18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marcus Conway zdążył postrzelić ofiarę w nogę i klatkę

GeorgeHarvey1 • 2022-10-09, 23:04

Dindu został rozbrojony. Adelphi, Maryland

PIs

2022-10-09, 23:22
Pinkman skończ wrzucać to dziadostwo już.

Maniecky

2022-10-10, 01:29
Ach ci biali rasisci...ratuja dupe jednego BLMa przed drugim z narazeniem sie na gniew zwierzecia z klama.

Naturalna reakcja ludzka na czyjes nieszczescie... ten rzekomo rasistowski koncept All Live Matter, za ktory mozesz dostac wpie**ol od czarnych i ich lewackich nianiek.

Najlepsze jest to ze te wszystkie negroidy agitujace Black Lives Matter to by wyciagaly telefony i nagrywaly w pionie krzyczac Dayuuum i World Star... ironia czasow obecnych.

Toperson1

2022-10-10, 08:40
Gościu w koszulce jasnej to zimnego browara za darmo powinien dostawać do końca życia.

zielu75

2022-10-10, 09:30
Szacun dla gościa ! Mam nadzieję ,że nie będzie miał za to przypalu.

kaelem

2022-10-10, 11:12
Całe szczęście, że szybko udzielili pierwszej pomocy ofierze.

pytolsky

2022-10-10, 11:33
Maniecky napisał/a:

Ach ci biali rasisci...ratuja dupe jednego BLMa przed drugim z narazeniem sie na gniew zwierzecia z klama.
Naturalna reakcja ludzka na czyjes nieszczescie... ten rzekomo rasistowski koncept All Live Matter, za ktory mozesz dostac wpie**ol od czarnych i ich lewackich nianiek.
Najlepsze jest to ze te wszystkie negroidy agitujace Black Lives Matter to by wyciagaly telefony i nagrywaly w pionie krzyczac Dayuuum i World Star... ironia czasow obecnych.



Ostatnio na domówkę przyszedłem z koszulką z napisem White Lives Matter. Od jednej feministki usłyszałem, że to rasistowskie, bo zakłada że inne livesy don`t matter. Spytałem, czy BLM też takie jest i czy zakłada że moje życie nic nie znaczy. "To co innego". Pytanie - ile miast białasy muszą rozpie**olić, żeby ich życie przestało być jakimś ~izmem dla lewicowych sp***olin?

panar3

2022-10-10, 12:26
A ta tłusta p*zda czego się tam tak miota z telefonem? Może to ona zleciła?