych celów.