18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masturbacja "Rapującej Babci" w Howard Stern Show.

iceberg • 2010-08-08, 12:16
Jeżeli ktoś spodziewa się rapu "Rapującej Babci" będzie zawiedziony - ów filmik stanowi bowiem studium seksualności starszego człowieka w obliczu nowoczesnych metod masturbacji.

Howard Stern zapraszał do swojego programu na tę samą atrakcję (urządzenie nazywa się sybian ) m.in. Carmen Electrę, Valentinę Vaughn i Terę Patrick - jeżeli komuś będzie sie chciało, niech dorzuci te filmiki.


Basika063

2010-08-08, 17:20

To, że babina chciała sobie jeszcze raz pokrzyczeć, mogę zrozumieć, ale dlaczego publicznie? Howard Stern w swoich programach już dawno przekroczył niewidzialna linę dobrego smaku i tego co wypada lub nie. Ten facet żerując na ludziach, promuje sam siebie.
,,Nie ważne czy mówią o nas dobrze, czy źle, byleby tylko mówili?"

amaru2137

2010-08-09, 17:51
W życiu tego nie obejrzę. Człowieku lecz się skoro takie coś wrzucasz. To nawet na harda jest za ostre.

iceberg

2010-08-09, 18:18
amaru2137 napisał/a:

W życiu tego nie obejrzę. [...] To nawet na harda jest za ostre.


To w końcu obejrzałeś, czy nie? Bo wydawać by się mogło, że oceniasz na za zadzie nie znam, ale wiem, że mi się nie podoba :-?
amaru2137 napisał/a:

Człowieku lecz się skoro takie coś wrzucasz.


:cry:

arkadoss

2010-08-31, 22:15
i to jest fajne u starych bab bo zanim sie kapnie że miała orgazm i zacznie jęczeć , ja mogę być już ubrany kilka metrów za drzwiami, i nie trzeba wysłuchiwać tych "oah iah "

Tray

2010-08-31, 22:41
To powinno być na hardach;)

patolog95

2010-08-31, 22:43
o mało się nie zrzygałem stary idź do jakiegoś specjalisty bo to trzeba leczyć

SiRafael

2010-09-01, 00:46
patolog95 napisał/a:

o mało się nie zrzygałem stary idź do jakiegoś specjalisty bo to trzeba leczyć



Howard nie mówi po Polsku, musisz mu wystosować pismo po angielsku.

silek65

2010-09-01, 01:04
amaru2137 napisał/a:

Człowieku lecz się skoro takie coś wrzucasz.


Czy ty widziales kiedys c*pke? Wiesz co to jest minetka? A wiesz co to jest palcówka? Najprawdopodobniej masz zryty beret i ogladajac taki film, wyobrazasz sobie, ze robisz minetke lub palcówke starej babie ...i z tym masz problem.
To ty sie k***a lecz! Zamieszczony film jest po to, zeby go ogladnac i sie posmiac.
Nie rozumiesz? To sie k***a lecz!

patolog95 napisał/a:

o mało się nie zrzygałem stary idź do jakiegoś specjalisty bo to trzeba leczyć


Tobie tez cos napisac?

ParanoiA

2010-09-01, 01:37
Basika063 napisał/a:

Obrazek
To, że babina chciała sobie jeszcze raz pokrzyczeć, mogę zrozumieć, ale dlaczego publicznie? Howard Stern w swoich programach już dawno przekroczył niewidzialna linę dobrego smaku i tego co wypada lub nie. Ten facet żerując na ludziach, promuje sam siebie.
,,Nie ważne czy mówią o nas dobrze, czy źle, byleby tylko mówili?"




Gówno wiesz i na gównie się znasz więc WYpie**alAJ


szefooo

2010-09-01, 12:05
No tak.
Jak już sie znajdzie coś sadystycznego dla oka to k***a wielki bunt sie podnosi.

sp***alajcie do działu z kotkami.
Tu ma byc rzeźnia.

Talisker

2010-09-01, 14:10
@Paranoia

Pisze się "w dupie byłeś, gówno wiesz" Odpie**ol się od Baśki:)

Prozac

2010-09-01, 16:59
wole taka starosc niz kleczenie przed pedofilem w sutannie :)