18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pantaran

2022-12-29, 22:35
Nie ma czegoś takiego jak wolne media . Pokazuje się to za co ktoś płaci i to mało ważne kto czy prowo czy lewo. A naród głupi nie myśli samodzielnie bo migreny się boi woli do gardeł sobie skakać A politycy wszystkich partii popijają drina na imieninach u dziennikarzy. Zapewne mają świetny ubaw z głupków co na ulicach się napie**alają .W tym kraju nie ma ani jednego polityka co by myślał o Polsce sami umoczeni złodzieje i pedofile.

TrolaTrola

2022-12-29, 22:36
Oprócz społeczeństwa - chyba pierwszy raz nie skłamał!

Musialo byc już wczesniej pite, z innym sławnym aktorem Szczurem, a nie, ten no Stuhrem.

clooks

2022-12-29, 22:38
A ja myslalem, ze pan marek nie jest debilem :(

sothis

2022-12-29, 22:41
NataliaW napisał/a:

Zapomniał powiedzieć, że w spoleczenstwie mamy tylko aktorów głupszych od muzyków. Tym wszystkim podstarzałym gwiazdeczkom jest źle bo mają sentyment za komuna. Niby elity, a pospolite k***y w droższych ciuszkach.



Tak rzuci mi się w oczy czasem Twój komentarz i albo masz coś tak średnio mocno z głową odnośnie odklejenia od rzeczywistości, albo ciśniesz bekę.

A co do powyższej wypowiedzi... Politycy i artyści wszelacy to prostytutki, na tym ich praca polega. A sentyment to mają za młodością.

pazuzu

2022-12-29, 22:44
Tak czytam te komentarze i się zastanawiam czy według was każdy popularny aktor z lat 90 to komuch, żyd, lewak i ogólne k***a? I czy fakt że nie popierają aktualnego rządu jest przesłanką właśnie do tego żeby tak ich nazwać? Po drugie chyba ogólnie srodowisko artystów czyli świat filmu i muzyki jest w 90% przeciw pis to co wszyscy są źli?

kreska90

2022-12-29, 22:46
to chyba do sztura to o piciu, a moze do olbryskiego?

taylorswift

2022-12-29, 22:50
NataliaW napisał/a:

Zapomniał powiedzieć, że w spoleczenstwie mamy tylko aktorów głupszych od muzyków. Tym wszystkim podstarzałym gwiazdeczkom jest źle bo mają sentyment za komuna. Niby elity, a pospolite k***y w droższych ciuszkach.



zamknij mordę i do garów! kobiety głosu nie mają ściero

silwerbalk

2022-12-29, 22:52
remi1982 napisał/a:

A niech sp***ala stary zblazowany aktorzyna. W starożytnym Rzymie były trzy profesje które stały najniżej w hierarchii. Gladiatorzy, k***y i aktorzy. I coś w tym jest. Bo aktor to taka k***a, jak zapłacą, to pójdzie i powie cokolwiek.



Gladiator nie miał najniższego statusu społecznego jeśli dawał dobrą rozrywkę gawiedzi. ....
Najniżej to były k***y,aktorzy oraz filozofowie ....

Arashi91

2022-12-29, 23:01
pazuzu napisał/a:

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam czy według was każdy popularny aktor z lat 90 to komuch, żyd, lewak i ogólne k***a? I czy fakt że nie popierają aktualnego rządu jest przesłanką właśnie do tego żeby tak ich nazwać? Po drugie chyba ogólnie srodowisko artystów czyli świat filmu i muzyki jest w 90% przeciw pis to co wszyscy są źli?



PRL był niczym innym jak strefą okupacyjną ZSRR. Zastanów się, komu wolno zrobić karierę w autorytarnym satelicie Moskwy? Kto w takim kraju zostaje prokuratorem, sędzią, gwiazdą, posłem, funkcjonariuszem służb czy profesorem? Wszyscy, którzy byli przeciwko temu systemowi, a kryli się dobrze i tak zostali wyłapani w czasie Stanu Wojennego. Mój dziadek był "tylko" szefem zmiany w lokalnej fabryce jubilerskiej. Jak w latach 80 przyszli mu "zaproponować" tajną współpracę z partią i dwa razy odmówił to trzeciego razu nie było. Po prostu przyszli i aresztowali babcię. Tak o. Bez zarzutów, bez słowa wyjaśnień. 3 lata siedziała w areszcie bez słowa wyjaśnienia. Pytanie nie czy, a komu dany celebryta polerował berło. Aktorzy lat 90 to już byli na finiszu swoich karier rozwijanych w PRL.

petervonwolfen

2022-12-29, 23:14
Arashi91 napisał/a:

PRL był niczym innym jak strefą okupacyjną ZSRR. Zastanów się, komu wolno zrobić karierę w autorytarnym satelicie Moskwy? Kto w takim kraju zostaje prokuratorem, sędzią, gwiazdą, posłem, funkcjonariuszem służb czy profesorem? Wszyscy, którzy byli przeciwko temu systemowi, a kryli się dobrze i tak zostali wyłapani w czasie Stanu Wojennego. Mój dziadek był "tylko" szefem zmiany w lokalnej fabryce jubilerskiej. Jak w latach 80 przyszli mu "zaproponować" tajną współpracę z partią i dwa razy odmówił to trzeciego razu nie było. Po prostu przyszli i aresztowali babcię. Tak o. Bez zarzutów, bez słowa wyjaśnień. 3 lata siedziała w areszcie bez słowa wyjaśnienia. Pytanie nie czy, a komu dany celebryta polerował berło. Aktorzy lat 90 to już byli na finiszu swoich karier rozwijanych w PRL.




"pie**olisz synu aż głowa boli"


:mrgreen:

admintopindol

2022-12-29, 23:18
NataliaW napisał/a:

Zapomniał powiedzieć, że w spoleczenstwie mamy tylko aktorów głupszych od muzyków. Tym wszystkim podstarzałym gwiazdeczkom jest źle bo mają sentyment za komuna. Niby elity, a pospolite k***y w droższych ciuszkach.



co ty pie**olisz? gość ma wyj***ne i kase ulokował w alko a ciebie sfędzi że ktoś ma lepiej...

smc

2022-12-29, 23:32
A powidzcie, kto występował w filmie "O dwóch takich co ukradli Księżyc"...?


Komu władza dała willę na Żoliborzu?


Kogo przepchnął do nastepnej klasy Kurator Szkolnictwa?


Kto pisał pracę doktorską o Marksistowskich naukach?