18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mamy Cię - Afera z księdzem

Crtz • 2016-11-06, 19:48
W skrócie - Ksiadz zaprasza podczas spowiedzi na swojego FB. Po czym rozkręca bajer i wysyła foty. W połowie filmiku odwiedza ofiarę i prosi o wybaczenie.


Halman

2016-11-06, 19:52
Czy to sobie wyobrażasz że ktoś będzie oglądał ponad 20 minut ? to nie "trudne sprawy"

TT4

2016-11-06, 19:59
Ile? Co laska.

Ptoon

2016-11-06, 21:11
Ten Stonoga to chyba sam sobie zdjęcia swojej kuśki wysyła i pod to wali... Jakiś kompleks boga i zaburzenia osobowości. Najpierw obraża wszystkich, potem jest strażnikiem teksasu, a teraz naucza niczym prorok na pustyni. No ale tak czy inaczej, jeżeli nie ustawione to dobra robota.

Misiek_KRK

2016-11-06, 21:30
Prawda jest taka, że żaden zdrowy, normalny facet nie wytrzyma bez seksu. Ksiądz przysięgał żyć w czystości, ale to tylko słowa wymuszone przez biskupa. A jednak fiut i mózg robią swoje. Dobra robota Stonogi. A księdza wyj***ć z parafii. Biskup nie zabronił mu bycia księdzem, bo jak widać nawet pedofilów chronią.

Gizmolka

2016-11-06, 23:17
No i co? Przeniosą go do innej parafii i tyle.

Zielllony

2016-11-07, 00:39
Taki kawał mi się przypomniał
-Czym się różni ksiądz od złodzieja?
-Tym że złodziej nie r*cha dzieci

kubaba5

2016-11-07, 00:54
aż mi go szkoda :(

wujekbaniu

2016-11-07, 01:03
oj tam oj tam,
Mamuśka fajna :D

Bobikufel

2016-11-07, 01:04
9:58 numer wyświetlony...
to co gnamy kiędzową k***e?
dla leniwych : +48 517-245-871

bugmenot7

2016-11-07, 01:15
Ksiądz ze spowiedzi i wyglądu pewnie wywnioskował, że ta laska to niezły lachon wiec chciał sprawdzić czy popuści szpary. Przeliczył się, teraz się gdzieś zabunkruje i przeczeka aż sprawa ucichnie. Pewnie jeszcze spróbuje podobnej sztuczki sk***iel jeden.

MadDave

2016-11-07, 01:24
"c**a niech cieknie" O k***a... wydaje mi się że chłop już był tak ściśnieniowany że chyba zapomniał jakie stanowisko sprawuje i postawił wszystko na jedną kartę - może się uda, zar*cham na przyjaciela i fajrant. W dodatku to młody klecha więc jak mniemam procesy hormonalne w jego organizmie działają prawidłowo. Jego błaganie o przebaczenie było żałosne, tej kobitce widać że się go szkoda zrobiło ale koleś słusznie nie odpuszcza, na jego miejscu zrobiłbym to samo, z tym że nie wpuściłbym go do swojego domu, szczególnie po tym co gość odj***ł. Jak mniemam warunkiem upublicznienia wizerunku i całego zajścia było porzucenie działalności duchownego przez tego księżulka, czyli jak możemy się domyślać pozostał na swoim stanowisku. Być może w przyszłości będzie bardziej ostrożny albo nie, może tak go poniesie że zgwałci jakieś dziecko i potem będzie się tłumaczył tak jak jakiś jego kolega- że on to tylko pomagał temu dziecku i że to on się czuje zgwałcony. Generalnie tą instytucję należy przebudować- zezwolić na posiadanie partnerki a co za tym idzie rodziny, wtedy te wszystkie cyrki z pedofilią, wykorzystywaniem się skończą, ksiądz opowiadając na zajęciach przedmałżeńskich będzie opowiadał o rzeczach o których ma jakieś pojęcie, a nie jakieś jego przemyślenia na podstawie historyjek z gościa niedzielnego, niedługo mnie to czeka i aż boje się mojej reakcji na te brednie.
Oczywiście watykam prędzej zmieni nazwę na pajacowo aniżeli się zgodzi na coś takiego.

macabre858

2016-11-07, 02:32
Kurde nie bronie klechy, Ale przecież to zwykły facet, celibat został narzucony żeby dzieci księzy nie dziedziczymy majątku. I tyle. Niech go ukamieniuja typy co wala pod szemejla