18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz sumienie?

hypertonic • 2017-09-03, 10:44
Jak przyjdziesz to porozmawiamy :amused:

Mom and Death

2017-09-04, 07:33
@up ale ty się tam, k***a, przypadkiem, z wrażenia, nie zesraj.

SpeedyG

2017-09-04, 10:15
ch*j, że blogerka- już na samym początku ma minus za upublicznianie swojego prywatnego życia. Po drugie traktowanie męża jakie z ciekawości zobaczyłem na tym blogu: szydzenie z niego typu Mariuszek, itp nie jest w porządku. Pokazywanie jaka to nowoczesna rodzina w której głową rodziny i ostatnie zdanie ma kobieta, w dodatku taka niezależna i silna. Sprowadzanie mężczyzn do roli robotnika i sponsora.

jubbaday

2017-09-04, 13:13
Śmierdzi mi to jakąś kolejną feministyczną prowokacją. Jakoś nieźle wyartykułowana
jak na kogoś, komu brakuje 20 PLN. Jakoś dobrze zna tematy równouprawnienia i jakoś
nie mam pojęcia po co taki filmik kręcić i udostępniać internetowi. Mariusz to zobaczy,
czy nie istniej w ogóle?

voidinfinity

2017-09-04, 13:16
@up

A słyszałeś o robieniu z siebie debila na YT dla kasy? Ale nie k***a, trzeba od razu "filozofię" dorabiać i tropić spiseQ.

realign

2017-09-04, 13:30
Ja tam wiodę beztroskie kawalerskie życie :D
Takie problemy są mi obce.

maate

2017-09-04, 15:30
To nie jest troll, a jedynie ten filmik stał się wiralem. Ona prowadzi blog satyryczno absurdalny traktujący o życiu i moim zdaniem całkiem sympatyczny (dobry ale nie zajebisty). Dla zainteresowanych na yt:RADOMSKA, w internetach i facebókach "mam wątpliwość".

Haylash

2017-09-04, 16:52
Velture napisał/a:



Autentycznie nie rozumiem sensu takich filmików. Czego ona oczekuje po tym jak wrzuci to do sieci?
Serio się zastanawiam. Wjebie filmik jak ciśnie kolesia o 20zł i zrobi z niego frajera w necie a potem oczekuje jakiego rezultatu? Mamy jej kibicować, przyklaskiwać czy wysłać jej przelew na 20zł?

"kiedyś były czasy gdzie mąż żonę utrzymywał"
Tak, były takie czasy gdzie jedna pensja wystarczała na cały dom. Teraz 90% osób nie może sobie pozwolić na taki luksus bo znakomita większość firm płaci ch*jowo a koszty utrzymania są kurewsko wysokie.

Na oko stawiam, że baba ma typowy syndrom niedoj***nia p*zdowo-łechtaczkowego.


Autentyczne nie rozumiem ludzi, którzy nie ogarniają, że to parodia, film dla beki.

Je3anyPrzystojny

2017-09-04, 17:01
Tak jest, j***ć śluby ! Co one myślą że będą rządziły? rozwód w tym miechu i h*j

voidinfinity

2017-09-04, 23:01
@up

No właśnie, najpierw oddaj dwie dychy - a potem wracaj do domu ;-) True story :krejzi:

barszczzuszkami

2017-09-04, 23:23
Uśmiałem się. Jaja sobie robi dziewczyna ;)