18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mapa tego burdelu

nowynick • 2017-03-29, 08:39
trafiłem na mapkę przedstawiającą mocno niepolityczny rozkład obecnych granic bliskiego wschodu. O ISIS codziennie w wiadomościach, a o Jemeńskim Emiracie Al-Quaidy to pierwsze słyszę...

nowynick

2017-03-29, 08:57
:roll:

to rozwiązanie problemu "po amerykańsku" skaziło by pół Europy...

Volfodzio

2017-03-29, 08:57
Dogadujesz się z lokalnym komendantem/generałem, albo go upie**alasz powołując się na magiczną książeczkę i już możesz sobie proklamować kolejny kalifat... a że wszystkim ogarniętym w tamtej okolicy jest to na rękę no to aj waj niech się dzieje

igorektgk

2017-03-29, 09:00
izrael otoczony samymi przyjaciółmi.To mi się podoba najbardziej na tej mapce.Ciekawe kiedy w końcu ciapaki zaatakują żydków

sezamkowyRozpierdol

2017-03-29, 09:21
igorektgk napisał/a:

izrael otoczony samymi przyjaciółmi.To mi się podoba najbardziej na tej mapce.Ciekawe kiedy w końcu ciapaki zaatakują żydków



:wyj***ne:

Największym idiotyzmem osób, które tak bardzo popierają zniszczenie państwa Izrael jest brak świadomości tego, że jeżeli w Palestynie wybuchnie powstanie i zakończy się Izraelska okupacja to elity Żydowskie stworzą nowy Izrael np. w Europie, i nie wiadomo na kogo padnie, więc lepiej cieszcie się, że to Palestyna jest okupowana a nie np. Polska, bo temu narodowi najzwyczajniej w świecie wolno więcej ze względu na wpływy, udziały w bankach i korporacjach nacjonalistycznie/syjonistycznie nastawionych elit Żydowskich jak i za sprawą wielkiego biznesu jaki zrobili na swojej własnej tragedii doprowadzając do takiego kuriozum, że praktycznie w każdym zachodnim kraju za antysemityzm można dostać wyrok a np za antypolonizm czy antygermanizm już nie, są traktowani jak nadludzie ze względu na swoje pochodzenie, nie mają podpisane żadnych konwencji o BMR ani nic, dokonują masowych przesiedleń i wywłaszczeń Palestyńskiego mienia a organizacje praw człowieka milczą, w mediach jest cisza na ten temat, myślę że nawet jakby zaczęli budować piecyki dla Palestyńczyków to i tak nikt by nawet ryja nie otworzył :lol:
Nie psioczcie tyle na Izrael położony w Palestynie, cieszcie się, że to nie my jesteśmy tą Palestyną :lol:
Niech sobie jest ten Izrael i mają ten Bliski Wschód, wystarczy, że Europa uszczelni granice i będzie się trzymać z dala od tego sajgonu, Izrael jest po prostu nie do ruszenia, pogódźcie się z tym :roll:

nowynick

2017-03-29, 09:39
:roll:

Izrael to akurat tam jest bardzo przydatny, jakby cała okolica nie robiła w gacie przed żydowską armią to by dopiero tam burdel na kółkach się zrobił...

kokos_123

2017-03-29, 10:25
o tym desert też pierwsze słyszę.

nowynick

2017-03-29, 10:47
kokos_123 napisał/a:

o tym desert też pierwsze słyszę.



aż sprawdziłem na google maps i wydaje mi się, że akurat tam to rzeczywiście jest tylko desert... ;-)

janlew

2017-03-29, 11:23
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Największym idiotyzmem osób, które tak bardzo popierają zniszczenie państwa Izrael jest brak świadomości tego, że jeżeli w Palestynie wybuchnie powstanie i zakończy się Izraelska okupacja to elity Żydowskie stworzą nowy Izrael np. w Europie, i nie wiadomo na kogo padnie, więc lepiej cieszcie się, że to Palestyna jest okupowana a nie np. Polska



Nie do końca jest tak kolorowo. O tym czy Polska jest czy nie jest okupowana, nie przesądzałbym tak pochopnie. Ale fakt dziś nie ma tragedii.
Tyle że myślisz się co planów Izraela. To że Palestyna jest dalej okupowana jakoś nie przeszkodziło to budowie Izraela 2.0 na Ukrainie. Była to zresztą zemsta na zablokowanie zniszczenia niewygodnej Syrii, oraz instalacja grandziarzy na drodze jedwabnego szlaku, bo dla nich grzechem jest odpuścić ten interes. Dziś już wiemy że duży wkład w ten projekt Majdan, mieli dobrze znany pan Soros, oraz mniej znana Victoria Nuland (Nudelman). Dziś na Ukrainie rządzą prezydent Walzman(pseudonim Poroszenko) oraz premier Hrojsman. To czy Palestyna jest wolna czy okupowana, wpływu nie miało żadnego.

lapps

2017-03-29, 11:38
nowynick napisał/a:

a o Jemeńskim Emiracie Al-Quaidy to pierwsze słyszę...



juz od roku czy dwoch arabia saudyjska z izraelem atakuje ten kraj, wiec trudno zeby do tego czasu jeszcze nie ustawili tam jakis grup al-kaidy

@sezamkowyrozpie**ol

Polska i wiekszosz krajow europy tez jest pod okupacja zydowska.

w Polsce masz zydowski instytut batorego i powiazane z nim organizacje/media/partie, ktore do 2015 rzadzily w Polsce samodzielnie, a teraz zostaly zastapione pisem, ktory dziala tak naprawde nie wiadomo na czyja korzysc.
dzieki zydom mamy naplyw muzlumanow i murzynow do europy i twoim zdaniem mamy sie cieszyc?

jak zydzi beda mieli bliski wschod, to muzlumanie beda miec europe, bo zydzi nie beda chcieli zyc z brudem na podworku, a europa jest rozbita i nie ma jak sie obronic przed naplywem imigrantow.

przypominam, ze poki izrael nie byl zydowski to nie mielismy problemow z islamskim terroryzmem i naplywem imigrantow do europy

nowynick

2017-03-29, 12:40
Up

że tam trwa wojna to wiem natomiast proklamowanie powstania nowego państwa (a w zasadzie dwóch) jakoś mnie ominęło...

Ma...........ke

2017-03-30, 00:26
Będę to pisał do uschnięcia.
Izrael nie okupuje tylko dokonał czegoś w rodzaj reconquisty. W Izraelu zarówno Arabowie jak i chrześcijanie i żydzi mogą sprawować ważne funkcje dojść do wszystkiego ok 5-6 mln Izraelitów to żydzi cała reszta to muzułmanie i chrześcijanie.
Każda do tej pory wywołana wojna Izraelowi była z inicjatywy wojsk z krajów muzułmańskich a sam Izrael od kilkunastu lat jest w konflikcie dyplomatycznym z USA o czym co parę lat jest głośno m.in. przez to że Izrael sprzeciwia się pociskom nuklearnym w Iranie bo Irańczycy z pewnością chcieliby wykorzystać je do grożenia Izraelowi.
Jest to jedyny kraj w Azji mniejszej (tu mam na myśli od Zagrosu do delty Synaju) który gwarantuje wolność wyznaniową i osobistą wszystkim obywatelom ze świetnym wywiadem i naprawdę zajebistą armią w regionie z poszanowaniem praw kobiet i ludzi.
Uważam że każdy kto chciałby rozbiorów Izraela który jest wbrew temu co się mówi bardzo mało roszczeniowy inaczej dziś byłby 3x większy powinien być przymusowo oddelegowany do kopania rowów w Jordanii na granicy z Izraelem i picia wody z morza martwego do śmierci.

bugmenot7

2017-03-30, 01:35
@Maupajoke

Ile srebrników płacą za szerzenie propagandy?