18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manewry Niedźwiedź22

~tedwaha • 2022-09-23, 11:50
Cytat:

Niedźwiedź-22 to największe w tym roku ćwiczenie 18. Dywizji Zmechanizowanej. W ćwiczeniu biorą udział wszystkie jednostki wojskowe podległe Żelaznej Dywizji oraz pododdziały wojsk sojuszniczych ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.



Może nie sadystyczne ale zajebiste promo rozpoczętych właśnie manewrów


Indywidualista

2022-09-23, 18:22
nudzimisiexd napisał/a:


Wole kilka trupow pastuchów w afganie niż zburzona Warszawę - take it or leave it. Takie są realia.




i kolejny raz technika manipulacji:

- FEARMONGERING (Straszenie rzekomym zbliżającym się niebezpieczeństwem)

oraz

- POZORNY WYBÓR (między dwiema opcjami narzuconymi przez osobę manipulującą, wybór zamknięty)


ps.

"Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." - George Orwell

Siriuz

2022-09-23, 18:28
nudzimisiexd napisał/a:

Aneksja Krymu była w marcu 2014, miesiąc wcześniej oni obalili prorosyjski rząd . Nie było jeszcze żadnych gadek o NATO k***a.



To było zaraz po euro-majdanie. Amerykanie tam już od dawna skutecznie instalowali swój rząd marionetkowy. Rosjanie zwlekali z podjęciem radyklanych zbrojnych działań w zasadzie do ostatniej chwili.

dżonyłojlker

2022-09-23, 18:34
nudzimisiexd, spróbuję bez żartów i złośliwości; jak pokonać ruskich? Kto ma to zrobić, skoro po ich stronie jest cała europa zachodnia i im pomaga, w usa wybrali chore lewactwo (w zasadzie sami się wybrali), kto i jak ma ich rozj***ć?

Indywidualista

2022-09-23, 18:35
Siriuz napisał/a:

To było zaraz po euro-majdanie. Amerykanie tam już od dawna skutecznie instalowali swój rząd marionetkowy. Rosjanie zwlekali z podjęciem radyklanych zbrojnych działań w zasadzie do ostatniej chwili.



USA by nigdy czegoś takiego nie zrobiło!!111


Kod:
 "Operation Northwoods", "TPAJAX Project" (lub jak kto woli "Operacja Ajax", w UK nazywana "Operacja Boot")


i wiele innych, ale kogo by to interesowało...

"Jednostka jest upośledzona, gdy staje twarzą w twarz ze spiskiem tak potwornym, że nie może uwierzyć, że istnieje. Amerykański umysł po prostu nie zdał sobie sprawy ze zła, które zostało wprowadzone do nas. Odrzuca nawet założenie, że istoty ludzkie mogą przyjąć filozofię, która ostatecznie musi zniszczyć wszystko, co dobre i przyzwoite." - John Edgar Hoover (ironicznie sobie wybrałem cytat, autor... hm.. jest dośc kontrowersyjny ;-) )

nudzimisiexd

2022-09-23, 18:45
Siriuz napisał/a:

To było zaraz po euro-majdanie. Amerykanie tam już od dawna skutecznie instalowali swój rząd marionetkowy. Rosjanie zwlekali z podjęciem radyklanych zbrojnych działań w zasadzie do ostatniej chwili.



Szkoda slow na takie pie**olenie. Taki rząd marionetkowy który ssał ruskiego ku*asa. Jeszcze powiedzi ze ci z majdanu to wszyscy opłaceni byli i będziemy w domu. Ruskim oczywiście

toniemojekonto

2022-09-23, 19:20
Jak już przy temacie wojny, to dzięki ruskiej mobilizacji się wszyscy powystrzelają nawzajem razem z ukraińcami. I będzie w końcu spokój od tych szoszonów. A na zakończenie konfliktu powinno się rozciągnąć graniczny mur z Białorusi, jeszcze na Rosje i Ukraine i trzymać to całe wschodnie bydło z dala od nas.

panar3

2022-09-23, 19:30
Indywidualista napisał/a:

Mam nadzieję że tym razem Polacy nie będą walczyć za innych, i nie zostaną wepchnięci do wojny, już k***a nie raz zostaliśmy wyj***ni. Oby dowództwo znowu nie było pionkiem w rękach innych.



Też mam taką nadzieję, ale wszystko zmierza ku temu...

kawior2007

2022-09-23, 19:36
Indywidualista napisał/a:

Mam nadzieję że tym razem Polacy nie będą walczyć za innych, i nie zostaną wepchnięci do wojny, już k***a nie raz zostaliśmy wyj***ni. Oby dowództwo znowu nie było pionkiem w rękach innych.



Rozumiem, że Twój komentarz to żart?

:-)

mlecz1323

2022-09-23, 19:40
@indywidualista już jesteśmy j***ni na lewo i prawo :P za 20 dni poważna fuzja orlen z pgnig. Fajnie że na złożach śpimy a nie wydobywamy- tak jesteśmy r*chani! Pozdrawiam od Stycznia

Indywidualista

2022-09-23, 20:23
kawior2007 napisał/a:

Rozumiem, że Twój komentarz to żart?



w sensie? Bo nie rozumiem co jest żartem.

Juzwa

2022-09-23, 20:35
nudzimisiexd napisał/a:

Putin w pierwszych dniach objęcia rządów zadzwonił do clintona i powiedział „wycofajcie się za Odrę” dając to zrozumienia ze bedzie chciał odbudować radziecka strefę wpływów w której była tez Polska.



Powinien powiedzieć, żeby się wycofali za Erfurt, tam gdzie była granica enerde i erefen. W enerde też mieli ruchole strefę wpływów. A to chyba Stalin mówił o studzeniu gąsienic czołgów w Atlantyku.

kukasz79

2022-09-23, 20:47
Indywidualista napisał/a:

Nikt się za nas nie boje, Ukraińcy biją się za siebie i za USA. To co popełniasz to historyczna nienawiść, podsycanie nienawiści historią, czy znasz przypadki aby cywile rosyjscy dokonywali masakr ludności Polskiej podczas drugiej wojny światowej? Ja nie znam, ale jakbym wspomniał jaka ludność cywilna dokonywała masakr ludności Polskiej podczas wojny to zostałbym nazwany onucą. Wybiórczość w Twoim wypominaniu historii jest manipulacją, hipokryzją oraz propagandą.
Po za tym Polska może się bronić, ale skoro chcesz wojny to chyba popierasz masową eksterminację ludzi na całej planecie gdyż to zakończy się wojną nuklearną, propaganda podsyca to by politycy mogli się legitymować poparciem społeczeństwa. Ja mógłbym w takim razie zacząć pisać o UE które staje się powoli dyktaturą globalistów - ostatni przykład Ursula Van Der Leyen mówiła przed wyborami we Włoszech że jest wygrają prawicowcy to ma narzędzia jak w przypadku Polski i Węgier. To nie jest Demokracja - To jest KOLEKTYWIZM czyli TOTALITARYZM o którym mówił Noblista Friedrich August Von Hayek (Nobel z ekonomii 1974)
"„Totalitaryzm to nic innego jak konsekwentny kolektywizm, bezwzględne egzekwowanie zasady, że 'całość staje przed jednostką' i kierowanie wszystkimi członkami społeczeństwa przez jedną wolę, która ma reprezentować 'całość'." - F.A. Hayek



Glupi jestes, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, ze zanim umrzesz nie przyswoisz sobie tego faktu.

Indywidualista napisał/a:

i kolejny raz technika manipulacji:
- FEARMONGERING (Straszenie rzekomym zbliżającym się niebezpieczeństwem)
oraz
- POZORNY WYBÓR (między dwiema opcjami narzuconymi przez osobę manipulującą, wybór zamknięty)
ps.
"Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." - George Orwell



A nie, sorry. Nie jestes glupi. Jestes madrym manipulatorem. Na szczescie olow sprawe wyjasni.

eMCeONe

2022-09-23, 20:49
Indywidualista napisał/a:

Mam nadzieję że tym razem Polacy nie będą walczyć za innych, i nie zostaną wepchnięci do wojny, już k***a nie raz zostaliśmy wyj***ni. Oby dowództwo znowu nie było pionkiem w rękach innych.



A kto Ci będzie walczył za inflację, j***nie ludzi ciężko pracujących, polityczne bezkarne układy i te szare mordy na ulicach? Już widzę chętnych.

Indywidualista

2022-09-23, 20:52
kukasz79 napisał/a:

Glupi jestes, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, ze zanim umrzesz nie przyswoisz sobie tego faktu.
A nie, sorry. Nie jestes glupi. Jestes madrym manipulatorem. Na szczescie olow sprawe wyjasni.



Ja wiem że jesteś pewien że ja jestem głupi, to właśnie cech*je ludzi... głupich, pewność siebie.
Jedyne co potraficice to emocjonalne ataki zamiast używanie LOGIKI, za każdym j***nym razem przyjdzie jeden z drugim i będzie obrażał albo groził bo go emocje noszą. Druga rzecz - to że większość ma podobne zdanie do Twojego wcale nie oznacza że "większość ma rację". To tak nie działa, ale ludzie nie potrafią tego zrozumieć.

Cytat:

"Fakt, że opinia jest szeroko rozpowszechniona, nie jest żadnym dowodem na to, że nie jest ona całkowicie absurdalna; rzeczywiście, biorąc pod uwagę głupotę większości ludzkości, szeroko rozpowszechniona wiara jest raczej głupia niż rozsądna."


Cytat:

"Cały problem ze światem polega na tym, że głupcy i fanatycy są zawsze tak pewni siebie, a mądrzy ludzie tak pełni wątpliwości."

–Bertrand Russell
(Brytyjski matematyk, filozof, logik i intelektualista. Wywarł znaczny wpływ na matematykę, logikę, teorię mnogości, językoznawstwo, sztuczną inteligencję, kognitywistykę, informatykę i różne dziedziny filozofii analitycznej, zwłaszcza filozofię matematyki, filozofię języka, epistemologię i metafizykę.)

focusek

2022-09-23, 21:03
nudzimisiexd napisał/a:

Jak ja slysze ze Ukraińcy nie biją się za nas zaraz po tym jak ci debilu daje dokładny odnośnik do aktywnej rosyjskiej doktryny w której Polska ma być k***a podnóżkiem to ja nie mam więcej pytań. Kim jestes jeśli nie onuca? Jeśli daje ci jawny przykład planow ruskich na polske a ty mowisz „oni się biją tylko za siebie i USA”
Ja popieram wojnę? k***a, jak nie będę jej popierać to k***a ruscy wyjdą z Ukrainy? . Nie k***a, tylko zakończy się ta wojna szybciej z korzyścią dla wrogiego nam agresora.
Nie, nie zakończy się to wojna nuklearna k***a xDDDDDD kto ci takiego gowna do głowy nawpie**alal. Uprawiasz politykę strachu w której mamy lizać ruskiego ku*asa bo zawsze mogą atomu użyć, wjadą w nas to tez bedziesz lizał ruskie scierwo byle by atomówki nie jebneli i ty nazywasz siebie Polakiem?
Ty mi k***a o ekonomii nie wyjeżdżaj typie
Jestem ekonomista, to ze ekonomista sobie czymś coś nazwał to znaczy k***a absolutnie nic poczytaj o Keysenizmie gdzie totalitaryzm dla nich to kapitalistyczny ustrój.
Jestes za głupi na gadke - wejdz na profil Piotra Ryczka na fb. Pogadaj z nim o swoich wysrywach. Poskłada cię jak śmiecia bo na Ukrainie siedział w 2014 i tera jak pojeb pojechał robić ewakuacje ludzi spod samego frontu. Pogadaj sobie z ludzmi mądrzejszymi niż ty.
Jak ja slysze ze Ukraińcy nie biją się za nas zaraz po tym jak ci debilu daje dokładny odnośnik do aktywnej rosyjskiej doktryny w której Polska ma być k***a podnóżkiem to ja nie mam więcej pytań. Kim jestes jeśli nie onuca? Jeśli daje ci jawny przykład planow ruskich na polske a ty mowisz „oni się biją tylko za siebie i USA”
Ja popieram wojnę? k***a, jak nie będę jej popierać to k***a ruscy wyjdą z Ukrainy? . Nie k***a, tylko zakończy się ta wojna szybciej z korzyścią dla wrogiego nam agresora.
Nie, nie zakończy się to wojna nuklearna k***a xDDDDDD kto ci takiego gowna do głowy nawpie**alal. Uprawiasz politykę strachu w której mamy lizać ruskiego ku*asa bo zawsze mogą atomu użyć, wjadą w nas to tez bedziesz lizał ruskie scierwo byle by atomówki nie jebneli i ty nazywasz siebie Polakiem?
Ty mi k***a o ekonomii nie wyjeżdżaj typie
Jestem ekonomista, to ze ekonomista sobie czymś coś nazwał to znaczy k***a absolutnie nic poczytaj o Keysenizmie gdzie totalitaryzm dla nich to kapitalistyczny ustrój.
Jestes za głupi na gadke - wejdz na profil Piotra Ryczka na fb. Pogadaj z nim o swoich wysrywach. Poskłada cię jak śmiecia bo na Ukrainie siedział w 2014 i tera jak pojeb pojechał robić ewakuacje ludzi spod samego frontu. Pogadaj sobie z ludzmi mądrzejszymi niż ty.
Nigdzie przenigdy nie stwierdziłem ze wojna jest czymś dobrym. Byłem w buczy, byłem w Irpieniu. Nie wkładaj swoich durnosci komuś w usta.
Ja mówię ze twój „pacyfizm” nie sprawi ze k***a swiat bedzie piękny i bez wojen. Brak wsparcia Ukrainy nie sprawi ze wojna się skonczy i bedzie cud miód malina, sprawi natomiast ze następna wojna stanie bliżej nas.
k***a pierwszy lepszy przykład z brzegu. Aneksja Austrii przez 3 rzesze - dzięki twojemu myśleniu i debili w tamtych czasach po Austrii była Czechosłowacja a potem nas eksterminowali. Bo jakiś zjeb w 1938 powiedział „a ch*j, nie nasza wojna, nigdy nie było dobrej wojny i złego pokoju a w ogole to powinnismy unikać wojny”
Szkoda gadac z toba, pie**olisz coś o sianiu nienawiści gdy tymczasem ty wypuszczasz tendencyjne filmiki w celu szczucia na mniejszości na zachodzie.
Ehh k***a, chcesz pogadac na ten temat gadajac a nie pisząc? Śmiało, szkoda mi palców.



urki to takie same szmaty jak ruskie, a ty ciagniesz ich brudne peto jak jestes wielki przyjaciel ukraincow. Tfu.