18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manaus

floverinho • 2020-04-30, 15:17
Śmiertelność w Manaus wzrosła o 100%. Siedząc na sadisticu już trochę czasu, aż się rubasznie zaśmiałem pod nosem czytając to :D


krasnal_hałabała

2020-04-30, 22:30
O PONAD sto procent*, pamiętajcie że jak jest ponad sto procent to hu, hu, hu, zacznie zasysać ludzi z sąsiednich miast bo liczba ludności w Manaus będzie na minusie.

35i

2020-04-30, 22:50
krasnal_hałabała napisał/a:

O PONAD sto procent*, pamiętajcie że jak jest ponad sto procent to hu, hu, hu, zacznie zasysać ludzi z sąsiednich miast bo liczba ludności w Manaus będzie na minusie.



Ja pie**olę.

Legion666

2020-04-30, 22:54
MadDave napisał/a:

@up - uwaga mamy tutaj prawdziwego eksperta wirusologa z certyfikatem osiągniętym za dogłębne studiowanie topowych filmików sandżaji na jutbie oraz każdego szurowsko- spiskowego kanału.
Podziwiam i pozdrawiam.
Nigdy nikomu nie życzę źle ale obyś zachorował paskudna choroba. Mam nadzieje że o tobie nie wspomną ani w radiu ani telewizji i zostaniesz tylko bezimiennym procentem w statystykach Akurat na twoją grupę wiekową jaką reprezentujesz są niskie szanse ale kto wie.



Widzę sam jesteś fachowcem? Dałeś się zmanipulować i tyle. Nie należę do do żadnych grup spiskowych, nie wierzę w teorie spiskowe, nie interesuje się nawet nimi. Nie zauważyłeś, że choroba jest tylko w tv i radiu? Miałem w rodzinie osobę chorą na tego "wirusa" który okazał się grypą, a leczony był jakimiś dziwnymi lekami. Gdy żona zmarłego to odkryła i chciała nagłośnić to nagle znikła. Sprawa działa się we Włoszech. Więc wolę zachorować na wymyślona chorobę niż być chorym na głowę jak ty i wierzyć we wszystko co wciskają w telewizji.

EdmundKemper napisał/a:

To zacznij żyć realnym życiem.



Żyje nim. Dlatego napisałem, że wirus istnieje w telewizji i radiu.

AaronSzechter

2020-05-01, 07:25
MadDave napisał/a:

@up - uwaga mamy tutaj prawdziwego eksperta wirusologa z certyfikatem osiągniętym za dogłębne studiowanie topowych filmików sandżaji na jutbie oraz każdego szurowsko- spiskowego kanału.
Podziwiam i pozdrawiam.
Nigdy nikomu nie życzę źle ale obyś zachorował paskudna choroba. Mam nadzieje że o tobie nie wspomną ani w radiu ani telewizji i zostaniesz tylko bezimiennym procentem w statystykach Akurat na twoją grupę wiekową jaką reprezentujesz są niskie szanse ale kto wie.




paskudna choroba- tak paskudna że około 80% przechodzi ją bezobjawowo a śmiertelność jest w granicach 0,1%-1% . Ale wam ryją berety jprdl.

ul...........rt

2020-05-01, 10:02
MadDave napisał/a:

@up - uwaga mamy tutaj prawdziwego eksperta wirusologa z certyfikatem osiągniętym za dogłębne studiowanie topowych filmików sandżaji na jutbie oraz każdego szurowsko- spiskowego kanału.
Podziwiam i pozdrawiam.
Nigdy nikomu nie życzę źle ale obyś zachorował paskudna choroba. Mam nadzieje że o tobie nie wspomną ani w radiu ani telewizji i zostaniesz tylko bezimiennym procentem w statystykach Akurat na twoją grupę wiekową jaką reprezentujesz są niskie szanse ale kto wie.



MaDave światowej renomy wirusologiem. Siedzi w domu i umiera z przerażenia, żeby się nie zarazić wirusem śmierci :D k***a następny co ogląda TVPinfo i wierzy co Szumowski powie :D

EdmundKemper

2020-05-01, 12:50
Legion666 napisał/a:

Widzę sam jesteś fachowcem? Dałeś się zmanipulować i tyle. Nie należę do do żadnych grup spiskowych, nie wierzę w teorie spiskowe, nie interesuje się nawet nimi. Nie zauważyłeś, że choroba jest tylko w tv i radiu? Miałem w rodzinie osobę chorą na tego "wirusa" który okazał się grypą, a leczony był jakimiś dziwnymi lekami. Gdy żona zmarłego to odkryła i chciała nagłośnić to nagle znikła. Sprawa działa się we Włoszech. Więc wolę zachorować na wymyślona chorobę niż być chorym na głowę jak ty i wierzyć we wszystko co wciskają w telewizji.

Żyje nim. Dlatego napisałem, że wirus istnieje w telewizji i radiu.



Negujesz istnienie koronawirusa, choroby, która atakuje ludzkość od iluś tam lat? Ten zmutowany wirus, który obecnie się błąka po świecie jest po prostu groźniejszy dla ludzkiego organizmu, ale to nie oznacza, że jest wymyślony, aby nastraszyć ludzkość.


AaronSzechter napisał/a:

paskudna choroba- tak paskudna że około 80% przechodzi ją bezobjawowo a śmiertelność jest w granicach 0,1%-1% . Ale wam ryją berety jprdl.



Z ponad 3 milionów potwierdzonych przypadków 230 tysięcy zgonów to raczej trochę więcej niż 1%.

~Angel

2020-05-01, 14:59
Jokerd napisał/a:

Kartele się cieszą, będą przy okazji odpie**alać swoich dłużników i nie będą musieli kopać dołów



Wręcz odwrotnie. Kartele narkotykowe w Brazylii, Meksyku jak i włoskie mafie przekazują ogromne pieniądze na walkę z pandemią bo ludzie nie wychodzą i nie kupują narkotyków a przede wszystkim umierają im klienci. Największe włoskie mafie ze swoich żołnierzy zrobili wolontariuszy, którzy roznosili żywność zakupiona przez mafię w zamkniętych miastach i od razu dystrybuowali narkotyki.

HammerAmarth

2020-05-01, 18:05
O cholera, jak tam wszyscy wymrą to skąd będziemy filmy brać?

Legion666

2020-05-01, 21:40
EdmundKemper napisał/a:

Negujesz istnienie koronawirusa, choroby, która atakuje ludzkość od iluś tam lat? Ten zmutowany wirus, który obecnie się błąka po świecie jest po prostu groźniejszy dla ludzkiego organizmu, ale to nie oznacza, że jest wymyślony, aby nastraszyć ludzkość.
Z ponad 3 milionów potwierdzonych przypadków 230 tysięcy zgonów to raczej trochę więcej niż 1%.



Jest taki groźniejszy od organizmu człowieka, że spory % przechodzi go bezobjawowo. Ludzie którzy zmarli mieli też inne choroby i nie było zgonu bezpośrednio związanego z wirusem. W statystykach nie masz ludzi którzy umarli na wirusa, tylko ludzi którzy wirusa mieli. Także mogli umrzeć na zawał, udar itd.

EdmundKemper

2020-05-02, 01:08
Legion666 napisał/a:

Jest taki groźniejszy od organizmu człowieka, że spory % przechodzi go bezobjawowo. Ludzie którzy zmarli mieli też inne choroby i nie było zgonu bezpośrednio związanego z wirusem. W statystykach nie masz ludzi którzy umarli na wirusa, tylko ludzi którzy wirusa mieli. Także mogli umrzeć na zawał, udar itd.



Tak, te choroby współistniejące, ale nie wydaje mi się żeby ten koronawirus był taki błahy jak większości się wydaje. A poza tym nawet nie wiadomo kto przechodzi go bezobjawowo.

Legion666

2020-05-02, 11:12
EdmundKemper napisał/a:

Tak, te choroby współistniejące, ale nie wydaje mi się żeby ten koronawirus był taki błahy jak większości się wydaje. A poza tym nawet nie wiadomo kto przechodzi go bezobjawowo.



Jeśli nikt nie zmarł bezpośrednio na tego wirusa to raczej nie jest groźny lub nie ma epidemii. Gdyby wirus panował to nasz rząd by raczej wprowadził stan wyjątkowy i przesunął wybor zamiast dążyć do nich za wszelką cenę, to też daje do myślenia. Nieleczona grypa też potrafi zabić nawet zdrowego człowieka. Więc jeśli ludzie chorują na zwykłą grypę a do tego mają choroby współistniejące i są leczeni nieodpowiednimi lekami to szansa na zgon jest znacznie większa. Nie bez powodu umierają osoby starsze i z chorobami współistniejącymi. Z nieistniejącym wirusem miałem na myśli to, że wirus obecnie nie panuje. Wiem, że w laboratorium w Wuhan były różne wirusy stworzone przez człowieka, w tym tez wirus bardzo podobny do panującego obecnie.

Scania

2020-08-27, 23:18
wirus maseczki to j***na tresura jeden z etapów planu.... Kto bystry rozkmini.