18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marsz Ogrodnictwa Radykalno-Narodowego

nowynick • 2018-04-27, 10:01
j***ć banany! :mrgreen:


tak, tak wiem, jak Ruskie wejdą to w czasie kiedy ja będę zakładał rurki oni już będą plądrować sklepy...

nowynick

2018-04-27, 13:36
fantastico napisał/a:

Żal patrzeć jak portal na lewo skręca :(



na lewo? Ja się śmieje ze skrajności nie prawicy. Jakby ktoś przerobił tak pedałów z antify też bym wstawił... Proszzzę masz

Wiewór

2018-04-27, 13:55
dominha napisał/a:



A ty wierzysz w geniusz niemieckich filozofów? Do kogo jeszcze się brandzlujesz? Marksa? Engelsa? Hegla? Wiesz chyba, co oni "wymślili"?


Tak wierzę w ich geniusz a ponadto ich pochodzenie, narodowość i język nie ma dla mnie znaczenia.
Byli wybitnymi naukowcami i ludźmi.
Doskonale wiem co wymyślili.
Ci faceci byli tylko naukowcami. To nie jest ich wina, że ktoś błędnie zinterpretował ich pomysły i stworzył zbrodnicze reżimy.

LOOFAH napisał/a:



Nacjonalizm to dobro własnego narodu.


Nacjonalizm nie jest dobrem narodu bo jest skrajnością a każda skrajność jest absolutnie zła.
W III Rzeszy miałeś nacjonalistów. Chyba wiesz co nawyrabiali.

Amerykanie w czasie zimnej wojny oskarżali się wzajemnie o bycie komunistami. Amerykański rząd żyjący w symbiozie z oligarchhią nie mógł zdzierżyć aby w krwawym kapitalizmie opartym na wyzysku zalęgła się ideologia głosząca równość wszystkich ludzi.
Zrobili więc wszystko aby wmówić ludziom, że wszystko co lewicowe jest najgorsze na świecie.
Dziś na słowo lewica każdy się krzywi na twarzy. Mało kto tak naprawdę wie czym jest lewica. Wynika to z niewiedzy i złego wykształcenia.
Tak samo kościół zrobił z satanistami.

msciboj

2018-04-27, 14:19
Tak a istniejący 45 lat ustrój komunistycznych w Polsce "nie pozwolił" ludziom poznać aż za nadto lewicy.
Za to Amerykanie im ją obrzydzili.

Abraxus: Weź jakiś wielki kamień i palnij się w nim w łeb zamiast głupoty pisać.

airwalk

2018-04-27, 14:33
Gówniarstwo i lewactwo sie szerzy rurki i teczowcy ujadają....

Wiewór

2018-04-27, 14:35
msciboj napisał/a:

Tak a istniejący 45 lat ustrój komunistycznych w Polsce "nie pozwolił" ludziom poznać aż za nadto lewicy.
Za to Amerykanie im ją obrzydzili.

Abraxus: Weź jakiś wielki kamień i palnij się w nim w łeb zamiast głupoty pisać.


Potrafisz analizować przeczytany tekst czy nie? Czy po prostu brakuje ci wiedzy do podjęcia dyskusji?
Bolszewizm to skrajna postać lewicy. Kilka zdań wcześniej napisałem, że każda skrajność jest bardzo zła.
Jak to jest, że Polakom tak bardzo zbrzydła komuna a nieprzerwanie od czasu zmiany ustrojowej wszystkie rządzące partie, które wygrywały wybory były lewicowe?
PIS jest najbardziej na lewo ze wszystkich dotychczasowych partii u władzy. Bo chyba nie uważasz, że to jest prawica?? Czy po prostu nie wiesz, że oni nie są prawicą?
Jeśli popierasz PIS to jesteś bardziej lewicowy ode mnie bo ja jestem centrolewicowy a PIS to komuchy więc skrajna lewica.

Bear93

2018-04-27, 14:45
Nawet prychłem.

TB303

2018-04-27, 14:53
airwalk napisał/a:

Gówniarstwo i lewactwo sie szerzy rurki i teczowcy ujadają....


Takimi komentarzami pokazujesz, że ani trochę nie jesteś lepszy :kawa:
Poza tym jesteś idiotą, bo ch*ja wiesz o ludziach i masz "prostolinijne" rozumowanie.

LOOFAH

2018-04-27, 15:50
Abraxus napisał/a:


W III Rzeszy miałeś nacjonalistów. Chyba wiesz co nawyrabiali.



Czy to, że antifa nazywa się antyfaszystami oznacza, że nimi są? Czy to, że islam nazywa się religią pokoju oznacza, że nią jest?

Cara_Al_Sol

2018-04-27, 15:58
Lubię te Wasze polityczne dyskusje i walkę na słowa o pietruszkę, ale...

Jest piękna pogoda. Idźcie na dwór (lub na pole ;-) ),
zamiast się napinać w internecie.
Pozdrawiam!

dibo1488

2018-04-27, 16:20
j***ć lewackie k***y!

Cyjanek

2018-04-27, 16:33
Mnie to najbardziej bawi ,,Bóg'' w slangu, a później ,,j***ć żydów''... k***a ten naród to naprawdę j***ny ciemnogród.

Kocham swój kraj, ale nie cierpię tych j***nych debili.

owoc

2018-04-27, 16:56
Kogo to k***a bawi? Prymitywne i infantylne... zresztą czego więcej oczekiwać od lewusów

PieronJasnySzlag

2018-04-27, 16:59
nowynick napisał/a:


nie mam nic do patriotyzmu,ba sam kocham ojczyznę. Ale to oznacza, że pracuje, płacę podatki, że dbam o dwójkę swoich dzieci,


To że pracujesz, płacisz podatki i dbasz o swoje dzieci znaczy że jesteś dojrzały i potrafisz odnaleźć się w społeczeństwie.
Do patriotyzmu daleko.

Środowiska lewicowe od lat próbują rozmyć definicje patriotyzmu sugerując że sama praca zawodowa, podatki i sprzątanie gówien po swoim psie to jest patriotyzm. Nie, to jest tylko obowiązek cywilizowanego człowieka.

nowynick napisał/a:


a nie darcie mordy na jakiś postnazistowskich wiecach.


Masz ty pojęcie o nazizmie, neonazizmie, komunizmie, Polskiej racji stanu, dwudziestoleciu międzywojennym, geopolityce?
bo obstawiam że nie.

botcislaw

2018-04-27, 17:15
Ja tam wiem jedno. Nie po to nam natura stworzyła instynkty plemienne, by teraz wszystkich ludzi kochać.
Lwy, małpy wszystkie żyją w stadzie i są zadowolone. Człowiek ma być inny i porzucać plemiona, wypierać się ich?
Nawet nie mówcie że człowiek nie jest zwierzęciem. To kim jest ufoludkiem, kamieniem?



latino_lover

2018-04-27, 18:29
Cytat:

Ja tam wiem jedno. Nie po to nam natura stworzyła instynkty plemienne, by teraz wszystkich ludzi kochać.
Lwy, małpy wszystkie żyją w stadzie i są zadowolone. Człowiek ma być inny i porzucać plemiona, wypierać się ich?
Nawet nie mówcie że człowiek nie jest zwierzęciem. To kim jest ufoludkiem, kamieniem?



Kolejny wybitnie mądry komentarz. I niby czego ma dowodzić to co napisałeś?