topic

Znawca_Cipek

2020-10-16, 17:40
W dupie mam maseczki! Jeszcze trochę i ktoś w końcu zrobi badania ile po jednym dniu jest syfu, grzybów, mikrobów na takiej maseczce. Obudzimy się za pewien czas bez zasranego koronaplanbusa, za to z grzybicą płóc!

cuurniprime

2020-10-16, 17:43
saves napisał/a:

Gdzie - k***a - Maseczki???


Ej ale bez kitu, one aż tak brzydkie nie są :amused:

blokern

2020-10-16, 17:50
Znawca_Cipek napisał/a:

W dupie mam maseczki! Jeszcze trochę i ktoś w końcu zrobi badania ile po jednym dniu jest syfu, grzybów, mikrobów na takiej maseczce. Obudzimy się za pewien czas bez zasranego koronaplanbusa, za to z grzybicą płóc!Ty sie za to obudziłes bez znajomosci ortografii, płuc debilu
zauwazylem, ze im wiekszy tlumok tym bardziej oswiecony i przekonany o tym, ze wirus nie istnieje a maseczki powoduja najwieksze zlo na swiecie. Jeszcze jedno odnosnie maseczek myslales o arafatce, huscie, szaliku? bo tego ludzie uzywali wczesniej i jakos zyja. juz nie wspomne o chirurgach ktorzy pol zycia oddychaja przez maski

bakus1233

2020-10-16, 18:48
Mmm, podniecający gif :mrgreen:

Mez

2020-10-16, 19:18
Tak jakby zaraz stały się atrakcyjniejsze jak dla mnie bardziej śliczne

Niezwyciężony

2020-10-16, 19:44
Znawca_Cipek napisał/a:

W dupie mam maseczki! Jeszcze trochę i ktoś w końcu zrobi badania ile po jednym dniu jest syfu, grzybów, mikrobów na takiej maseczce. Obudzimy się za pewien czas bez zasranego koronaplanbusa, za to z grzybicą płóc!Jest tego mniej więcej tyle co wydychasz ze śmierdzącego ryja. Jeden dzień to za mało czasu żeby mogło się tam namnożyć ch*j wie ile mikroorganizmów. Myj zęby, zmieniaj maskę częściej niż gacie, bo pewnie brudasie chodzisz tydzień z draską w kroku, to nic ci nie będzie ;-)

serenity

2020-10-16, 21:06
W 2:34 w końcu zakładają maseczki!j***ć PiSs i ich wyborców!


Bo obcięło.

JaTylkonaChwile

2020-10-16, 22:19
blokern napisał/a:

Ty sie za to obudziłes bez znajomosci ortografii, płuc debilu
zauwazylem, ze im wiekszy tlumok tym bardziej oswiecony i przekonany o tym, ze wirus nie istnieje a maseczki powoduja najwieksze zlo na swiecie. Jeszcze jedno odnosnie maseczek myslales o arafatce, huscie, szaliku? bo tego ludzie uzywali wczesniej i jakos zyja. juz nie wspomne o chirurgach ktorzy pol zycia oddychaja przez maskik***a :homer:

nikt nie mowi, ze wirus nie istnieje. Istnieje ale smiertelnosc to 0.02% ? k***a nawet samo WHO przyznalo, ze ten wirus to p*zda. CDC w USA powiedzialo, ze ludzie ponizej 70 roku zycia ma 95% szans na przezycie (przy czym te 5% to przewaznie ma jakies problemy zdrowotne)

Zostaly przeprowadzone badania i jakies szale i inne ch*je powoduje, ze czasteczki sliny rozbirane sa na mniejsze kawalki i leca dalej.

Wogole zaslanianie twarzy jest dla ludzi popie**olonych - jesli potrzebujesz maseczki, chusty itd by nie smarkac/pluc na innych to jestes pie**olniety. Jak mozna tlumaczyc, ze maseczki ograniczaja plucie na innych. Jakim trzeba byc k***a downem i niedorozwojem by smarkac, kaszlec i pluc na innych jesli nie masz maseczki. Takich podludzi nalezy utylizowac.

Justynka99

2020-10-16, 22:51
JaTylkonaChwile napisał/a:

k***a
nikt nie mowi, ze wirus nie istnieje. Istnieje ale smiertelnosc to 0.02% ? k***a nawet samo WHO przyznalo, ze ten wirus to p*zda. CDC w USA powiedzialo, ze ludzie ponizej 70 roku zycia ma 95% szans na przezycie (przy czym te 5% to przewaznie ma jakies problemy zdrowotne)
Zostaly przeprowadzone badania i jakies szale i inne ch*je powoduje, ze czasteczki sliny rozbirane sa na mniejsze kawalki i leca dalej.
Wogole zaslanianie twarzy jest dla ludzi popie**olonych - jesli potrzebujesz maseczki, chusty itd by nie smarkac/pluc na innych to jestes pie**olniety. Jak mozna tlumaczyc, ze maseczki ograniczaja plucie na innych. Jakim trzeba byc k***a downem i niedorozwojem by smarkac, kaszlec i pluc na innych jesli nie masz maseczki. Takich podludzi nalezy utylizowac.Antymaseczkowców bardzo ubyło w ostatnich dniach. Coraz mniej się ich widzi, ale jak widać najbardziej zatwardziali wirusolodzy bez matury wciąż są aktywni :D Ale tylko w internecie, bo tu mandatów nie dają :D

JaTylkonaChwile

2020-10-16, 23:00
Justynka99 napisał/a:

Antymaseczkowców bardzo ubyło w ostatnich dniach. Coraz mniej się ich widzi, ale jak widać najbardziej zatwardziali wirusolodzy bez matury wciąż są aktywni Ale tylko w internecie, bo tu mandatów nie dająpie**olisz... :) maseczki nie zalozylem ani razu. Sam wezwalem policje i zglosilem wykroczenie, poniewaz nie chcieli mnie obsluzyc. Nie dostalem ani jednego mandatu.

Ludzie zmuszeni do zakladania maseczki - nie z powodu zmiany nastroju tylko j***ne mandaty, kary itd. Tresowanie spoleczenstwa. Nie kazdego stac by placic kary lub jezdzic po sadach zamiast pracowac. Pasuje Ci maseczka - zakladaj na ta brzydka morde i nie plumkaj. Ludzie nie zakladali maseczek - kilkadziesiad zakazen. 99% zaklada maseczki i rekordy zakazen :D testy zj***ne tak, ze 90% falszywie dodatnich, nawetziomal zsanapidu przyznal, ze dodatni wynik nic nie znaczy i to jest picna wode bo wynik moze bc dodatni - bo to nie jest oznaka zakazenia ale barany i tak bez mrugniecia okiem zaloza maseczki i beda sluchac tego co mowia w TV :D

daniel1040

2020-10-16, 23:05
blokern napisał/a:

Ty sie za to obudziłes bez znajomosci ortografii, płuc debilu
zauwazylem, ze im wiekszy tlumok tym bardziej oswiecony i przekonany o tym, ze wirus nie istnieje a maseczki powoduja najwieksze zlo na swiecie. Jeszcze jedno odnosnie maseczek myslales o arafatce, huscie, szaliku? bo tego ludzie uzywali wczesniej i jakos zyja. juz nie wspomne o chirurgach ktorzy pol zycia oddychaja przez maskichirurgach co zmieniają maski na nowe co chwila? taaa

noście te maski sobie, czekam aż wybudujecie drewniane płoty na komary idąc tym tokiem myślenia - taka sama szansa sukcesu


Justynka99 napisał/a:

Antymaseczkowców bardzo ubyło w ostatnich dniach. Coraz mniej się ich widzi, ale jak widać najbardziej zatwardziali wirusolodzy bez matury wciąż są aktywni Ale tylko w internecie, bo tu mandatów nie dająnie nosze - 5 razy starali mi wypisać mandat, jeśli jesteś doinformowany, mówisz co trzeba (lub pokazujesz jak masz screeny ustaw) i dodajesz że rozpoczniesz też postępowanie dyscyplinarne (jako że wypisują mandat na bezprawiu co im udowodniłeś i jest w protokole) i nagle już im się nie chce pisać mandatu, więc twoja racja jest inwalidą.

xXx5226

2020-10-17, 02:54
Znawca_Cipek napisał/a:

W dupie mam maseczki! Jeszcze trochę i ktoś w końcu zrobi badania ile po jednym dniu jest syfu, grzybów, mikrobów na takiej maseczce. Obudzimy się za pewien czas bez zasranego koronaplanbusa, za to z grzybicą płóc!Żeby tylko z grzybicą.


Justynka99 napisał/a:

Antymaseczkowców bardzo ubyło w ostatnich dniach. Coraz mniej się ich widzi, ale jak widać najbardziej zatwardziali wirusolodzy bez matury wciąż są aktywni Ale tylko w internecie, bo tu mandatów nie dająJuż się gównem smarujesz by dystans społeczny zachowywać czy jeszcze za mało Cie telewizor wystraszył ?

blokern napisał/a:

Ty sie za to obudziłes bez znajomosci ortografii, płuc debilu
zauwazylem, ze im wiekszy tlumok tym bardziej oswiecony i przekonany o tym, ze wirus nie istnieje a maseczki powoduja najwieksze zlo na swiecie. Jeszcze jedno odnosnie maseczek myslales o arafatce, huscie, szaliku? bo tego ludzie uzywali wczesniej i jakos zyja. juz nie wspomne o chirurgach ktorzy pol zycia oddychaja przez maskiSam profesor widzę się wypowiedział. Wiedzę i doświadczenie zbodłeś na TVP, Polsacie czy TVN ?