18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam wyjebane

~Angel • 2019-10-17, 10:17
na te spacery, drzewka,trawniczki, zimno, gorąco, śnieg, słońce i tak tu będę sobie leżał.


Sejons

2019-10-17, 10:42
Wygląda na starego psioka co już nie daje rady iść na dwór :)

ludekp

2019-10-17, 10:45
trzymasz zwierzęta w domu, musisz się pogodzić z ich fekaliami w swoim układzie pokarmowym

poligon6

2019-10-17, 10:51
Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.

Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.

Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!

BrunerOvned

2019-10-17, 11:17
poligon6 napisał/a:

Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.
Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.
Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!


A przestań Pan pie**olić :-x Są domy, w których mógłbyś być trzymany!

głest

2019-10-17, 12:10
Komenda "zdechł pies" - i masz konsekwencje.

Ogólnie wiadomo że umarlakowi puszczają zwieracze... :kawa:

Wiewór

2019-10-17, 12:37
Sejons napisał/a:

Wygląda na starego psioka co już nie daje rady iść na dwór



Bogaty pies jak ma swój dwór.
Może właściciele odziedziczą go w spadku?

TB303

2019-10-17, 12:40
Psiarze i kociarze mają jedną wspólną ze sobą cechę - niedoj***nie umysłowe. Pewnie po tym psa ugłaskają, a mocz wyssą z przyjemnością.

dżonyłojlker

2019-10-17, 13:25
Wiewór napisał/a:

Bogaty pies jak ma swój dwór.
Może właściciele odziedziczą go w spadku?



To już jest czepialstwo Panie Wiewiórka.
U mnie też się mówi "iść na dwór"
Tym się właśnie różni Polska "A" od Polski "B" - gdzie "idą na pole" (gdyby jakiś ch*jek z Krakowa poczuł się urażony - to trudno, mam to w dupie)
A tak poza tym, to dlaczego zmieniłeś nick?

RustyRat

2019-10-17, 13:35
Szfajceneger napisał/a:

To już jest czepialstwo Panie Wiewiórka.
U mnie też się mówi "iść na dwór"
Tym się właśnie różni Polska "A" od Polski "B" - gdzie "idą na pole" (gdyby jakiś ch*jek z Krakowa poczuł się urażony - to trudno, mam to w dupie)
A tak poza tym, to dlaczego zmieniłeś nick?




na pole wychodzi szlachta doglądać pracy chłopów, natomiast na dwór idzie plebs po zapłatę od pana.

trololo

dżonyłojlker

2019-10-17, 13:48
RustyRat napisał/a:

na pole wychodzi szlachta doglądać pracy chłopów, natomiast na dwór idzie plebs po zapłatę od pana.



Ty.. k***a, to ma sens. Idę na dwór coś załatwić :wisielec:

ritu4l

2019-10-17, 13:58
poligon6 napisał/a:

Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.
Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.
Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!



To mówisz, że starzy cię w budzie zamykali? :-D pod każdym tematem o psach piszesz tego samego ch*jowego trola, nudne to już. Musiał ci jakiś pies ostro wyj***ć w kakało jak byłeś mały, że masz taki uraz.

dan8866

2019-10-17, 14:25
poligon6 napisał/a:

Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.
Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.
Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!



A ja myśle że to uraz przez porzucenie ojca u ciebie, pies wyr*chal ci matule i nienawidzisz wszystkich za to.

Wiewór

2019-10-17, 14:34
Szfajceneger napisał/a:

To już jest czepialstwo Panie Wiewiórka.
U mnie też się mówi "iść na dwór"
Tym się właśnie różni Polska "A" od Polski "B" - gdzie "idą na pole" (gdyby jakiś ch*jek z Krakowa poczuł się urażony - to trudno, mam to w dupie)
A tak poza tym, to dlaczego zmieniłeś nick?



A tak jakoś.

Ale różnica jest kolosalna i wynika z oczywistej sprawy.
Pan idzie na pole doglądać chama,
cham idzie na dwór pracować u pana.

silwerbalk

2019-10-17, 14:45
Jaki pies taki pan.... Możepies z schroniska a pan to żul z meliny co siurał na podłoge po sikaczach