18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mamy Cię - Afera z księdzem

Crtz • 2016-11-06, 19:48
W skrócie - Ksiadz zaprasza podczas spowiedzi na swojego FB. Po czym rozkręca bajer i wysyła foty. W połowie filmiku odwiedza ofiarę i prosi o wybaczenie.


Annaroth

2016-11-07, 19:47
Powiem tak, jako człowiekowi bym mu wybaczył, ale jako księdzu nigdy.

rafalopr

2016-11-07, 21:16
Wygląda trochę jak ustawka... Partner kobity do obrzydzenia podkreśla swoją katolickość i wierność zasadom... Nie wiem, chciał zabłysnąć?

Co nie zmienia faktu, że ksiądz zdecydowanie przesadził. Brawa za odwagę, za przyznanie się do błędu. Życze mu 'w nowym życiu' powodzenia.

RmX

2016-11-08, 00:35
Ksiądz to też człowiek, jak już ktoś wyżej napisał, nie wytrzyma bez seksu, jak nie zgwałci ministranta to wyr*cha jakąś laskę na boku, nie będzie strugał pinokia całe życie, nie raz widziałem księdza z mojej parafii w klubie jak sączył browarka ale nikt afery o to nie robił, a na kolędzie szło z nim pogadać jak z człowiekiem.
A ten z filmiku jest po prostu naiwny bo się nadział na pułapkę, gdyby nie jej mąż może by coś z tego było ;)

Stonoga zawsze w swoich materiałach podjudza ludzi żeby sprowokować i wywołać jakąś burzę, za to go lubię ;)

miedzianek

2016-11-08, 01:47
Już sam fakt tego, że ksiądz wiedział, że kobieta ma męża i dziecko-a mimo wszystko pojechał ostro-zasługuje na potępienie

wladimir99

2016-11-08, 10:23
przymusowa kastracja dla tych królików !