18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka z córką nie zsiądzie już ze skutera

fantastico • 2017-05-08, 16:04
W Shandong kobieta z córką po raz ostatni wsiadły na skuter gdyż ich żywot zakończyła ciężarówka, która najechała je nie widząc ich. Rozjechane nie mogły przeżyć gdyż taka waga mogła je tylko zabić.


Pa...........ć

2017-05-08, 22:38
Cytat:

Rozjechane nie mogły przeżyć gdyż taka waga mogła je tylko zabić.



ShockY

2017-05-08, 22:45
@PalonyPaznokiec uprzedziłeś mnie :mrgreen:

Cisekx5

2017-05-08, 22:48
Jak ci poszło na maturze z języka polskiego fantastico? :D

AN...........or

2017-05-08, 23:08
Dziwne to jest. Tam popiepszają wszyscy na skuterkach, jakby nie dało się jechać samochodem jak człowiek. W Anglii z kolei, jak jedziesz gdzieś skuterem, to patrzą się na ciebie jak na idiotę. Najgorsze co można tam zrobić, to pojechać rowerem na zakupy do marketu. Koleżanka raz pojechała, i mówiła że jak wracała do domu z siatami na rowerze, to ludzie autentycznie się oglądali za nią.

Noemi1998

2017-05-08, 23:32
Oczywiście wszyscy w szkole, w pierwszej klasie na geografii mieliśmy informacje gdzie leży Shandong ...

Blue!

2017-05-09, 06:40
Conderus Jak ma zgrabny tyłek to się oglądali co w tym dziwnego?

erkenzi

2017-05-09, 12:31
Ja tam lubie te opisy ,sa zajebiste

wonder_woman

2017-05-09, 16:51
@up zauwaz ze skuterkiem sie przepchniesz przez korki, same tez nie zrobia korasa na pół miasta, wiec nic dziwnego ze sobie skuterkiem jeżdżą a i zdaje sie ze do pewnego czasu nie trzeba było nawet miec na nie prawka, kupowałeś i jechałeś jak ci sie podoba (chodzi oczywiscie o azję). Z rowerem to juz w ogole nie rozumiem czemu to kogoś dziwi, calkiem szybko i zdrowiej niz ciągłe siedzenie w furce, ja tam dobrze wspominam lata kiedy tylko nim sie poruszalam, oczywiscie został zaj***ny jak to w cebulandii bywa i sie skończyło :P