18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Manspreading- dramat feministek

dzorczKlunej • 2017-09-16, 12:46
Przeglądając pejsbuka natknąłem się na poniższą wypowiedź. Dla niekumatych: Manspreading- Zwyczaj polegający na tym, że mężczyzna, zwłaszcza podczas podróży transportem publicznym, siedzi z rozstawionymi szeroko nogami i wkracza w przestrzeń sąsiedniego miejsca.

Z takimi oto problemami borykają się na co dzień nasze dzielne bojowniczki :jezdziec:

Halman

2017-09-16, 12:57
Manspreading?

trzeba być babą by o tym wiedzieć...

~Velture

2017-09-16, 13:22
@HAL
Manspreading słyszę pierwszy raz ale słyszałem o "Mansplaining"
Bez kitu człowieku. Te feminazistki wymyśliły takie słowo.
Oznacza ono, że facet tłumaczy kobiecie coś o czym kobieta już wiedziała wcześniej.

Czekam na kolejne słowotwórstwo ze strony niedor*chanych bab.

Dla zainteresowanych:
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=t7GUjKv9qSI[/youtube]

Dobry komentarz z YT:
"I'm trying to mansplain, but you keep womanterrupting me. "

mygyry

2017-09-16, 13:40
A jak się babsko rozpie**ala po siedzeniach ze swoją torebką, to powinni to określić jako Bagspreading i karać liściem na pysk

sh...........ns

2017-09-16, 13:42
najlpesze jest to że one zawsze mają wch*j lajków , tych poj***nych feministek jest coraz wiecej i są to młopde babsztyle , nwet zauważam pewną zależność im iweecej otyłych młdocianych tym wiecej feministek przypadek ?

~Velture

2017-09-16, 15:12
shokobons napisał/a:

najlpesze jest to że one zawsze mają wch*j lajków , tych poj***nych feministek jest coraz wiecej i są to młopde babsztyle , nwet zauważam pewną zależność im iweecej otyłych młdocianych tym wiecej feministek przypadek ?


Problemem jest to, że normalni ludzie mają to w dupie i olewają ciepłym moczem a te nieliczne jednostki się mobilizują aby się zebrać w grupę.
Podobnie jak z pedałami co robią sobie te marsze i praktycznie każdy z całego kraju poleci aby pokazać ilu to ich jest. Na tęczowe marsze idą same pedały i pojebańcy. Geje nie chodzą na marsze.
Tak, geje. Dla mnie gej to homoseksualista który mi nie wadzi w niczym i niech sobie tam robi co chce a pedał to dla mnie psychicznie chory zjeb co musi latać w zestawie sado-maso albo damskich ciuszkach na marszu i obściskiwać innych pedałów za półnagie dupska wkładając jęzor w usta innego zjeba aby każdy widział.
To ciągłe "wychodzenie z szafy" publiczne w mediach. k***a ja się nie obnoszę z tym co robię w sypialni, znajomi też o tym nie gadają a tamci muszą wszystkim pokazywać, że lubią zabawy w kakaowe oczko ze swoimi chłopakami.
Wmawiają nam, że na świecie procent homosiów jest na poziomie 20%. Nie, k***a nie jest. Jest to na poziomie 1-2%.
Nie masz marszów normalnych ludzi bo jakby zrobić taki marsz to by miasta nie starczyło i miejsc parkingowych w promieniu 100km.

Mam znajomego geja. Bardzo typka lubię. I to jest gej a nie pedał. Nie obnosi się z tym, nie chwali, nie chodzi na parady i nie robi nic aby ktokolwiek wiedział. Zwyczajny gość który po prostu woli chłopaków. Bardzo go szanuję i wiele razy mi mówił, że te j***ne parady są dla pedałów. Tak to opisał! Własnymi ustami powiedział, że geje nie chodzą na parady a ci na paradzie to zwyczajne pedały.

Teraz wszystkie rozpłakane mniejszości łączą się wspólnie. LGBT łączy się w marszach z feminazistkami, z antyszczepionkowcami, z marszami legalizacji maryśki, z czarnymi marszami, z kodem itp. itd. abs. esp.

Powoli mnie wk***ia to pie**olenie, że facet ma więcej przywilejów, lepiej zarabia a na kierunkach naukowych jest ogromna przewaga mężczyzn.
No k***a jest bo więcej facetów aplikuje na te kierunki.
Więcej facetów stara się o dobre posady.
To mężczyźni swoją przelaną krwią walczyli na wojnach i to oni budowali ten świat.

Uwielbiam i kocham kobiety oraz uważam, że powinny robić to co chcą ale wk***ia mnie jazgot niedor*chanych świń które pie**olą, że biali mężczyźni są źli i mają więcej przywilejów bo tak k***a zwyczajnie w świecie nie jest.

mygyry

2017-09-16, 15:42
Velture napisał/a:

Mam znajomego geja. Bardzo typka lubię.


:trollencjusz:

Pa...........ć

2017-09-16, 16:47
k***a mać

~Velture

2017-09-16, 17:28
mygyry napisał/a:


:trollencjusz:


Muszę przyznać, że to ci się udało :amused:

Dzisiaj

2017-09-16, 23:23
W ramach walki z tym zjawiskiem - niech same sie rozkraczaja podczas jazdy... Oczywiscie tylko szczuple i mlode.

TB303

2017-09-16, 23:25
Dzisiaj napisał/a:

Oczywiscie tylko szczuple i mlode.


Feminiski? Oj chłopie, puściłeś wodzę fantazji aż zanadto :amused:

sh...........ns

2017-09-17, 03:34
Velture napisał/a:


Problemem jest to, że normalni ludzie mają to w dupie i olewają ciepłym moczem a te nieliczne jednostki się mobilizują aby się zebrać w grupę.
Podobnie jak z pedałami co robią sobie te marsze i praktycznie każdy z całego kraju poleci aby pokazać ilu to ich jest. Na tęczowe marsze idą same pedały i pojebańcy. Geje nie chodzą na marsze.
Tak, geje. Dla mnie gej to homoseksualista który mi nie wadzi w niczym i niech sobie tam robi co chce a pedał to dla mnie psychicznie chory zjeb co musi latać w zestawie sado-maso albo damskich ciuszkach na marszu i obściskiwać innych pedałów za półnagie dupska wkładając jęzor w usta innego zjeba aby każdy widział.
To ciągłe "wychodzenie z szafy" publiczne w mediach. k***a ja się nie obnoszę z tym co robię w sypialni, znajomi też o tym nie gadają a tamci muszą wszystkim pokazywać, że lubią zabawy w kakaowe oczko ze swoimi chłopakami.
Wmawiają nam, że na świecie procent homosiów jest na poziomie 20%. Nie, k***a nie jest. Jest to na poziomie 1-2%.
Nie masz marszów normalnych ludzi bo jakby zrobić taki marsz to by miasta nie starczyło i miejsc parkingowych w promieniu 100km.

Mam znajomego geja. Bardzo typka lubię. I to jest gej a nie pedał. Nie obnosi się z tym, nie chwali, nie chodzi na parady i nie robi nic aby ktokolwiek wiedział. Zwyczajny gość który po prostu woli chłopaków. Bardzo go szanuję i wiele razy mi mówił, że te j***ne parady są dla pedałów. Tak to opisał! Własnymi ustami powiedział, że geje nie chodzą na parady a ci na paradzie to zwyczajne pedały.

Teraz wszystkie rozpłakane mniejszości łączą się wspólnie. LGBT łączy się w marszach z feminazistkami, z antyszczepionkowcami, z marszami legalizacji maryśki, z czarnymi marszami, z kodem itp. itd. abs. esp.

Powoli mnie wk***ia to pie**olenie, że facet ma więcej przywilejów, lepiej zarabia a na kierunkach naukowych jest ogromna przewaga mężczyzn.
No k***a jest bo więcej facetów aplikuje na te kierunki.
Więcej facetów stara się o dobre posady.
To mężczyźni swoją przelaną krwią walczyli na wojnach i to oni budowali ten świat.

Uwielbiam i kocham kobiety oraz uważam, że powinny robić to co chcą ale wk***ia mnie jazgot niedor*chanych świń które pie**olą, że biali mężczyźni są źli i mają więcej przywilejów bo tak k***a zwyczajnie w świecie nie jest.

Te same argumenty o mieciu wyj***ne moża powiedziec że w europie zachodniej mają wyj***ne na ciapków , ty mas zwyj***ne na feministki a one uzyskują kolejne przywileje kolejne urzędy i jak potem jakaś spasiona feministka oskarży cię o gwałt to bedziesz już przez same oskarżenia widniał w miejscowej gazecie i pójdizesz siedziec bo jeśli kobieta mówi ż ezostała zgwałcona to tak musi być i :każdy przyopadek trzeba traktowac z absolutną brutalnością" a jak wyjdzie wszystko n jak to babsztya nie skarzą nawet na mandat bo to agreja wobec kobiet i będa się bały zgłaszac gwałcicieli i ie można aaaa szkoda gadac ... dajecie się r*chać w tym kraju tak samo jak w USa murzyną ww sumie kobiety w polsce to taki murzyny najmniej robią amają wszedzie przywileje ułatwienia a najwiecej marudzą i narzekją , jak feminuistki chciały praw wyborczych dla kobiet to też tak machali ręką a teraz swiat bialego czowieka jest podbijany przez byłych niewolników i kozojebców ale nie kobiety i ich niekompetencja na pewno nie ma z tym nic wspoółnego