topic

Manifest republikanina

Barnellini • 2020-07-01, 12:28
Takie napisy powinny się wyświetlać co skrzyżowanie wszędzie tam gdzie protesty wymknęły się spod kontroli (tam gdzie się nie wymknęły zresztą też ;) )
No może oprócz tego Trumpa bo moim skromnym zdaniem jest chamem i idiotą.

McQurwa

2020-07-01, 12:44
Barnellini napisał/a:

No może oprócz tego Trumpa bo moim skromnym zdaniem jest chamem i idiotą.typowy skromny wyborca LGBTQ :mrgreen:

mygyry

2020-07-01, 13:00
Barnellini napisał/a:


No może oprócz tego Trumpa bo moim skromnym zdaniem jest chamem i idiotą.Tak właśnie mówią liberały o których mówi znak

:roll:

Barnellini

2020-07-01, 13:02
McQurwa napisał/a:

typowy skromny wyborca LGBTQCoś może być albo czarne albo białe. Albo lewak albo prawak, Albo komuch albo faszysta.
Normalny człowiek, który ma trochę oleju w głowie nie da się przekonać do żadnej z ostatnich dwóch opcji. Można nie należeć do Antify i nie być hajlującym w lesie debilem. Nie wspierać LGBT i innych dewiantów ale również nie przyklaskiwać wszystkim pomysłom prawicy i skrajnych narodowców. Rozsądek a nie ideologia!

Pozdro

zbynekmaslanka

2020-07-01, 13:04
Majątek 4,5 miliarda dolarów .... z pewnością to idiota.

Barnellini

2020-07-01, 13:15
mygyry napisał/a:

Tak właśnie mówią liberały o których mówi znakAle ja rozjeżdżałbym protestujących dużym samochodem najlepiej i większość lewaków, feministek i innych pojebów. Jestem bardziej z prawej niż lewej strony. Po prostu uważam, że Trump jest idiotą. Waszym zdaniem bierzesz wszystko albo nic. Bez sensu.

zbynekmaslanka napisał/a:

Majątek 4,5 miliarda dolarów .... z pewnością to idiota.Niejeden Janusz też się dorobił a klasy i inteligencji raczej nie można mu przypisać. W dodatku on tylko rozmnożył odziedziczony majątek posiadając już nazwisko i kontakty. Z pewnością ma zmysł do interesów ale j***ł pies takiego chama :D

Przecież wśród republikanów jest mnóstwo zajebistych inteligentnych polityków o których bym złego słowa nie powiedział i widział ich na fotelu prezydenta USA. Po prostu nie Trump. Kapujecie?

Eknen

2020-07-01, 13:44
Gdyby filmy ukazujące patologię krajów Ameryki Południowej i Środkowej zostały upublicznione , nikt by nie protestował przeciwko pomysłowi Trumpa , aby postawić 10 metrową betonową zaporę na całej długości granicy między USA a Meksykiem .

zbynekmaslanka

2020-07-01, 14:17
Barnellini napisał/a:


Niejeden Janusz też się dorobił a klasy i inteligencji raczej nie można mu przypisać. W dodatku on tylko rozmnożył odziedziczony majątek posiadając już nazwisko i kontakty. Z pewnością ma zmysł do interesów ale j***ł pies takiego chama
Przecież wśród republikanów jest mnóstwo zajebistych inteligentnych polityków o których bym złego słowa nie powiedział i widział ich na fotelu prezydenta USA. Po prostu nie Trump. Kapujecie?Z pewnością niejeden janusz się dorobił 4.5 Miliarda dollarów ... tak pewnie są i tacy Janusze ... pewnie znasz wielu bo ja nie zabardzo.
Co do odziedziczonego majątku do od ojca pożyczył 1 million dolców a teraz jest 4.5 milliarda.
Do jego najwiekszych sukcesów jest kupno dwóch różnych hoteli w cenie każdy około 1 milliona dolców i sprzedanie ich pozniej jeden za około
150 milionów $ i drugi za 500 millionów $ . Za odcinki The Apprentice zarabiał 1 million za odcinek co daje w sumie 186 odcinków i tylez milionów .... taki to juz Janusz biznesu.
Ale tak jak mówiłes pewnie reptilianie mu pomogli albo UFO i tak to się potoczyło. Wszsytko zostało ustawione.

Barnellini

2020-07-01, 14:37
zbynekmaslanka napisał/a:

Z pewnością niejeden janusz się dorobił 4.5 Miliarda dollarów ... tak pewnie są i tacy Janusze ... pewnie znasz wielu bo ja nie zabardzo.
Co do odziedziczonego majątku do od ojca pożyczył 1 million dolców a teraz jest 4.5 milliarda.
Do jego najwiekszych sukcesów jest kupno dwóch różnych hoteli w cenie każdy około 1 milliona dolców i sprzedanie ich pozniej jeden za około
150 milionów $ i drugi za 500 millionów $ . Za odcinki The Apprentice zarabiał 1 million za odcinek co daje w sumie 186 odcinków i tylez milionów .... taki to juz Janusz biznesu.
Ale tak jak mówiłes pewnie reptilianie mu pomogli albo UFO i tak to się potoczyło. Wszsytko zostało ustawione.Czytanie ze zrozumieniem: Napisałem, że ma zmysł do interesów. Cała twoja wypowiedź jest o kwotach, które zarobił. Jeśli dla Ciebie fortuna równa się inteligencja to ok. Z pewnością są ludzie, którzy są bogaci ale nie można nazwać ich inteligentnymi. Aby się wzbogacić potrzebne są m.in. takie cechy charakteru jak przedsiębiorczość, wytrwałość, spryt/cwaniactwo i dużo szczęścia oraz brak skrupułów. Z pewnością są również ludzie inteligentni, którzy się nie dorobili majątku.

Majątek=inteligencja. Dobre sobie :facepalm:

zbynekmaslanka

2020-07-01, 14:56Barnellini napisał/a:

Czytanie ze zrozumieniem: Napisałem, że ma zmysł do interesów. Cała twoja wypowiedź jest o kwotach, które zarobił. Jeśli dla Ciebie fortuna równa się inteligencja to ok. Z pewnością są ludzie, którzy są bogaci ale nie można nazwać ich inteligentnymi. Aby się wzbogacić potrzebne są m.in. takie cechy charakteru jak przedsiębiorczość, wytrwałość, spryt/cwaniactwo i dużo szczęścia oraz brak skrupułów. Z pewnością są również ludzie inteligentni, którzy się nie dorobili majątku.
Majątek=inteligencja. Dobre sobieTrump jest jednostką wybitną na skalę światową ... osignął gigantyczny sukces w biznesie, mediach, został prezydentem najpotężniejszego Panstwa na świecie. Zeby takie coś osiągnąć nie można być głupkiem ... poprostu nie !!!. Wystarczy chwilę się zastanowić zeby zauwazyc tego absurd. Co tu jeszcze tłumaczyć. To wszsytko to nie jest dzieło przypadku ... nie az tyle.

AdamBrown

2020-07-01, 15:43
Trump próbuje wyciągnąc Amerykę z dzióry do której zatoczyli ja Bankersi, szataniścvi, pedofile, i masoni.
I oni robią wszystko żeby mu sie to nie udało. Z tąd BLM, i inne kretyństwa które spadają na ten kraj. Te prądy lewoskrętne, oprócz tego że sa destruktywne, to na koniec sa autodestruktywne.
Ludzie zapomnieli ale w rosji Komunizm wymordował 50 000 000 ludzi, to co zostało to sa jakies szczątki, chowające się pomiędzy blokami i pijące na umór.
Chcecie zeby tak wyglądał cały swiat?

Lyttald

2020-07-01, 16:58
Barnellini napisał/a:No może oprócz tego Trumpa bo moim skromnym zdaniem jest chamem i idiotą.Mamy w dupie twoje skromne zdanie :D

Noside

2020-07-01, 17:09
Barnellini napisał/a:


No może oprócz tego Trumpa bo moim skromnym zdaniem jest chamem i idiotą.Skończonego chama i idioty im tam właśnie potrzeba. Zobacz co się porobiło od rządzenia "troskliwych" i "inteligentnych"

syngaja

2020-07-01, 17:11
Manifest RIPublikaniana. Nowy odłam lewackiej partii samobójców.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-07-01, 18:07
Trampek to totalna c**a i powinien przemalować Biały Dom na Tęczowy Dom.
Reagan czy każdy inny prezydent USA (nawet ten piesek mafii JFK) poradziliby sobie z tymi protestami.
Trampek nie potrafi bo nie umie nic, co na głowie to i w głowie :P

Iran modlił się o głupiego prezydenta ameryki, jednak nie wymodlił nic. Za to tow. Putin, towarzysz Putni go wybrał :)