18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marsz Ogrodnictwa Radykalno-Narodowego

nowynick • 2018-04-27, 10:01
j***ć banany! :mrgreen:


tak, tak wiem, jak Ruskie wejdą to w czasie kiedy ja będę zakładał rurki oni już będą plądrować sklepy...

Pan_Adolf

2018-04-29, 14:02
jak to mówią polak nienawiść do socjalizmu wyssał z mlekiem matki
nie przeszkadza mu to jednak wyciągać rączki po 500 plus, rządowe mieszkania, zasiłki, renty, korzystać z publicznych uczelni i chodzić do szpitali na nfz oraz domagać się emerytury, oczywiście inspekcje pracy pieniązki które dostają z ue to dla niego lewackie gówna i wymysły
tak wiem, gdyby korwin wygrał wybory wprowadził wam wasz ukochany dziki kapitalizm i oddał wolność to wszyscy zarabialibyście milion złotych na minutę
jesteście niedoj***ni

MakKfacz

2018-04-29, 16:35
dibo1488 napisał/a:

j***ć lewackie k***y!



A co, łysi chłopcy z onr już nie starczą?

Wiewór

2018-04-30, 12:43
Cytat:

Parafrazując, z lewakami się nie gada, do lewaków się strzela.


Pohamował bym emocje bo za takie groźby do partii rządzącej wpadnie ci abwhera do domu nad ranem :)

Macie tu jeszcze trochę kiszonki z onanerów. :amused:



Jorgen88

2018-04-30, 18:19
dibo1488 napisał/a:

j***ć lewackie k***y!


14...88...hmmmmmmm czeeeeeejjj

MiotaczBobruf

2018-04-30, 22:20
Nie wiem jak wy, ale ja z tego śmiechłem :)

Recydywista

2018-05-01, 10:31
CDBlaze napisał/a:



A co Ty kolego do mnie się prujesz? Nie chciałem pisać tak obszernego posta, a po prostu napisać krótko i w miarę na temat. Masz rację w tym co napisałeś, ale nie zmienia to faktu i treści tego co wcześniej napisałem. Po prostu to rozwinąłeś. A ten bóg, w który tak wierzą to przecież wytwór żydowskiej mitologii. Tak jak każdy inny bóg jest wytworem określonej mitologii.

A prawda jest taka:
Jezus to żydowskie nazewnictwo słońca, matka dziewica to matka ziemia itd. Siedzę w tym temacie i dużo materiałów o tym obejrzałem lub przeczytałem. Polecam kanał dobry duch na yt.



dodaj ze to kolejna w historii personbifikacja slonca ;)tak wiem ze trzej krolowie i gwiazda to syriusz i towarzyszace mu ciala niebieskie, tez siedze w temacie :) bardzo gleboko :D a Bog tu nie odgrywa roli bostwa tylko spoiwa ktore ma laczyc masy we wspolnej walce.