18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mamusiu, zabierz mnie na strzelnicę...

Halman • 2016-10-24, 04:12
Jedna z rodzin zastępczych postanowiła przyjąć do swojego domu 12-letniego uchodźcę - Jamala z Afganistanu.
Chłopiec miał być sierotą, pozbawioną krewnych, którzy mogliby się nim zaopiekować. Okazało się jednak, że zamiast bezbronnego dziecka, przyjęli do domu młodego mężczyznę, w którego telefonie znaleziono materiały związane z talibami i treści pedofilskie.
Jamal trafił do rodziny zastępczej za pośrednictwem opieki społecznej.

Ufni nowi opiekunowie zakwaterowali go w jednym z pokoju ze swoim dziećmi - w wieku od 12 do 14 lat.
Chłopiec był chudy, ale wysoki jak na swój wiek. To jednak początkowo nie wzbudziło podejrzeń nowej rodziny.
Dopiero gdy zastępcza matka zabrała nastolatka na ściankę wspinaczkową i na strzelnicę, nabrała podejrzeń.

- Jego tors nie przypominał klatki piersiowej nastolatka, doskonale także obchodził się z bronią - opowiada kobieta dziennikowi "The Sun".

Jej podejrzenia potwierdziły się podczas wizyty u dentysty. Okazało się, że uzębienie Jamala wskazuje, że chłopak jest naprawdę o dekadę starszy niż mówił.
Gdy rodzina zgłosiła swoje odkrycie opiece społecznej, ta postanowiła przeszukać rzeczy osobiste chłopca. W jego telefonie znaleziono wiele niepokojących materiałów związanych z talibami oraz treściami pedofilskimi.
Jamal został odesłany do Afganistanu, a jak wspomina przybrana matka chłopaka,
w ostatnich słowach groził, że wie gdzie mieszka oraz że zabije ją i całą jej rodzinę.



żródło


Słowem komentarza: Jak to było? uchodzące matki z dziećmi?

uho82

2016-10-24, 06:26
Nikt wcześniej nie badał go w żaden sposób? Szkoda, że nie podawał się za dziewczynkę. Pracownicy pomocy społecznej byliby pewni, że są idiotami.

pawel578

2016-10-24, 08:31
Up. Idiotami są ludzie ktorzy chcą tych śmierdzacych kozojebcow sprowadzac do swoich krajów. I chyba kazdy sie zgodzi z moim twierdzeniem w stu procentach.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-10-24, 08:42
Takie rzeczy tylko w Szwecji... co za szok, tym razem UK. :shock:

nowynick

2016-10-24, 08:59
HAL9000/2 napisał/a:


Ufni nowi opiekunowie zakwaterowali go w jednym z pokoju ze swoim dziećmi - w wieku od 12 do 14 lat.


W jego telefonie znaleziono wiele niepokojących materiałów związanych z... treściami pedofilskimi.



Co za przypadek.... :mrgreen:

"Dałem ci wiarę
Dałem ci spokój
Dałem gitarę
Dałem samochód
Córek nie dałem
Córki wziąłeś sobie sam" :-P

Arles.

2016-10-25, 09:18
Naprawdę na pierwszy rzut oka nie umieją rozróżnić 12 letniego chłopca od 22 letniego chłopa?

andrew82

2016-10-25, 09:52
HAL9000/2 napisał/a:

Jedna z rodzin zastępczych postanowiła przyjąć do swojego domu 12-letniego uchodźcę(...)

(...) w ostatnich słowach groził, że wie gdzie mieszka oraz że zabije ją i całą jej rodzinę.



Ciekawe skąd wie gdzie mieszka ?!

qwachu

2016-10-25, 11:47
Sweden yes!