18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Marzenia Polki o arabie

MCMerci • 2015-08-30, 17:04
Zaj***ne z piekielni.pl, ale pokazuje logikę polek rzucających wszystko, by pohapać dzidę araba. :lodowka:


Cytat:

Zasłyszane w autobusie(wiem, nieładnie podsłuchiwać, ale gdy ktoś krzyczy na cały pojazd, nie da się nie słyszeć).

Do pojazdu weszły dwie kobiety, z czego jedna mieszała drugą z błotem. Ponieważ trochę za długo trwałoby przytaczanie całej rozmowy, opiszę w skrócie, o co wkurzała się jedna na drugą.
Z tego co zrozumiałem, kobieta mająca córkę w wieku licealnym, poznała na wakacjach faceta. Roboczo nazwijmy go Ahmed. Ahmed żył sobie całkiem nieźle w Polsce 2.0, dla niepoznaki nazwanej Wielką Brytanią.
Kobieta zakochała sie w Ahmedzie po same uszy i gadali na Skypie i innych komunikatorach długo, długo po skończonym urlopie kobiety. W końcu Ahmed zaproponował: "Weź rozwód, bierz córkę i leć co sił do mnie do Brytanii, żyję tu sobie jak u Allaha za piecem, będziemy razem!".
Jak zaproponował, tak zrobiła.
Sprzedała mieszkanie, meble i rzeczy różne, poleciała na Wyspy z dzieckiem, a tu...zonk.
Ahmeda nie ma, w miejscu gdzie mieszkał sąsiedzi nic nie wiedzą, a na komunikatorach się nie odzywa.
Kobieta spędziła tydzień w UK szukając go i wydając przy tym całkiem niemałą sumkę, po czym wróciła do Polski.
Jej córka z własnej woli przeprowadziła się do ojca, uprzednio wygarniając matce.

Jaka była postawa samej zainteresowanej, mieszanej z błotem przez koleżankę?
"Ale przecież to mojego byłego męża wina! Ahmed mógł nas przecież sprzedać na narządy albo zgwałcić! A on nie zareagował!"
Szkoda, że darwinizm nie zadziałał.


carlos232323

2015-08-30, 17:11
wszystko fajnie napisane tylko k***a po ch*j!!!!! zmarnowałeś 45 sekund mojego życia bo musiałem to przeczytać....... zanotuj sobie gdzieś kobiety nie myślą i tego nie zmienisz pozdrawiam

doopa

2015-08-30, 17:13
najlepiej, zesrać się i na kota zwalić

KlinikaAborcyjna

2015-08-30, 17:14
Nie ma to jak za niepowodzenia i błędy życiowe obarczać innych winą, jeśli historia jest prawdziwą to suka nadaję się do utylizacji.

pinkie222

2015-08-30, 17:16
Dobrze zrobiła. Ja ją w pełni popieram! Ewolucja zadziałała prawidłowo. Wyeliminowała błędny czynnik w wychowaniu dziecka. Usunęło tę kobietę z roli matki dzięki czemu córka ma szansę wyrosnąć na mądrą kobietę. A chłop ma spokój od głupiej baby.

Oby wszystkie tak się zachowywały. Łatwiej wtedy odróżnić ziarno od plew.

SerekH

2015-08-30, 17:22
@pinkie222 dobrze mówi polać mu a tak BTW czemu ona się dziwiła że arab ją wystawił? wszem i wobec przecież wiadomo że ciapate wolą kozy, widać "partnerka" pozwoliła mu tylko na cyber romansik

~Beny

2015-08-30, 17:36
carlos232323 napisał/a:

wszystko fajnie napisane tylko k***a po ch*j!!!!! zmarnowałeś 45 sekund mojego życia bo musiałem to przeczytać....... zanotuj sobie gdzieś kobiety nie myślą i tego nie zmienisz pozdrawiam



Nie musiałeś. Mogłeś.
Jakbyś myślał, to byś o tym wiedział.

P.S. Po ch*j, to się w wodzie stoi.

:kawa:

ashlon

2015-08-30, 18:56
carlos232323 napisał/a:

@up

idź do kuchni :D



Ukrocila cie rowno, a ty zamiast potulnie polozyc uszy po sobie, dalej szczekasz.

kaiel

2015-08-30, 19:32
roboczo..ahmed... taaa, świnie kosmos

ch...........av

2015-08-30, 20:28
Beka w ch*j.

cuurniprime

2015-08-30, 20:39
Toż to oczywiste że facet dostrzegł co sobie na żonę wziął i skorzystał z sytuacji puszczając z uśmiechem na twarzy :D

hardowski

2015-08-30, 21:20
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Nie ma to jak za niepowodzenia i błędy życiowe obarczać innych winą, jeśli historia jest prawdziwą to suka nadaję się do utylizacji.



Nie bądź dla siebie aż tak okrutny... :roll:

Yogox

2015-08-30, 21:35
arab = brudas koniec

doupie

2015-08-30, 23:51
Nie ewolucja zadziałała prawidłowo, lecz selekcja naturalna.