18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marne szanse...

Halman • 2021-01-01, 08:54

po magazynku by dożył nowego roku... :amused:


Pitupitu

2021-01-01, 09:59
Pewnie przywędzany to nie szkoda :-/

Lobo24

2021-01-01, 10:45
Chociaż jeden miał wystrzałowego sylwestra.

Rebeliant

2021-01-01, 12:13
Dalej za mało tego ścierwa ginie od kul. murzyny są j***nymi nierobami, nie są w stanie się pozabijać nawzajem, a policji w USA za mało aby ich wszystkich wyrżnąć.

Alsedar

2021-01-01, 13:03
No właśnie, ja znam kogoś kto był w Ameryce i opowiedział mi to i owo. Tych sk***ysynów lepiej unikać, gdy jest taka możliwość. 9 na 10 czarnych ma do ciebie problem z dupy. Lepiej ich unikać, bo jakbyś każdemu chciał wyjaśniać jak się żyje w społeczeństwie, to nie zarobiłbyś na naboje. U nas gdy spotykasz kogoś na ulicy podchodzisz do każdej osoby neutralnie, tam uprzedzenie do czarnych jest uzasadnione(w sklepie, na ulicy, w sąsiedztwie i ch*j wie gdzie). Czasami serio myślę, że to zemsta Indiańców nad białymi - kara za sprowadzenie tego gówna do Ameryki.

mazga50

2021-01-02, 21:10
Póki biali nie zaczną zmniejszać populacji tego czarnego gówna, zamiast klękać przed tym, to będą mieć problemy.

Wszystko zaczęło się po zniesieniu niewolnictwa. Już wtedy każdy właściciel murzyna powinien był zlikwidować swoje stado, a nie puszczać tego samopas. Takie teraz mają problemy, jak Australijczycy z dingo. Tylko tam po prostu do tego się strzela, a w JuEsEj głaszczę po tych bezmózgich makówkach.

craig133

2021-01-03, 09:59
Alsedar napisał/a:

No właśnie, ja znam kogoś kto był w Ameryce i opowiedział mi to i owo. Tych sk***ysynów lepiej unikać, gdy jest taka możliwość. 9 na 10 czarnych ma do ciebie problem z dupy. Lepiej ich unikać, bo jakbyś każdemu chciał wyjaśniać jak się żyje w społeczeństwie, to nie zarobiłbyś na naboje. U nas gdy spotykasz kogoś na ulicy podchodzisz do każdej osoby neutralnie, tam uprzedzenie do czarnych jest uzasadnione(w sklepie, na ulicy, w sąsiedztwie i ch*j wie gdzie). Czasami serio myślę, że to zemsta Indiańców nad białymi - kara za sprowadzenie tego gówna do Ameryki.


Nie kara za sprowadzenie, a za zniesienie niewolnictwa ;)