18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marsz Ogrodnictwa Radykalno-Narodowego

nowynick • 2018-04-27, 10:01
j***ć banany! :mrgreen:


tak, tak wiem, jak Ruskie wejdą to w czasie kiedy ja będę zakładał rurki oni już będą plądrować sklepy...

Hoofner

2018-04-27, 18:39
Jajcarz napisał/a:


Robisz k***a sałatkę do piwa? Co jest z tobą nie tak? Widziałem wielu zjebów na tym portalu, ale to przekracza moje zdolności poznawcze.


Zdrowo się odżywiam :D

Recydywista

2018-04-27, 19:37
nowynick napisał/a:



ch*jowe i głupie to jest w wersji oryginalnej. Żeby nie było sam tu dawałem materiał o ostatnich wspaniałych obchodach Święta Niepodległości, nie mam nic do patriotyzmu, ba sam kocham ojczyznę. Ale to oznacza, że pracuje, płacę podatki, że dbam o dwójkę swoich dzieci, a nie darcie mordy na jakiś postnazistowskich wiecach.



Antypolski k***ioszon.
Tez pracuje tez mam dzieci tez dom na utrzymaniu mam j***ny kredyt place podatki i nie przeszkadza mi to w niczym zeby pojechac na marsz niepodleglosci. Jestes zwyklym pie**olonym teczowym lewusem ktory pewnie na sniadanie opie**ala kubana, a "stal" miesni prezy przy klawiaturze. Tfu sk***ialy Plebsie.

CDBlaze napisał/a:

Mnie to najbardziej bawi ,,Bóg'' w slangu, a później ,,j***ć żydów''... k***a ten naród to naprawdę j***ny ciemnogród.

Kocham swój kraj, ale nie cierpię tych j***nych debili.


a widzisz... siebie nie cierpisz. Wiekszosc ogarnietych rozumnych i w miare logicznie myslacych polakow zdaje sobie sprawe ze jestesmy poniewierani przez zydow wysysani bezprawnie z kasy i dobr na jakies j***ne reparacje i maja nas za nic, za pomoc podczas wojny wyzywaja nas od nazistow i mordercow. Za to kazdy Polak powinien nienawidziec zyda. Obejmujesz ogromna mase ludzi stereotypowo prsez kilku glupkow z nazistowskimi pogladami. Jezeli tego nie widzisz to nie dosc ze jestes debilem, to pewnie wiedze opierasz na naglowkach. Taka prawda, Polak powinien czuc niechec do zyda niemca i rusa. Nie wspomnialem o austryjakach bo to niemcy ani o ukraincach i slowakach bo to sprzedajne k***y i kazdy podejmujacy takie rozmowy powinien zdawac sobie z tego sprawe gdyz jest to wiedza elementarna do prowadzenia jakiej kolwiek k***a dyskusji.

latino_lover napisał/a:



Kolejny wybitnie mądry komentarz. I niby czego ma dowodzić to co napisałeś?



taka prawda Latino. Kolorowi sa najwiekszymi rasistami. Kazda kolorowa nacja trzyma sie razem i cisnie bialych od francji po j***ne rpa. A to nam bialym ludziom przypisuje sie tytul rasisty. To my jestesmy tymi oplutymi i bitymi w calej juz zj***nej europie poza paroma krajami. Dlatego ciesze sie ze mieszkam na tym cudownym i pieknym zadupiu zwanym Polska.

Jorgen88

2018-04-27, 20:05
ehhh czy lewa czy prawa czy głupia czy mądra, każda skrajność jest zła bo się odpie**alają takie rzeczy, w zasadzie ch*j mnie obchodzi ta grupka "patriotów". koniec końców wolę ich niż p*zdy srające na nich a same nic nie robiące oni przynajmniej coś robią a to że te "coś" daje odwrotny efekt od zamierzonego to już ich problem...a no i jeszcze: still better than KOD :D pozdrawiam wszystkich

Dzisiaj

2018-04-27, 20:18
nowynick napisał/a:



ch*jowe i głupie to jest w wersji oryginalnej. Żeby nie było sam tu dawałem materiał o ostatnich wspaniałych obchodach Święta Niepodległości, nie mam nic do patriotyzmu, ba sam kocham ojczyznę. Ale to oznacza, że pracuje, płacę podatki, że dbam o dwójkę swoich dzieci, a nie darcie mordy na jakiś postnazistowskich wiecach.




k***a k***a k***a... nie moge! :homer:

bycie patriotą to j***nie w robocie, pozniej placenie okolo 70% haraczu w podatkach tak by kasta mogła wyplacac sobie premie i zalatwiac cieple posadki swojej rodzince i ustawiac sie tak by dzieci,wnuki,prawnuki itd. zyly jak ksiązęta. :homer:

"Jestem patriota bo zyje w polsce i place podatki" moze jeszcze "Jestem patriotą bo nie wyemigrowalem, wole jebac w polsce niz byc murzynem za granica" Ja pie**ole. :homer:

edek.bajzel

2018-04-27, 20:20
każdy, kto definiuje siebie jako mężczyznę, a chodzi w rurkach
powinien zostać wykastrowany

abraksus
jesteś PIERWSZY
na liście

Wacław.Milczek

2018-04-27, 20:49
Abraxus napisał/a:


W III Rzeszy miałeś nacjonalistów. Chyba wiesz co nawyrabiali.


!!!szowinizm to nie to samo co nacjonalizm!!!
Ja pie**ole, przez takich jak ty powtarzających stwierdzenia, których nie rozumieją, większość ludzi uważa, że Hitlerek, czy Mussolini byli wytworem prawicy.
Sprostuje te wasze wypociny, nazizm czy faszyzm opiera się na lewicowej ideologi, którą Mussolini określił jako: wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciw państwu. Co przekłada się na to, że cała redystrybucja dóbr i życie kulturalne i społeczne jest kształtowana przez organy Państwowe.

Idąc za wiki: Nacjonalizm uważa interes własnego narodu za nadrzędny wobec interesu jednostki, grup społecznych, czy społeczności regionalnych. Uznaje naród za najwyższego suwerena państwa, a państwo narodowe za najwłaściwszą formę organizacji społeczności, złączonej wspólnotą pochodzenia, języka, historii i kultury. Nacjonalizm ponadto przedkłada interesy własnego narodu nad interesami innych narodów[a], zarówno wewnątrz kraju (mniejszości narodowe lub etniczne) jak i na zewnątrz (narody sąsiednie)[2].

Nacjonalizm nie jest zły, to naturalna chęć przetrwania (i zapewnienia dobrobytu przyszłym pokoleniom) grupy społecznej jakim jest naród. Gdybyśmy myśleli o przyszłych pokoleniach, czyli o narodzie a nie jak dotąd o społeczeństwie to nie mieli byśmy cirka 5-6 bln zł długu publicznego. Nacjonaliści nie dopuścili by do takiego zadłużenia przyszłych pokoleń.

Z resztą po ch*j się będę produkował, wrzucam filmik, jak ktoś będzie chciał to się dokształcić od mądrzejszych to:

Mu...........23

2018-04-27, 21:01
O k***a, ale szambo wylało! pie**olone lewackie, faszystowskie ścierwo zabrało głos w komentarzach.

Gambi

2018-04-28, 04:02
A wiecie co wk***ia mnie najbardziej? Że nazywamy to polską prawicą. Znajdź tam kogoś kto ma swoje poglądy a nie od górnie narzucone. Punkt drugi. Znajdź w ogóle w tej naszej pseudo prawicy kogoś kto poważnie myśli o wolnym rynku. Lepiej. U nas mają to chyba tylko na papierze i atakują liberalizm. A czym k***a jest gospodarka liberalna? To gospodarka wolna. Liberalizm to jest j***na wolność słowa którą uskutecznia każdy kto liberalizmu nienawidzi. Patrz punkt pierwszy. U nas tylko daj, daj i daj a nie daj mi święty spokój + te wiecznie faszyzujące dziwadła. Nie dziw, że Polska wraca do lewicy.

Ludzie nie potrzebują 500+. To tylko garstka leserów. Daj ludziom czerpać korzyść z tego co robią a dadzą sobie radę.


Temat nieważny i przeżyty. Piszę sam do siebie. To ch*j:

Makaron, masło, tampony(jak się obudzi to spytać czy ze skrzydełkami), papier i żarcie dla kota.

Ta...........ku

2018-04-28, 05:08
nowynick napisał/a:



ch*jowe i głupie to jest w wersji oryginalnej. Żeby nie było sam tu dawałem materiał o ostatnich wspaniałych obchodach Święta Niepodległości, nie mam nic do patriotyzmu, ba sam kocham ojczyznę. Ale to oznacza, że pracuje, płacę podatki, że dbam o dwójkę swoich dzieci, a nie darcie mordy na jakiś postnazistowskich wiecach.




To że płacisz podatki wcale nie świadczy o patriotyźmie, kolego!

koxu42

2018-04-28, 09:56
Wole pojebów z ONR niż pedałów maszerujących po ulicach.

Sosna84

2018-04-28, 14:01
nowynick napisał/a:



ch*jowe i głupie to jest w wersji oryginalnej. Żeby nie było sam tu dawałem materiał o ostatnich wspaniałych obchodach Święta Niepodległości, nie mam nic do patriotyzmu, ba sam kocham ojczyznę. Ale to oznacza, że pracuje, płacę podatki, że dbam o dwójkę swoich dzieci, a nie darcie mordy na jakiś postnazistowskich wiecach.


A kto powiedział że oni nie pracują, nie płacą podatków, nie dbają o dzieci swoje i nie tylko?
Bo nic nie wiesz na temat Ruchu Narodowego, ONRu czy MW, jeżeli postrzegasz ich tylko przez pryzmat marszów i "darcia ryja"...

parolpl

2018-04-28, 20:06
Wiecie co jest ch*jowe; kłócicie się co jest prawicą i lewica, a to bez znaczenia bo rządzą k***y, które tylko kradną. Jak wam złodziej się wpie**oli do domu to też się będzie o poglądy jego pytali?

PanPstrokaty

2018-04-28, 22:24
@up bo tak to jest, że ci co mają władzę odwracają wzrok od swoich działań by społeczeństwo nie przeszkadzało im w okradaniu ich. No ale to trzeba trochę oleju w głowie żeby oddzielić ziarno od plew.

Cyjanek

2018-04-28, 23:19
Recydywista napisał/a:

a widzisz... siebie nie cierpisz. Wiekszosc ogarnietych rozumnych i w miare logicznie myslacych polakow zdaje sobie sprawe ze jestesmy poniewierani przez zydow wysysani bezprawnie z kasy i dobr na jakies j***ne reparacje i maja nas za nic, za pomoc podczas wojny wyzywaja nas od nazistow i mordercow. Za to kazdy Polak powinien nienawidziec zyda. Obejmujesz ogromna mase ludzi stereotypowo prsez kilku glupkow z nazistowskimi pogladami. Jezeli tego nie widzisz to nie dosc ze jestes debilem, to pewnie wiedze opierasz na naglowkach. Taka prawda, Polak powinien czuc niechec do zyda niemca i rusa. Nie wspomnialem o austryjakach bo to niemcy ani o ukraincach i slowakach bo to sprzedajne k***y i kazdy podejmujacy takie rozmowy powinien zdawac sobie z tego sprawe gdyz jest to wiedza elementarna do prowadzenia jakiej kolwiek k***a dyskusji.



A co Ty kolego do mnie się prujesz? Nie chciałem pisać tak obszernego posta, a po prostu napisać krótko i w miarę na temat. Masz rację w tym co napisałeś, ale nie zmienia to faktu i treści tego co wcześniej napisałem. Po prostu to rozwinąłeś. A ten bóg, w który tak wierzą to przecież wytwór żydowskiej mitologii. Tak jak każdy inny bóg jest wytworem określonej mitologii.

A prawda jest taka:
Jezus to żydowskie nazewnictwo słońca, matka dziewica to matka ziemia itd. Siedzę w tym temacie i dużo materiałów o tym obejrzałem lub przeczytałem. Polecam kanał dobry duch na yt.

Matjec

2018-04-29, 12:46
Parafrazując, z lewakami się nie gada, do lewaków się strzela. Nie kłóć się ze świnią bo sprowadzi Cię do jej poziomu, nic nie zrozumie a i w błocie się uwalisz. Pamietać należy że przed wojną z takimi chamami to nawet pojedynki były niedobrze widziane. Swołocz należy traktować batem, kandelabrem lub w pysk. Niegodni szabli lub pistoletów. Swoją drogą zastanawiam się nad pewnym kuriozum. Cała lewacka sp***olina jest za aborcją, a jest ich coraz więcej. Ciekawe.