18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz jakiś problem?

redreemer • 2016-01-08, 14:16
Bo jak wiadomo prawdziwy dres na solówkę przychodzi tylko z kolegami - choćby nawet miał po nich dzwonić.

iamthelaw

2016-01-08, 14:49
Zawsze jak kręcą jakieś kupsko z dresami, to za dresa robi jakaś ciota.

KingVonPin

2016-01-08, 14:50
Cytując klasyka, "znowu ten pedał" :D

Wojtass84

2016-01-08, 15:06
Eee..ty.. psycholog !! dawaj do nas, na sadola. Roboty masz tu pan w brut !!

KrisCFC

2016-01-08, 15:39
Te najgorsze patusy, to zazwyczaj prowadzą taki dialog (jezeli w ogóle jakiś prowadzą):

- Ej, sorry masz może fajkę?
- Nie.
- A wyj***ć Ci? (ew. zamiast tego występuje "to wypie**alaj")

:)

Ptoon

2016-01-08, 15:55
Cytat:

Bo jak wiadomo prawdziwy dres na solówkę przychodzi tylko z kolegami - choćby nawet miał po nich dzwonić.



No a po co kogoś napie**alać jak nikt nie widzi? Za każdym razem, kiedy miałem jakieś atrakcje z takimi ziomeczkami, to mieli przewagę liczebną. Chciałbym kiedyś zobaczyć dresa, który startuje do kogoś z kim ma mniej więcej wyrównane szanse. Oczywiście czym innym są kibice, kibole, narodowcy, ja tu mówię o takich osiedlowych szmatkach, które wychodzą na miasto na najebkę tak żeby komuś wpie**olić, albo skroić parę złotych na piwo. To przeważnie są właśnie takie k***y z problemami, ojciec żul, matka k***a, to dziecko chodzi po mieście i straszy ludzi. I najśmieszniejsze jest to, że oni zazwyczaj chełpią się jakimiś "zasadami", kodeksem ulicy, często nawet o zgrozo mienią się narodowcami albo patriotami, a w rzeczywistości wychodzi tak, że jest trzech na jednego, jak leżysz to skaczą ci po głowie i jedyne o co chodzi to żeby się nawciągać jakiegoś gówna, dopalaczy i przepić krupnikiem albo deluxem.

Jedna z najśmieszniejszych sytuacji jaką widziałem. Byłem na jakimś wyp*zdowie, stacja pkp w szczerym polu, budynek dworca ostatni raz był sprzątany 50 lat temu, na ceremonie otwarcia przez doły partyjne z pobliskiego pgr-u. Wracałem z wakacji, czekam na pociąg i widzę dwa ziomeczki, dwie loszki wracają chyba znad jeziorka. Po drugiej stronie siedzi inny ziomeczek, sam pije piwko. Coś tam go zagadali i poszli razem za dworzec tak, że zniknęli mi z oczu. Po 5 min wracają ziomki z loszkami i jedna płacze i bije swojego chłopaka krzycząc coś w stylu "coś ty k***a zrobił, jesteś poj***ny, trzeba mu było skakać po głowie?!", a ziomek na to "spoko skakałem tylko jedną nogą i drugą tak amortyzowałem" :mrgreen:

Wiciu47

2016-01-08, 16:32
Gówno. Nie włączać...

tl...........01

2016-01-08, 16:33
iamthelaw napisał/a:

Zawsze jak kręcą jakieś kupsko z dresami, to za dresa robi jakaś ciota.


Bo to są cioty, przede wszystkim, intelektualne cioty.

NieLubieWas

2016-01-08, 16:41
Ogladnicie to przy czasie. Albo wydzielić zamknięte getta dla tych idiotów albo wiezienia z przymusowa praca. Jak do ciężkiej k***y inaczej to zresocjalizowac? A ci wszyscy pie**oleni psycholodzy cały czas nadają ze to przez patologiczne dzieciństwo. Jakby każdy człowiek był taki sam. Człowiek to nie zwierze ze ma zakodowane kilka cech i instynktów. Jedni rodzą się z jasnym świadomym umysłem a drudzy jako sp***oliny umysłowe. I to mnie wk***ia ze eksperci tfu! traktuja tych patolow jak pacjenta którym trzeba się zająć i będzie taki sam jak my. Jak mówiłem ten kto wychował się na pracy ten wie jak to uczy dyscypliny i pozwala kształtowac siebie jako myslacego osobnika. moze pie**ole.. i urodzilem sie jako niedebil. ch*j wie, ale na głąbach w dresach trzeba eksperymentowac bo jest tego gowna coraz to wiecej

rojekbuk

2016-01-08, 16:59
przeważnie tak jest "chodź na solo to ci wpie**olimy"... bohatery :-P

BrianGriffin

2016-01-08, 17:46
Cytat:

A ci wszyscy pie**oleni psycholodzy cały czas nadają ze to przez patologiczne dzieciństwo.



Troche jest w tym prawdy, z drugiej strony jest wielu dresów/przestępców z tzn dobrych domów, cokolwiek to znaczy. Ogólnie wszystko da się wyjaśnić juz na poziomie chemicznych procesów zachodzących w mózgu.

Zamierzam robić doktorat z możliwości wykorzystania odpadów ludzkich w energetyce niekonwencjonalnej. Zbierze się trochę materiału z osiedli i jakąś dotację z UE.

KrH

2016-01-08, 18:34
KrisCFC napisał/a:

Te najgorsze patusy, to zazwyczaj prowadzą taki dialog (jezeli w ogóle jakiś prowadzą):

- Ej, sorry masz może fajkę?
- Nie.
- A wyj***ć Ci? (ew. zamiast tego występuje "to wypie**alaj")

:)

W takim razie jesteś p*zdą bo mi zazwyczaj odpowiadają coś w stylu dobra dzięki mordeczko. ;)

KrisCFC

2016-01-08, 20:31
KrH napisał/a:

W takim razie jesteś p*zdą bo mi zazwyczaj odpowiadają coś w stylu dobra dzięki mordeczko. ;)



Bo nie palę? Cóż za myślenie... :->

KrH

2016-01-09, 14:05
KrisCFC napisał/a:



Bo nie palę? Cóż za myślenie... :->



Bo Ci odpowiadają czy Ci wyj***ć. Cóż za umiejętność wyciągania wniosków... Ja też nie palę co nie zmienia faktu że jak nie dam takiemu sebixowi fajki to podziękuje i odejdzie a nie pyta czy mi wyj***ć. ;)