18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Masochista vs spragniony krwi kurczak

Ho...........er • 2020-11-16, 08:59
Można było to zrobić lepiej bez pokazywania palcami :-D

dogip

2020-11-16, 09:18
Stęka jakby dostał nożem po żebra. p*zda że srajfonem

janlew

2020-11-16, 09:29
Potencjalne dzieci jej podpie**ala, i się dziwi że ta go dziobie.

TRQPL

2020-11-16, 10:44
Ta kura ma więcej godności niż autor filmu.

BrunerOvned

2020-11-16, 11:51
Był już film, w którym jakiś drapieżnik dostał wpie**ol od kury z młodymi. W trakcie wysiadywania i opieki nad młodzieżą kury zmieniają się w agresywnych przesk***ysynów i lepiej ptaka nie zaczepiać.

htp

2020-11-16, 12:13
To kura, nie kurczak. Ona po prostu broni się przed aborcją.

crossdressphyxia

2020-11-16, 12:17
Po ch*j gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpie**alał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki ch*j? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w ch*j, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpie**olić, no k***a niesamowite.

swampman

2020-11-16, 12:26
crossdressphyxia napisał/a:

Po ch*j gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpie**alał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki ch*j? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w ch*j, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpie**olić, no k***a niesamowite.






dogip

2020-11-16, 12:33
crossdressphyxia napisał/a:

Po ch*j gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpie**alał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki ch*j? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w ch*j, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpie**olić, no k***a niesamowite.




Ho...........er

2020-11-16, 12:43
crossdressphyxia napisał/a:

Po ch*j gościowi wysiadywane jajka? Będzie wpie**alał te niewykształcone embriony z tych skorup czy ki ch*j? Te jajka nie nadają się do spożycia, bo są w nich zarodki pewnie już w jakimś stadium rozwoju, a wybieranie ich spod kury naraża je na wyziębienie i stratę w postaci chlebotu, bo pisklę padnie zanim się rozwinie, co dla niektórych jest stratą w ch*j, bo zdycha cały miot kurcząt. Czyli idiota zrobił to dla atencji, patrzcie, kura mnie dziobie, bo chce jej dzieci podpie**olić, no k***a niesamowite.



Jak kury nie mają koguta to i tak wysiadują jajka bez zarodków bo tak im podpowiada instynkt miałem kury to wiem

DzidaZawodnik

2020-11-16, 12:51
Nagrywane GoPro, bo w drugiej ręce napewno ch*ja trzyma.

MalcolmX

2020-11-16, 13:44
W k***ę j***na, co na to ta komunistyczna cipunia, Spurek???

BTW
Też bym się niapie**alał. 6X wolnowybiegowe w bierdonce, to będzie z pińć złotyk!

borelli

2020-11-16, 16:29
Co jak co, ale ten kurczak ma więcej rozumu niż te protestujące bydło, bo broni swojego nienarodzonego potomstwa, a nie chce je zabijać.

plastic

2020-11-16, 17:21
A ludzie bez problemu oddają swoje młode i jeszcze sa przy tym przekonani o swojej zajebistosci i elitarności.