18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka miesiąca

~LegendarnyZiom • 2018-12-04, 22:57


Bolesne zderzenie z rzeczywistością. :szczerbaty:

wpr

2018-12-04, 23:10
Spoko jest jeszcze zasiłek dla bezrobotnej, dodatek dla samotnej matki, alimenty i renta inwalidzka za niedoj***nie mózgowe.

WybrednyChuj

2018-12-05, 05:14
Typowe zachowanie madki, która uważa, że wszystko lepsze niż PiS. Na złość wybierze zdrajców Polski. Poprze Komorowskiego, Schetynę i Tuska z czystego przeświadczenia, że lepsi oni niż PiS. A na koniec jebnie swoją 2 dzieci pod traktor dziadka na wsi w czasie żniw. Bo tylko tam ma jakieś schronienie skoro jej w wawie jako słoikowi nie poszło a o traktorach wie tyle, co o tatuażu artystycznym. I ludzka tragedia i wyrok 15+ Proste historie i jedna nazwa: selekcja naturalna.

Golasnikoff

2018-12-05, 07:33
Mamuśka calkiem do ruchniecia. Dorobi sobie kolejnych albo bedzie zarabiała na zgrabnej dupci

Wiewór

2018-12-05, 08:13
Wybrednych*j napisał/a:

Typowe zachowanie madki, która uważa, że wszystko lepsze niż PiS. Na złość wybierze zdrajców Polski. Poprze Komorowskiego, Schetynę i Tuska z czystego przeświadczenia, że lepsi oni niż PiS. A na koniec jebnie swoją 2 dzieci pod traktor dziadka na wsi w czasie żniw. Bo tylko tam ma jakieś schronienie skoro jej w wawie jako słoikowi nie poszło a o traktorach wie tyle, co o tatuażu artystycznym. I ludzka tragedia i wyrok 15+ Proste historie i jedna nazwa: selekcja naturalna.



O k***a ale retardo.



Twój argument jest inwalidą już na wstępie. Madki to jest pisowski elektorat. Socjalne wampiry żerujące na ludziach pracujących.

Wszystko jest lepsze niż PIS. No może poza Schetyną bo to taka sama k***a złodziejska jak pisowcy. Sk***ił by się z pisem jak Kałuża czy Saryusz-Wolski byle by swój świński ryj zanurzyć w korycie.

Tur

2018-12-05, 08:26
[quote="Abraxus"]

Wszystko jest lepsze niż PIS.

Biorąc pod uwagę, iż na polskiej scenie politycznej liczą się głównie 2 partie rozumiem, że skoro tak piszesz podobał ci się program sprowadzenia do nas ciapaków i murzynów. Podoba Ci się skarżenie przez rudego Polski do europarlamentu i dalej głosowałbyś na tych zdrajców? :idzwch*j:

Wiewór

2018-12-05, 08:32
Tur napisał/a:


Biorąc pod uwagę, iż na polskiej scenie politycznej liczą się głównie 2 partie rozumiem, że skoro tak piszesz podobał ci się program sprowadzenia do nas ciapaków i murzynów. Podoba Ci się skarżenie przez rudego Polski do europarlamentu i dalej głosowałbyś na tych zdrajców? :idzwch*j:



PIS za to sprowadza ukrów w ilości na ten moment już ponad 2 mln. Szacuje się, że w następnym roku będzie już ponad 3 mln.
Tak zalali Polskę, że kina już wprowadzają filmy po ukraińsku, pojawiają się szyldy po ukraińsku, w radio programy po ukraińsku. U mnie w firmie trzeba tłumaczyć papiery na ukraiński...
Także tego PIS totalnie nie sprowadza imigrantów. A zwożą ukrów tylko z jednej przyczyny - żeby w Polsce nie wzrosły płace. Gdyby ich nie było firmy walczyły by o ludzi pieniędzmi.
A PO chciał wziąć tylko kilka tys mudżynów więc lepiej byśmy na tym wyszli.

Dla ciebie żądanie sprawiedliwości to donoszenie?
Jak byś widziałem pijanego kierowcę, który potracił dziecko to byś nie zgłosił policji bo to skarżenie? Jesteś od sebków co mają prawo ulicy? chwdp jp100% itp.?

Z resztą o czym mowa. Jak PO rządziło to PIS się codziennie rozpie**alał w Brukseli. O wszystko. Teraz o tym zapomnieli...

Jest masa innych ludzie na których można głosować. Nie trzeba głosować na PO.
Ale jeśli nie będzie na kogo głosować to jak zwykle zagłosuję przeciw. Wszystko byle tylko nie PIS.
Nie zniosę tych sk***ysynów komunistów złodziei.

Tur

2018-12-05, 08:38
Abraxus

Chyba sam w to nie wierzysz, że skończyło by się na kilku tys murzynów. Ta lizidupa Merkelowej sprzedałaby Polskę za bezcen byle by tylko w Unii byli zadowoleni. Co do rządzenia PO odsyłam do filmiku gdzie pewien redaktor zapytał Schetynę czym mogą się pochwalić przez 8 lat rządzenia, co takiego zrobili by w Polsce było lepiej?

Wiewór

2018-12-05, 08:45
Tur napisał/a:

Abraxus

Chyba sam w to nie wierzysz, że skończyło by się na kilku tys murzynów. Ta lizidupa Merkelowej sprzedałaby Polskę za bezcen byle by tylko w Unii byli zadowoleni. Co do rządzenia PO odsyłam do filmiku gdzie pewien redaktor zapytał Schetynę czym mogą się pochwalić przez 8 lat rządzenia, co takiego zrobili by w Polsce było lepiej?


PO nic nie zrobiło dla Polski ale na ten moment za nim w ch*j tęsknię bo ich nic nie robienie było lepsze niż to co odpie**ala PIS - rządy chamów i plebejuszy.
Było ch*jowo ale stabilnie.
PIS nic nie zrobił dla Polski. Jedyne co robią to nieustannie podnoszą podatki, powiększają inflację i dług Polski.

Na pewno PO nie wzieło by 3 mln murzynów... a PIS przyjął 2 mln upaińców i weźmie jeszcze milion...

Tur

2018-12-05, 08:53
Abraxus

Twój główny argument to przyjmowanie ukraińców.
I jeśli mówisz, że PiS to chamy i plebejusze to chyba nie widziałeś pana prezydenta "shoguna" :-D
Jak czytam, że tęsknisz za takimi ludźmi to nie mam już nic do dodania będę miał ubaw z Twojej wypowiedzi przez cały dzień :-D :-D :-D

nowynick

2018-12-05, 09:05
:roll:

już wolę 3 mln UPAińców niż 30stu zamachowców. Serio! Ukraińcy jak i my skakaliśmy sobie do gardeł latami, UPA mordowała Polaków poniekąd w odwecie za wielki głód (jednym w głównodowodzących tym szaleństwem był Polak - Stanisław Kosior), gdyby nie Stalin i Zachód podejrzewam, że wk***ieni po 6 latach wywieszalibyśmy cały naród niemiecki gdybyśmy mogli, zresztą gdyby nie było to karalne i jednym przyciskiem moglibyście wyj***ć w kosmos całe Niemcy (dzisiaj, nie 70 lat temu) to ile byście się zastanawiali? ;)

Wiewór

2018-12-05, 09:19
@up a ja wolę, żeby w Polsce nie było tylu imigrantów. Żadnych. Chyba, że wykształconych elit ale to nam nie grozi bo po co mieli by tu przyjeżdżać?

Tur napisał/a:

I jeśli mówisz, że PiS to chamy i plebejusze to chyba nie widziałeś pana prezydenta "shoguna"


Szogun wszedł na krzesło. No i wszedł. Zrobił to nieświadomie bo jest nieświatowym głąbem.
Ale nigdy celowo nie robił z siebie kretyna tak jak dudeł. Nie podpisywał ułaskawień nieskazanym, nie łamał Konstytucji RP, nie pisał na fejsbunu z gimnazjalistkami, nie pie**olił od rzeczy tak jak duda i morawiecki. Nigdy nie poszedł full retard.
Nigdy nie zrobił z siebie takiej szmaty do wycierania dla partii jak PIS zrobił z dudy.

Nawet Wałęsa jest na wyższym poziomie niż adrian.
A prezydentowa? O k***a. Małomiasteczkowa grażynka. Nawet wolałbym Kaczyńską do której kompletnie nic nie miałem. Jej jedyną winą było bycie żoną klona jaro.

hutsch

2018-12-05, 09:26
Abraxus, po pierwszym twoim komentarzu w tym wątku nie wierzyłem w to co czytam, pierwszy raz jako tako sie z Tobą zgadzałem (jednak szybko czar prysł naturalnie).

Ale powiedz mi czy naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy imigrantami z ukrainy a tą plagą niskowykwalfikowanych piaskowych czarodziejów z afryki, która zalewa zachód?

Podpowiedz:

Ukraińcy przyjezdzają do nas ( i nie tylko) PRACOWAĆ, a ci drudzy? Odpowiedz sobie sam.

Wiewór

2018-12-05, 10:14
hutsch napisał/a:

Abraxus, po pierwszym twoim komentarzu w tym wątku nie wierzyłem w to co czytam, pierwszy raz jako tako sie z Tobą zgadzałem (jednak szybko czar prysł naturalnie).

Ale powiedz mi czy naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy imigrantami z ukrainy a tą plagą niskowykwalfikowanych piaskowych czarodziejów z afryki, która zalewa zachód?

Podpowiedz:

Ukraińcy przyjezdzają do nas ( i nie tylko) PRACOWAĆ, a ci drudzy? Odpowiedz sobie sam.



Nie widzę żadnej. Ukraińcy z którymi mam do czynienia w pracy są tak samo dzicy jak bandy murzynów.
Ledwo piszą, mówią tylko po ukraińsku ni ch*ja po ang, nie myją się - śmierdzą jak sk***ysyn, ubierają się w potargane łachmany, żłopią wódę jak wieprze i jedzą odpady jak szczury.
Zdarzają się wyjątki np. Ukraińcy z okolic Lwowa są cywilizowani. Z innych regionów to absolutna dzicz.

Dla mnie nie ma znaczenia czy ukr czy murzyn. Liczy się skutek imigracji czyli zamrożenie podwyżek płac.
Sprowadzanie jakichkolwiek imigrantów to działania przeciwko polskim pracownikom. Regularna zdrada stanu. a pis się reklamuję jako partia dla ludzi...

Touch_Of_Madness

2018-12-05, 12:27
Jeżeli pijani, smierdzący, nie znający polskiego ukraińcy stanowią dla kogoś konkurencję na rynku pracy to znaczy, że jest ch*ja wart i powinien ciężko zapie**alać za najniższą krajową.