18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Maseczki są...

Jesse.Pinkman • 2021-11-06, 15:00
...ale mózgu zapomnieli. Ameryka.

okotdi

2021-11-07, 01:36
Adrian92 napisał/a:

Ale osoba która jest przeciwko szczepionce na covid wcale nie musi byc przeciwko szczepionce na gruźlicę i wszystkie inne te które są z Nami od lat.
Naprawdę się dziwisz, że ludzie są sceptyczni co do szczepionki która jedyne co to łagodzi objawy wirusa które i tak w zdecydowanej większości są minimalne albo całkowicie tych objajów nie ma w przypadku zachorowania, ma termin ważności kilku miesięcy po czym trzeba iśc się szczepić znowu, została wprowadzona bardzo szybko w obieg i w tym momencie jest testowana na ludziach bo nie było czasu na żadne inne długoterminowe testy, na dodatek jest propagowana przez szereg działalności marketingowych, polityków, znanych ludzi pomimo iż producenci otwarcie mówią, że nie ponoszą konsekwencji a to wszystko na wirusa który ma śmiertelność na poziopmie grypy w okresie jesiennym? Jakiś czas temu było 0.15%, teraz może minimalnie wyższa bo mamy jesień.
Szczepionka to produkt marketingowy, robią na tym kasę a praktycznie nic w Twoim życiu się nie zmienia. Ale będziesz musiał co pół roku zapie**alać po nową dawkę.
A jak Twoja babcia czy dziadek się przekręci po szczepieniu, bo może kolidować np z nadciśnieniem to nawet nikomu nic nie udowodnisz, zmarł bo był stary, takie są fakty.
Nie mówię, że szczepionka jest definitywnie zła, że Nas zabije, że namiesza Nam w genach, ale też nie mówię, że nie.
Po prostu u mnie nie wzbudza żadnego zaufania, nie czuję żebym jej potrzebował. Blisko 2 lata pandemii, jak żyłem tak żyje, ludzie w firmie w której pracuje 1500 osób jak żyło tak zyje, Jakbym nie miał telewizji, internetu to bym nie wiedział, że jest jakaś pandemia.
Chcesz to noś maseczkę, chcesz to się szczep, jestem za tym żeby każdy był wolny i decydował o swoim życiu, swoim ciele, ale naprawdę gardzę ludźmi którzy chcą segregować ludzi. Zresztą znam ludzi co się zaszczepili i są przeciwni segregacji i takich ludzi szanuje.



Tez tak uwazam.
Jestem zaszczepiony na wszystkie grozne dla zdrowia lub zycia choroby poza grypa i korona.
Na grype sie nie szczepie, bo po co?
Mam prawie 4 dychy na karku ale jestem zdrowy.
Nie uwazam, ze szczepienia sezonowe, to cos, co mnie uratuje.
Grypa wg mnie ,to takie mocniejsze przeziebienie.
Zamiast w tydzien wyzdrowiec, potrwa to 10 dni i po bolu.
A covid?
Hmmmm.
Jestem zdania, ze jest to ogolnoswiatowe straszenie ludzi, zeby przyjeli nieznany im preparat, ktory i tak im nie pomaga, w niewiadomym celu.
Mam swoje teorie, ale nie chce byc tu nazwanym swirusem teorii spiskowych, wiec zostawie to dla siebie.
Nie chce, by zmuszano mnie do przyjecia preparatu o nieznanym i niezbadanym dzialaniu na ludzki organizm i powtarzaniu tej czynnosci co kilka miesiecy, do smierci, bo wirus.
Jest bardzo duzo pytan bez odpowiedzi, w zwiazku z cala ta panika covidowa.
Po co i na co i dlaczego, tak wiele znanych osob przekonuje do szczepien?
Czy jak mi aktor powie, ze mam sie szczepic, to mam go odbierac jako czlowieka czy jako wynajetego aktora, ktory gra role, za ktora, mu zaplacono?
Dlaczego sa grupy ludzi zwolnionych z obowiazkowych szczepien?
Rzad, wojsko, POLITYCY!!! itd. itp.
Takiej kampanii nie bylo nigdy.
Grypa tez zabija, a plakaty o szczepieniach, widzialem tylko w przychodniach i aptekach.

Tutaj tzn. w Holandii jest masa osob, ktore przyjela szczepionke dla swietego spokoju.
I, k***a, i tak go nie maja, no bo jak masz szczepienie, to i tak mozesz zarazac.
Wiec sie testuj.
Coraz wiecej ludzi sie budzi z tej hipnozy.
Ale, za najwazniejsze, uwazam, ze ogromna liczba lekarzy, glosno mowi o tym, ze to jest nienormalna sytuacja.

Dlaczego 460 osob z 40 milionow ma mowic reszcie jak maja sie zachowywac???

Czy to nie jest jakas poj***na sytuacja?

Spalic na stosie 460, aby dac wolnosc 40 000 000?
Chyba warto.

Matematyke pozostawiam Wam.




:mrgreen:

skywalker75

2021-11-07, 07:27
xalk napisał/a:

przecież to fejk wy idioci



Co się dziwisz?. Przecież to antyszczepionkowcy

neo001

2021-11-07, 13:56
skywalker75 napisał/a:

Co się dziwisz?. Przecież to antyszczepionkowcy



Poczułeś się lepszy szczepie :lol:

KaprysLosu

2021-11-07, 22:07
stare to, ale zajebiste na tyle, że nawet Korwin to podchwycił :)