18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matadorre przyjmuje dźgnięcie byka w udo

fantastico • 2017-04-01, 03:52
Bodnięty w udo matador kuleje uciekając do swego azylu. Byk odprowadza go kpiącym wzrokiem.


marrow

2017-04-01, 21:49
Spinacie dupska o te corridy, a sami wpie**alacie wołowinkę aż wam się uszy trzęsą :D
Weźmy na przykład życie takiej krowy mlecznej, która całe życie jest trzymana w zamknięciu. "Po odebraniu pierwszego dziecka krowa dojona jest 2-3 razy dziennie przez około 10 miesięcy. W międzyczasie, za pomocą powszechnej obecnie sztucznej inseminacji, zapładnia się krowę ponownie, aby wywołać kolejną ciążę i cykl laktacji." Po paru latach krowa jest całkowicie wyeksploatowana. Trafia do rzeźni, następnie do waszego burgera.
Jesteście takimi samymi potworami jak te ch*jki, którzy występują w corridach. Smacznego mięska.

Al...........go

2017-04-01, 23:08
marrow napisał/a:

Spinacie dupska o te corridy, a sami wpie**alacie wołowinkę aż wam się uszy trzęsą :D
Weźmy na przykład życie takiej krowy mlecznej, która całe życie jest trzymana w zamknięciu. "Po odebraniu pierwszego dziecka krowa dojona jest 2-3 razy dziennie przez około 10 miesięcy. W międzyczasie, za pomocą powszechnej obecnie sztucznej inseminacji, zapładnia się krowę ponownie, aby wywołać kolejną ciążę i cykl laktacji." Po paru latach krowa jest całkowicie wyeksploatowana. Trafia do rzeźni, następnie do waszego burgera.
Jesteście takimi samymi potworami jak te ch*jki, którzy występują w corridach. Smacznego mięska.



Ale ty dziewczynko, za przeproszeniem, pie**olisz. Gdzie ty naczytałaś się o tym dojeniu krów, odbieraniu "dziecka" itp? Chcesz żreć trawę jak krowa ok, twoja sprawa. Ale nie krytykuj pozostałych, co żyją w zgodzie z naturą i jedzą mięso.

dabster

2017-04-02, 00:46
Może i marrow jest szurniętą weganką, ale jej wypowiedź ma bardzo dobre sedno. Chodzi właśnie o to, że oburzacie się na walki i zabijanie byka, a o krówkach w mleczarni nie pomyślicie nawet, a z grubsza chodzi o to samo - o eksploatowanie zwierzęcia zakończone ubojem i zjedzeniem go. W ogóle nie rozumiem tego hejtu na corridę, to jest wiekowa tradycja Hiszpanii i krajów latynoskich i tak robiono od lat, te zwierzęta są po to hodowane. Tradycja, czyli coś, co jest unikalne dla danego regionu i kiedyś przed epoką tanich biur podróży, Internetu i globalizacji trzeba było samodzielnie się wyprawić w dal aby poznać, jak żyją inni, czym się zajmują. Dzisiaj wszystkie tradycje się rozmywają, zobaczcie że dąży się aby wszyscy używali tych samych przedmiotów, słuchali podobnej muzyki czy tworzyli i oglądali podobne ch*jowe filmy. Zero indywidualizmu, wszystko pod dyktando poprawności polityczno-obyczajowo-wegańskiej. Przy takim podejściu niedługo przestanie się opłacać jeździć na wakacje bo wszędzie będzie ta sama wymieszana ch*jowizna.

Al...........go

2017-04-02, 10:04
dabster,

Tylko widzisz, krowy w mleczarniach nikt nie dźga oszczepami ku uciesze gawiedzi. Kilka lat temu było darcie mordy o ubój rytualny, który jest również tradycją, a chcieli go zakazać. Zresztą bycie weganem bo "zwierzątka cierpią i ustawą wprowadźmy weganizm to zwierzątka będą wolne" to chyba jedna z najbardziej zj***nych myśli naszych czasów.

Lukasero

2017-04-02, 10:53
Mam kilku znajomych którzy mają gospodarstwa z krowami mlecznymi, oddają regularnie mleko do mleczarni i ku waszemi zaskoczeniu, krowy te 3/4 dnia spędzają na łące a na noc są zganiane do obory. Rano dają mleko, idą łazić cały dzien i wieczorem znowu na dojenie.

Najbardziej to rozpieordala mnie to że niektórzy myślą, że oddawanie mleka sprawia krowie ból :amused:
Prawda jest taka, że gdyby takiej krówki nie doić to zaraz dojdzie do zapalenia wymienia i innych gówien

Belweder

2017-04-02, 11:54
marrow co weganka tutaj szuka na sadolu? Takim głupim pie**oleniem prowokujesz bardziej niż ten pajac tego byka. No i mnie już sprowokowałaś :amused: jak słyszę taką głupią gadke to od razu mi się ta super zdrowa weganka przypomina co to chciała udowodnić wyższość swojej diety cud i pokazać jaka jest zdrowa wchodząc na jakąś tam górę. W połowie drogi zmarła :lol: Od tysięcy lat ludzie wpie**alają mięso, żeby nadgonić zapotrzebowanie kaloryczne organizmu i nagle ktoś wymyśli diete dla gejów twierdząc, że tak powinno być i trawa jest dla ludzi a nie krów. Jedź kobieto do Indii i tam się kłaniaj tym krowom. I nie porównuj jedzenia z zabawą, a co do potwora to sama nim jesteś. Zjadasz jedzenie krowom a one głodują przez Ciebie, zastanów się nad swoim postępowaniem... :amused:
PS wołowina jest zajebista a lasagne na wołowym to cud świata.

ROMANCEF1111

2017-04-02, 14:44
W ej zabawie zawsze ale to zawsze jestem za bykiem ;)

paczek1262

2017-04-02, 18:46
szkoda tylko, że na końcu byk i tak umiera. niezależnie od tego czy nadzieje jakąś k***e na rogi, czy nie

marrow

2017-04-03, 17:59
AleDlaczego napisał/a:



Ale ty dziewczynko, za przeproszeniem, pie**olisz. Gdzie ty naczytałaś się o tym dojeniu krów, odbieraniu "dziecka" itp? Chcesz żreć trawę jak krowa ok, twoja sprawa. Ale nie krytykuj pozostałych, co żyją w zgodzie z naturą i jedzą mięso.


Chłopczyku, wystarczy użyć wyszukiwarki i dowiedzieć się jak wygląda przemysł mleczny, a nie wierzyć w szczęśliwe krówki spędzające całe dnie na łące w towarzystwie swoich dzieci :facepalm:

dabster

2017-04-04, 16:56
Nie no, co z was za sadyści. Corrida jest fajna ponieważ zawsze albo zaj***ny zostanie byk, albo matador wyjdzie z rozoranym ciałem z areny. W obu przypadkach powinniście być usatysfakcjonowani i korzyść jest podwójna. Tak samo z reguły używam mięso mielone wołowo-wieprzowe ponieważ mam pewność, że co najmniej dwa zwierzęta zostały zabite.