18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manewry Niedźwiedź22

~tedwaha • 2022-09-23, 11:50
Cytat:

Niedźwiedź-22 to największe w tym roku ćwiczenie 18. Dywizji Zmechanizowanej. W ćwiczeniu biorą udział wszystkie jednostki wojskowe podległe Żelaznej Dywizji oraz pododdziały wojsk sojuszniczych ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.



Może nie sadystyczne ale zajebiste promo rozpoczętych właśnie manewrów


kukasz79

2022-09-23, 21:08
Indywidualista napisał/a:

Ja wiem że jesteś pewien że ja jestem głupi, to właśnie cech*je ludzi... głupich, pewność siebie.
Jedyne co potraficice to emocjonalne ataki zamiast używanie LOGIKI, za każdym j***nym razem przyjdzie jeden z drugim i będzie obrażał albo groził bo go emocje noszą. Druga rzecz - to że większość ma podobne zdanie do Twojego wcale nie oznacza że "większość ma rację". To tak nie działa, ale ludzie nie potrafią tego zrozumieć.



–Bertrand Russell
(Brytyjski matematyk, filozof, logik i intelektualista. Wywarł znaczny wpływ na matematykę, logikę, teorię mnogości, językoznawstwo, sztuczną inteligencję, kognitywistykę, informatykę i różne dziedziny filozofii analitycznej, zwłaszcza filozofię matematyki, filozofię języka, epistemologię i metafizykę.)



Jesli oceniasz kryterium pewnosci siebie, zacznij od lustra. Potrzebujesz logiki, naucz sie geopolityki. Emocje bija od Ciebie. To, ze ukrywasz je pod pojeciami z neowikipedi nic nie wnosi. No moze becwal jakis Ci uwierzy. Poczytaj Friedmana, daj znac na priv. bedziemy mogli podyakutowac. Ale jak na razie to albos cwany albo glupi.

Indywidualista

2022-09-23, 21:14
kukasz79 napisał/a:

Jesli oceniasz kryterium pewnosci siebie, zacznij od lustra. Potrzebujesz logiki, naucz sie geopolityki. ....



LOGIKA nie ma nic wspólnego z polityką. Polityka jest narzędziem ludzi chciwych i egoistycznych aby usprawiedliwiać swoje działania, to co pie**olisz to kocopoły.

kukasz79

2022-09-23, 21:22
Rozumiem tez, ze przeprowadziles wiarygodne symulacje uwzgledniajace absolutny brak pomocy militarnej dla Ukrainy i udawanie ze to nas nie dotyczy? Rozumiem ze wyszlo Ci, ze po zajeciu Ukrainy przez Rosje ta ostatnia zaspokoila sie i zaprzestala realizacji geopolitycznych planow, a w przypadku (co malo realne) wygranej Ukrainy, mielismy z ta ostatnia swietne relacje w swietle odwrocenia sie od niej plecami? Duzo by pisac ale latwiej bedzie poczytac. Wiec poczytaj. Zamykanie oczu na to co dzieje sie dookola nas nie powoduje ze to znika. Juz ktos wczesniej probowal Ci to kulturalnie wytlumaczyc. Stad pytam sie czys glupi, sprytny, czy zwykly ruski troll?

Indywidualista napisał/a:

LOGIKA nie ma nic wspólnego z polityką. Polityka jest narzędziem ludzi chciwych i egoistycznych aby usprawiedliwiać swoje działania, to co pie**olisz to kocopoły.



Nie bez powodu w jednym zdaniu znalazles logike z geopolityka, nie sama polityka, to zbyt waskie pojecie. Powoduje bledne osady.
Rozumiem tez, ze przeprowadziles wiarygodne symulacje uwzgledniajace absolutny brak pomocy militarnej dla Ukrainy i udawanie ze to nas nie dotyczy? Rozumiem ze wyszlo Ci, ze po zajeciu Ukrainy przez Rosje ta ostatnia zaspokoila sie i zaprzestala realizacji geopolitycznych planow, a w przypadku (co malo realne) wygranej Ukrainy, mielismy z ta ostatnia swietne relacje w swietle odwrocenia sie od niej plecami? Duzo by pisac ale latwiej bedzie poczytac. Wiec poczytaj. Zamykanie oczu na to co dzieje sie dookola nas nie powoduje ze to znika. Juz ktos wczesniej probowal Ci to kulturalnie wytlumaczyc. Stad pytam sie czys glupi, sprytny, czy zwykly ruski troll?

Indywidualista napisał/a:

LOGIKA nie ma nic wspólnego z polityką. Polityka jest narzędziem ludzi chciwych i egoistycznych aby usprawiedliwiać swoje działania, to co pie**olisz to kocopoły.



GEOpolityka. Wierzac w dobre intencje, polecam nauki w tej materii. A Ajesli chodzi o wybory majace dycydowac o przetrwaniu badz zagladzie narodu, lub bezposrednim jego bezpieczenstwie, wybieram LOGIKE ponad neologizmy.

Indywidualista

2022-09-23, 21:23
kukasz79 napisał/a:

Zamykanie oczu na to co dzieje sie dookola nas nie powoduje ze to znika. Juz ktos wczesniej probowal Ci to kulturalnie wytlumaczyc. Stad pytam sie czys glupi, sprytny, czy zwykly ruski troll?



Dokładnie, zamykanie oczu nic nie zmieni, dlaczego więc boisz się Rosji a nie boisz się totalitarnej UE? Widziałeś jak Ursula Van Der Leyen się wypowiedziała na temat Włoch i tego że jeśli wygrają prawicowcy to ma "narzedzia" takie jak w przypadku Polski i Węgier? Dlaczego k***a tylko STRASZYCIE I STRASZYCIE? W kółko to samo, dlaczego w 2014 roku po Majdanie Ukraina wciąż handlowała z Rosją a nikt nie mówił o takim niebezpieczeństwie? Jakim k***a cudem? Dlaczego nie możemy być neutralni tylko musimy za pomocą KOLEKTYWIZMU "działać wspólnie" ?Gdzie ta suwerenność krajów? PRzecież trzeba być kretynem aby nie widzieć że UE odbiera nam suwerennośc a nie Rosja. Tylko k***a straszenie Rosją ale nikt nie wspomni że to UE nam odbiera wolność. A jak ktoś o tym wspomni jest atakowany przez bandę trolli globalistów. Polaryzacja społeczeństwa i dawanie wyboru albo UE albo Rosja, a tu ch*j, a ja mam w dupie jednych i drugich, tylko trolle j***ne za pomocą FEARMORGENINGU i innych socjotechnik nakręcają strach.

kukasz79

2022-09-23, 21:27
Indywidualista napisał/a:

Dokładnie, zamykanie oczu nic nie zmieni, dlaczego więc boisz się Rosji a nie boisz się totalitarnej UE? Widziałeś jak Ursula Van Der Leyen się wypowiedziała na temat Włoch i tego że jeśli wygrają prawicowcy to ma "narzedzia" takie jak w przypadku Polski i Węgier? Dlaczego k***a tylko STRASZYCIE I STRASZYCIE? W kółko to samo, dlaczego w 2014 roku po Majdanie Ukraina wciąż handlowała z Rosją a nikt nie mówił o takim niebezpieczeństwie? Jakim k***a cudem? Dlaczego nie możemy być neutralni tylko musimy za pomocą KOLEKTYWIZMU "działać wspólnie" ?Gdzie ta suwerenność krajów? PRzecież trzeba być kretynem aby nie widzieć że UE odbiera nam suwerennośc a nie Rosja. Tylko k***a straszenie Rosją ale nikt nie wspomni że to UE nam odbiera wolność. A jak ktoś o tym wspomni jest atakowany przez bandę trolli globalistów. Polaryzacja społeczeństwa i dawanie wyboru albo UE albo Rosja, a tu ch*j, a ja mam w dupie jednych i drugich, tylko trolle j***ne za pomocą FEARMORGENINGU i innych socjotechnik nakręcają strach.



My nie straszymy. Nie musimy. To rosja straszy. Jednak troll. Bez odbioru.

Indywidualista

2022-09-23, 21:28
kukasz79 napisał/a:

My nie straszymy. Nie musimy. To rosja straszy. Jednak troll. Bez odbioru.



Straszysz Rosją, cały czas. Jak inni, przypomnij mi czy do momentu 24 lutego Rosja groziła Polsce? A może zaczęła straszyć po tym jak politycy zaczęli atakować Rosję? Może przypomnisz sobie, co?
Dlaczego nie powiesz nic o Ursuli Van Der Leyen i jej wypowiedzi na temat wyborów we Włoszech? Czyżby temat był niewygodny? Dlaczeg nie powiesz nic ani słowa o tym? Odbieranie suwerenności Polski jest pomijane jak widzę.

nudzimisiexd

2022-09-23, 21:35
HenrykS. napisał/a:

, spróbuję bez żartów i złośliwości; jak pokonać ruskich? Kto ma to zrobić, skoro po ich stronie jest cała europa zachodnia i im pomaga, w usa wybrali chore lewactwo (w zasadzie sami się wybrali), kto i jak ma ich rozj***ć?



nie, Europa Zachodnia nie jest po ich stronie. Jest po ukraińskiej, dość tego pie**olenia. Oczywiście - próbowali, gięli się na wszelkie sposoby żeby jednak nie tracić takich surowców ale sorry, dzisiaj Niemców już nie wiele łączy z ruskimi - ściagają gaz z innych miejsc.

Kto ma ich rozjebac? Ponownie - mamy historyczna szanse rozjebac ich na Ukrainie - pierwszy raz od 120 lat Polska nie jest poligonem. Ukraina ich tłucze i wykrwawia. Wystarczy wysylac sprzet - Ukraina ma sile żywa, potrzebuja tylko sprzętu. I to wystarczy - jeśli przejebia na Ukrainę to mamy spokoj z ruSSkim odpadem na conajmniej dekadę albo dwie.

Lewactwo w USA? To lewactwo w USA ostatnio powiedziało Chińczykom ze jak uderza na Tajwan to USA bedzie się napie**alac z nimi. Polityka wewnętrzna i inne bzdety to jedno - geopolityka i wojna to drugie.

Indywidualista

2022-09-23, 21:42
nudzimisiexd napisał/a:

nie, Europa Zachodnia nie jest po ich stronie. Jest po ukraińskiej, dość tego pie**olenia. Oczywiście - próbowali, gięli się na wszelkie sposoby żeby jednak nie tracić takich surowców ale sorry, dzisiaj Niemców już nie wiele łączy z ruskimi - ściagają gaz z innych miejsc.
Kto ma ich rozjebac? Ponownie - mamy historyczna szanse rozjebac ich na Ukrainie - pierwszy raz od 120 lat Polska nie jest poligonem. Ukraina ich tłucze i wykrwawia. Wystarczy wysylac sprzet - Ukraina ma sile żywa, potrzebuja tylko sprzętu. I to wystarczy - jeśli przejebia na Ukrainę to mamy spokoj z ruSSkim odpadem na conajmniej dekadę albo dwie.
Lewactwo w USA? To lewactwo w USA ostatnio powiedziało Chińczykom ze jak uderza na Tajwan to USA bedzie się napie**alac z nimi. Polityka wewnętrzna i inne bzdety to jedno - geopolityka i wojna to drugie.



Weź skończ z tym "rozpie**alaniem" cały czas nienawiść i dehumanizacja. Kim Ty k***a jesteś żeby mówić kogo rozj***ć? "Historyczne szanse" to bądźmy sprawiedliwi i rozpie**olmy w takim razie najpierw kraje których ludnośc cywilna atakowała Polaków, co Ty na to?


A teraz moje poszlaki że jesteś trollem propagandowym:
Cytat:

„Celem propagandysty jest sprawienie, by jedna grupa ludzi zapomniała, że niektóre inne grupy ludzi są ludźmi”. — Aldous Huxley



Cytat:

Propaganda okrucieństwa polega na rozpowszechnianiu informacji o zbrodniach popełnionych przez wroga, które mogą być oparte na faktach, ale często zawierają lub zawierają celowe zmyślenia lub przesady. Może to obejmować zdjęcia, filmy, ilustracje, wywiady i inne formy prezentacji informacji lub raportowania.

Z natury brutalny charakter wojny oznacza, że ​​przesada i wymyślanie okrucieństw często stają się główną podstawą propagandy. [1] Patriotyzm często nie wystarcza, aby ludzie nienawidzili wroga, konieczna jest też propaganda . [2] „Tak wielkie są psychologiczne opory przed wojną we współczesnych narodach”, pisał Harold Lasswell [...]

Podobnie jak propaganda, plotki o okrucieństwach szczegółowo opisujące wyolbrzymione lub wymyślone zbrodnie popełnione przez wrogów są również rozpowszechniane w celu oczernienia przeciwnej strony. [7] Stosowanie propagandy okrucieństwa nie ogranicza się do czasów konfliktu, ale można je zastosować, aby wpłynąć na opinię publiczną i stworzyć casus belli do wypowiedzenia wojny.


nudzimisiexd

2022-09-23, 21:47
Indywidualista napisał/a:

Weź skończ z tym "rozpie**alaniem" cały czas nienawiść i dehumanizacja. Kim Ty k***a jesteś żeby mówić kogo rozj***ć? "Historyczne szanse" to bądźmy sprawiedliwi i rozpie**olmy w takim razie najpierw kraje których ludnośc cywilna atakowała Polaków, co Ty na to?
A teraz moje poszlaki że jesteś trollem propagandowym:




Zamknij tą mordę ruski pajacu :lol:
„ rozpie**olmy w takim razie najpierw kraje których ludnośc cywilna atakowała Polaków, co Ty na to?”

Jasne - zacznijmy od ruskich. Którzy nas bydlęcymi wagonami wywozili na syberie, za rzeź Pragi, za rusyfikację i łagry :lol:

Suma ofiar niepoliczalna - mówimy mniej więcej o wymordowaniu 2-3mln Polaków w przeciągu 200 lat.

Nie mam wątpliwości ze jestes ruskim scierwem bo ty nie wiedziałeś o tym ze Rosjanie maja Polska cywilna krew na rękach. Dziękuje za demaskację.

dżonyłojlker

2022-09-23, 21:52
nudzimisiexd napisał/a:

nie, Europa Zachodnia nie jest po ich stronie. Jest po ukraińskiej, dość tego pie**olenia. Oczywiście - próbowali, gięli się na wszelkie sposoby żeby jednak nie tracić takich surowców ale sorry, dzisiaj Niemców już nie wiele łączy z ruskimi - ściagają gaz z innych miejsc.
Kto ma ich rozjebac? Ponownie - mamy historyczna szanse rozjebac ich na Ukrainie - pierwszy raz od 120 lat Polska nie jest poligonem. Ukraina ich tłucze i wykrwawia. Wystarczy wysylac sprzet - Ukraina ma sile żywa, potrzebuja tylko sprzętu. I to wystarczy - jeśli przejebia na Ukrainę to mamy spokoj z ruSSkim odpadem na conajmniej dekadę albo dwie.
Lewactwo w USA? To lewactwo w USA ostatnio powiedziało Chińczykom ze jak uderza na Tajwan to USA bedzie się napie**alac z nimi. Polityka wewnętrzna i inne bzdety to jedno - geopolityka i wojna to drugie.



No to widzę, że nic się nie dowiem, bo nadal jesteś w robocie. Popie**alasz dokładnie te same teksty, co twoi koleżkowie z farmy trolli na początku tej szopki. Nawet nie ma sensu zadawać ci jakichkolwiek pytań, bo widziałem już te gotowe teksty dziesiątki razy. W sumie nawet dobrze, że się tak ośmieszacie.

Indywidualista

2022-09-23, 21:56
nudzimisiexd napisał/a:

Zamknij tą mordę ruski pajacu .



i w kółko wyzwiska, śmieszny jesteś.


nudzimisiexd napisał/a:


Jasne - zacznijmy od ruskich. Którzy nas bydlęcymi wagonami wywozili na syberie, za rzeź Pragi, za rusyfikację i łagry
Suma ofiar niepoliczalna - mówimy mniej więcej o wymordowaniu 2-3mln Polaków w przeciągu 200 lat.



Proszę podaj mi przykład gdzie CYWILE rosyjscy byli odpowiedzialni za mordy? CZEKAM.

nudzimisiexd napisał/a:


Nie mam wątpliwości ze jestes ruskim scierwem bo ty nie wiedziałeś o tym ze Rosjanie maja Polska cywilna krew na rękach. Dziękuje za demaskację.



jak wyżej:
Proszę podaj mi przykład gdzie CYWILE rosyjscy byli odpowiedzialni za mordy? CZEKAM.

i kolejny raz próba dyskredytacji, to co robisz to manipulacja, ciągle oskarżanie o bycie ruskim trollem, na okrągło 24/h a dlaczego? Bo mam w dupie Ukrainę, bo Polska dla mnie ważniejsza i tak za każdym razem, - nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam, standardowa manipulacja która ma za zadanie podzielić ludzi i spolaryzować społeczeństwo. Sorry ale dla mnie to wygląda jakbyś był socjopatą, nie wiem czy tak jest ale się domyślam, za to na 99% wiem że jesteś materialistą i jak zapłacą to napiszesz nawet że Twoja matka to.... . Wszystko zrobisz dla profitów, zero szacunku dla drugiego człowieka, domyślam się że selekcja takich jak Ty była dobrze zaplanowana, podobnie jak Dirlewangerowców.

;-)

nudzimisiexd

2022-09-23, 21:56
HenrykS. napisał/a:

No to widzę, że nic się nie dowiem, bo nadal jesteś w robocie. Popie**alasz dokładnie te same teksty, co twoi koleżkowie z farmy trolli na początku tej szopki. Nawet nie ma sensu zadawać ci jakichkolwiek pytań, bo widziałem już te gotowe teksty dziesiątki razy. W sumie nawet dobrze, że się tak ośmieszacie.



Nie moja wina ze jestes debilem który nie kmini podstaw geopolityki. Zycie

dżonyłojlker

2022-09-23, 22:07
nudzimisiexd napisał/a:

Nie moja wina ze jestes debilem który nie kmini podstaw geopolityki. Zycie



Geopolityki, k***a synku, przecież ty nie sięgasz wzrokiem dalej niż koniec własnego nosa. Dali wam rozkazy i napie**alacie w te klawisze jak małpy.

kukasz79

2022-09-23, 22:44
Indywidualista napisał/a:

Zgłaszam Twoje posty bo właśnie przesadziłeś.



Smierdzisz wacpan. Donies i na mnie. Ale ja serio czuje smrod.