18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mamusia będzie już iść...

Halman • 2021-08-27, 04:53

dzieciak już bez matki za to z traumą na całe życie...

YuukiPL

2021-08-28, 22:47
Bul_od_bytu napisał/a:

Fail w ch*j. Rozumiem samobójstwo, ale nie w takim przypadku. Ucieczka od odpowiedzialności jest ok pod warunkiem, że ta odpowiedzialność to nie dziecko. Akurat dziecko to najlepszy powód by się nie zabijać
Wychodzę z podobnego założenia. Szacunek za postawę



Co? Dziecko to akurat najlepszy powód by się zabić. To przecież niszczy życie, czas pieniądze. Ogólnie nie życzę nikomu takiej tragedii jak ciąża.

jacek82r

2021-08-29, 12:41
Boże ! Łzy mam w oku .

Bul_od_bytu

2021-09-04, 22:07
YuukiPL napisał/a:

Co? Dziecko to akurat najlepszy powód by się zabić. To przecież niszczy życie, czas pieniądze. Ogólnie nie życzę nikomu takiej tragedii jak ciąża.



Szkoda, że twój wspólnik nie stanął na wysokości zadania gdy powinien i przez to masz takie zdanie. Gdy człowiek podchodzi odpowiedzialnie do życia to w przypadku przyjścia dziecka na świat kończy się pewien etap "ja" i zaczyna "my", a wtedy ucieczka w samobójstwo jest zwykłym tchórzostwem. Co innego gdy jesteś bezdzietnym lambadziarzem, to wtedy rób co chcesz

wciazszukam

2021-09-18, 00:29
Ale ją musiał dzieciak wk***ić, że aż tak mu pokazała, że nie może mówić mamusi że jej nie kocha i nie potrzebuje.

YuukiPL

2022-08-28, 19:00
Bul_od_bytu napisał/a:

Szkoda, że twój wspólnik nie stanął na wysokości zadania gdy powinien i przez to masz takie zdanie. Gdy człowiek podchodzi odpowiedzialnie do życia to w przypadku przyjścia dziecka na świat kończy się pewien etap "ja" i zaczyna "my", a wtedy ucieczka w samobójstwo jest zwykłym tchórzostwem. Co innego gdy jesteś bezdzietnym lambadziarzem, to wtedy rób co chcesz



Akurat ja osobiście jestem bezdzietną lambadziarą i mi z tym dobrze. Z moją antykoncepcją za 1500zł też jest dobrze. Natomiast jakby się stała (ha tfu odpukać) tragedia to po prostu niemcy i aborcja... Ciąża to byłby mój jedyny powód do samobójstwa, bo to najgorsze co może się przytrafić dla normalnego człowieka. Jest coś takiego jak zdrowy egoizm, dlaczego mam cierpieć dla dobra kogoś? Co to za życie?

kowboj

2023-01-03, 16:35
Grubo.... :shock: odwalić się przy dziecku :-/