18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mamy Cię - Afera z księdzem

Crtz • 2016-11-06, 19:48
W skrócie - Ksiadz zaprasza podczas spowiedzi na swojego FB. Po czym rozkręca bajer i wysyła foty. W połowie filmiku odwiedza ofiarę i prosi o wybaczenie.


pieprzeadmia

2016-11-07, 08:12
księżulek chciał sobie por*chać ta jessica udaje cnotkę , a z takim przydupasem to i tak długo nie zostanie

andrew82

2016-11-07, 09:25
Ale ona ma wprawę w pisaniu takich smsów. Chyba często tak pisze z innymi.

zonk

2016-11-07, 09:41
Kiepski gust ma ten ksiądz.

nerusss

2016-11-07, 10:15
Powinno być jak za granicą że ksiądz może się żenić, to poj***ne że u nas i w innych krajach europejskich muszą żyć w celibacie. Gdyby mieli żony nie było by problemów.

Floyd_Pink

2016-11-07, 10:20
Pieprzycie głupoty, fajna normalna rodzina (pomijam to, że katolicka bo dla mnie to nie ma znaczenia). Dziewczyna może nie najbardziej bystra, bo takiego gościa w czerni już po samym wyrazie twarzy zakwalifikowałbym do umysłowo niestabilnych, ale mimo wszystko wydają się w porządku. Z pseudoksiędzem raczej tak łagodnie bym nie rozmawiał, ale skoro widzimy to nagranie to przynajmniej wiemy, że koleś popłynął, tylko pytanie gdzie? Jak ktoś wie, to dajcie więcej info co się z gościem stało.
Ogólnie to ci "księża" odwalają k***izne po całości, aż szkoda gadać. To nie tylko pociąg seksualny (który jak wszyscy wiemy bywa mocny), tylko jak to się koleś dziwił większe pato, żeby po jednym dniu foto ku*asa dziewczynie wysyłać. Z resztą widać, że koleś tylko na takie akcje haczy. To już jest sroga korba zasługująca na wyj***nie do szałasu na arktyke.

kuba1393

2016-11-07, 10:34
lepiej zeby bajerowal babki niz dzieci afera jak ch*j... kazdy zdrowy ksiadz lata na dz**ki, reszta to zboecznce i do dzieci sie dobieraja....

MadDave

2016-11-07, 10:47
@up a skąd ta pewność? może był taki obsrany ze strachy nie ze względu na to całe zajście tylko obawiał się że sprawa pójdzie dalej i coś może wyjść na światło dzienne

Tafariel

2016-11-07, 11:00
Ten ksiądz pisał jak jakiś zjeb, ja pie**ole "mów co myśl ci przyniesie bez granic" :homer: Gwoździem ch*ja za ch*ja przybić do drzewa i położyć obok nóż i niech wybiera Typ też opanowany, że mu nie zaj***ł w kły.

voidinfinity

2016-11-07, 12:17
Czego się chłopa czepiacie - trafił na taką - to pomyślał że ma smaka na księżowskiego pytonga ;-)

Wszystkie dewoty na świecie - takie same.
Wszyscy kapłani na całym świecie - tacy sami.

Tylko chłopa mi szkoda - bo jako jedyny w miarę ogarnięty - ale myślę że po tej sytuacji przejrzy na oczy.

Aha, bym zapomniał - właśnie tacy ludzie nauczają was, że zapłodniona komórka jajowa to podmiotowy człowiek, któremu należy się ochrona :amused:

Krak

2016-11-07, 14:36
macabre858 napisał/a:

celibat został narzucony



Rozmawia dwóch mnichów, młody ze starszym na temat zbiorów znajdujących się w tamtejszej bibliotece.
- Mistrzu, wybacz, że pytam, ale co by się stało gdyby mnich przepisujący księgi się pomylił i jakieś zdanie przepisał błędnie?
- Nie, to niemożliwe, nikt się nie myli.
- No, ale jakby się ktoś pomylił, to co by się stało?
- Mówię ci, że nikt się nie myli, znasz tekst biblii na pamięć? Przyniosę ci jedną z pierwszych kopii i zobaczysz, że nic, a nic nie odbiega od tej z której i ty się uczyłeś.
Mnich poszedł po ów tekst i nie ma go godzinę, dwie, trzy.
w końcu młody mnich zniecierpliwił się i poszedł szukać mistrza.
Znalazł go w bibliotece siedzącego nad dwoma tekstami biblii (jeden z którego się wszyscy uczyli, a drugi ten jeden z pierwszych kopii najbliższych oryginałowi) i płacze.
- Mistrzu co się stało?
- W pierwszym tekście jest napisane "będziesz żył w celi bracie", a w kolejnych kopiach "będziesz żył w celibacie".

Sebor1995

2016-11-07, 15:56
Nie za stara dla ksiedza ?

TheFantomas

2016-11-07, 18:00
Ksiądz myślał tym czym facet myśli jak mu się chce i popłynął a że jeszcze był podpuszczany przez mamuśkę to mamy teraz aferę...

Jo...........23

2016-11-07, 18:12
Choć ksiądz zrobił źle, a nawet zrobił baaardzo źle,
(Nigdy nie sądziłem, że użyję takiego argumentu)
to przynajmniej nie jest j***nym i jebiącym w dupę pedałem.

James.B

2016-11-07, 18:19
Misiek_KRK napisał/a:

Prawda jest taka, że żaden zdrowy, normalny facet nie wytrzyma bez seksu. Ksiądz przysięgał żyć w czystości, ale to tylko słowa wymuszone przez biskupa. A jednak fiut i mózg robią swoje. Dobra robota Stonogi. A księdza wyj***ć z parafii. Biskup nie zabronił mu bycia księdzem, bo jak widać nawet pedofilów chronią.



pie**olisz, człowiek to nie zwierzę co to znaczy zdrów mężczyzna nie wytrzyma bez sexu? zawsze można zmęczyć Freda a po drugie co ma sex z kobietą wspólnego z pedofilami j***nymi? coś mi śmierdzisz gościu !!!