18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mam bejce i zielone

~Velture • 2023-03-22, 11:29
Ze dreogi mje tu śledzie bo bemewe jedzie!


kretowicz14

2023-03-22, 11:35
I tak wina 2 baranów którzy wymusili.

Myxxer

2023-03-22, 12:04
kretowicz14 napisał/a:

I tak wina 2 baranów którzy wymusili.



I tu sie kolega bez prawka myli

Kriski

2023-03-22, 12:23
Myxxer napisał/a:

I tu sie kolega bez prawka myli



Jeśli masz prawko to je oddaj (będzie bezpieczniej) Jeśli znalazłeś w chipsach, także oddaj (będzie bardziej bezpiecznie) Jeśli nie masz, to się nie odzywaj.

kretowicz14

2023-03-22, 13:10
Myxxer napisał/a:

I tu sie kolega bez prawka myli



Jak chcesz nam opowiadać o swoich kolegach to załóż wątek, wrzuć jakiś filmik na hard, może jeszcze sobie kogoś dobierzecie do zespołu.

PS. Jak Twój kolega poszedł dopiero na L to niech się nie wymądrza tylko niech się uczy kodeksu drogowego, a najlepiej kup mu na urodziny, czy tam pod choinkę to wszyscy uczestnicy ruchu będą bezpieczniejsi.

JednorękiBandyta

2023-03-22, 13:59
Wiadomo że wina kretyna który skręcał jednak gość w BMW też bez winy nie jest powinien hamować a on chyba dodał gaz...
,,Ktoś, kto celowo doprowadza do kolizji, żeby „dać nauczkę” kierowcy, który popełnił wykroczenie drogowe, sam dopuszcza się znacznie poważniejszego czynu''
Nie jestem pewny czy to co zrobił można jeszcze pod to podciągnąć bo to jednak skrzyżowanie i dynamika ruchu sygnalizacja itp nie wiem dokładnie co oni tam biorą pod uwagę , ale jednak mimo wszystko to BMW więc ch*j pewnie specjalnie się wj***ł :P

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-03-22, 14:07


JednorękiBandyta napisał/a:

Wiadomo że wina kretyna który skręcał jednak gość w BMW też bez winy nie jest powinien hamować a on chyba dodał gaz...
,,Ktoś, kto celowo doprowadza do kolizji, żeby „dać nauczkę” kierowcy, który popełnił wykroczenie drogowe, sam dopuszcza się znacznie poważniejszego czynu''
Nie jestem pewny czy to co zrobił można jeszcze pod to podciągnąć bo to jednak skrzyżowanie i dynamika ruchu sygnalizacja itp nie wiem dokładnie co oni tam biorą pod uwagę , ale jednak mimo wszystko to BMW więc ch*j pewnie specjalnie się wj***ł



Kierowca BMW mógł obserwować otoczenie drogi z prawej bądź z lewej strony i zachowywał szczególną ostrożność i nie zauważył auta WYMUSZAJĄCEGO PIERWSZEŃSTWO. Sąd to spokojnie kupi, więc Twoja opinia w świetle prawa nic nie znaczy.

gcze

2023-03-22, 14:25
JednorękiBandyta napisał/a:

Wiadomo że wina kretyna który skręcał jednak gość w BMW też bez winy nie jest powinien hamować a on chyba dodał gaz...
,,Ktoś, kto celowo doprowadza do kolizji, żeby „dać nauczkę” kierowcy, który popełnił wykroczenie drogowe, sam dopuszcza się znacznie poważniejszego czynu''
Nie jestem pewny czy to co zrobił można jeszcze pod to podciągnąć bo to jednak skrzyżowanie i dynamika ruchu sygnalizacja itp nie wiem dokładnie co oni tam biorą pod uwagę , ale jednak mimo wszystko to BMW więc ch*j pewnie specjalnie się wj***ł



Nie wolno wjechać na skrzyżowanie, jeśli nie ma warunków do kontynuowania jazdy, nawet jak mamy "zielone". To że jeden uczestnik ruchu złamał przepisy, nie uprania do ich łamania drugiego. W tym przypadku ewidentnie kierowca BMW to widział i nie powinien na skrzyżowanie wjechać.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Kierowca BMW mógł obserwować otoczenie drogi z prawej bądź z lewej strony i zachowywał szczególną ostrożność i nie zauważył auta WYMUSZAJĄCEGO PIERWSZEŃSTWO. Sąd to spokojnie kupi, więc Twoja opinia w świetle prawa nic nie znaczy.



Chyba, że zostanie dołączony ten materiał video, który jawnie temu przeczy. Oczywiście jak to z sądami w Polsce bywa, przed rozprawą oczywiście rzucają monetą i tak będzie jej wynik ;-)

danielxc717

2023-03-22, 14:38
Była możliwość bo miał się zmieścić przed tym co go uderzył ale inny złamał przepis. Akurat obserwował prawą stronę i mogą mu loda zrobić wszyscy. Teraz podciągnie 50tys z OC i sobie naprawi auto za 30. A pie**olenie że wina kierowcy bmw to popie**olency tylko tak sądzić mogą

Qwasny71

2023-03-22, 14:57
Myxxer napisał/a:

I tu sie kolega bez prawka myli



Nie wiem czy kolega ma prawko ale pierwszeństwo na skrzyżowaniu zawsze ma pojazd jadący na zielonym świetle na wprost. Wina ewidentna tych co kręcili w lewo ponieważ wymusili pierwszeństwo.

Wiec to kolega nie ma racji.

Janusz_k

2023-03-22, 15:42
gcze napisał/a:

Nie wolno wjechać na skrzyżowanie, jeśli nie ma warunków do kontynuowania jazdy, nawet jak mamy "zielone". To że jeden uczestnik ruchu złamał przepisy, nie uprania do ich łamania drugiego. W tym przypadku ewidentnie kierowca BMW to widział i nie powinien na skrzyżowanie wjechać.



Tylko Ty masz rację, reszta może oddać prawo jazdy znalezione w chipsach. W PRD wyraźnie pisze że nie wolno wjeżdżać na skrzyżowanie które nie jest puste dla naszego kierunku ani specjalnie 'karać' tych co łamią przepisy.

smc

2023-03-22, 15:50
W PieRD nic nie piszą, że nie wolno karać. Wręcz przeciwnie, co ma swoje potwierdzenie w wypłatach z PZU :mrgreen:

ritu4l

2023-03-22, 16:24
JednorękiBandyta napisał/a:


,,Ktoś, kto celowo doprowadza do kolizji, żeby „dać nauczkę” kierowcy, który popełnił wykroczenie drogowe, sam dopuszcza się znacznie poważniejszego czynu''
Nie jestem pewny czy to co zrobił można jeszcze pod to podciągnąć



Pod co podciągnąć? Przecież to nie jest żaden paragraf tylko cytat z jakiegoś auto świata :-) i głównie chodzi tam o wymuszanie odszkodowań

Bul_od_bytu

2023-03-22, 17:24
Kredy sam się nie spłaci więc co się ch*jowi dziwić