18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Małżeństwo na zakupach

FoxEngine • 2019-04-13, 20:38
Mąż z żoną są na zakupach.
Żona: kochanie patrz jakie fajne buty znalazłam tylko,że zapomniałam portfela.
Mąż sięga po swój,żonka już się cieszy.
Ile te buty? 700.Mąż daje jej 50 to wez taksówke i leć po portfel.

Rozjebie

2019-04-14, 20:43
Beny napisał/a:

Spójrz na Twoje cytowanie mojego pierwszego postu



Użyłaś tam polskiego znaku, nie zauważyłem. Ale to nie zmienia faktu, że w mojej wypowiedzi używałem polskich znaków (wspomniane "pieniążki"). Zwykłe przeoczenie, a nie debilizm. Twoje zwrócenie uwagi na to było na siłę.

Beny napisał/a:

Ja dobrze wiem co to jest . Przytyczki, to takie zdrobnienie od przytyku, tudzież inaczej- aluzyjka. 'Pieniążki' też mówisz?



Więc skoro wiesz, to czemu nie używasz zgodnie z przeznaczeniem? Przy poprawianiu robi się właśnie przytyczki/ małe aluzje. Użyty przez Ciebie "prztyczek" to w przenośni zwykła złośliwość.

Beny napisał/a:

Teraz z łaski swojej (czy tam laski, jak wolisz) odbij ode mnie



Nie jestem jakimś grammar nazi, sam tez czasem popełniam błędy. Mam wyj***ne jak pisze pospólstwo - przecież robi przypał tylko sobie. Natomiast Ty jako moderator powinnaś posługiwać się poprawną polszczyzną chociaż w minimalnym stopniu, wiec tutaj nie mogłem odpuścić.

Beny napisał/a:

bo kiepski z Ciebie nauczyciel



W życiu nie zostałbym nauczycielem, bo z jego pensji nie starczyłoby mi nawet na opłacenie mojego mieszkania.
Ale mimo to mam nadzieję, ze czegoś się dziś nauczyłaś ode mnie.

~Beny

2019-04-14, 21:40
Coordinator napisał/a:

Ale to nie zmienia faktu, że w mojej wypowiedzi używałem polskich znaków (wspomniane "pieniążki"). Zwykłe przeoczenie, a nie debilizm.



Nie chodziło mi o to słowo, ale masz rację, to przeoczenie. Tak samo jak moim było niedopatrzenie ze słowem 'złotych'. Nie napisałam nigdzie, że to debilizm.

Coordinator napisał/a:

Więc skoro wiesz, to czemu nie używasz zgodnie z przeznaczeniem? Przy poprawianiu robi się właśnie przytyczki/ małe aluzje. Użyty przez Ciebie "prztyczek" to w przenośni zwykła złośliwość.



Bo to była złośliwość wynikająca z sytuacji. To w jaki sposób się do mnie zwracasz na 'dzień dobry' odgrywa ogromna rolę względem tego jak Ci odpowiem ;)

Coordinator napisał/a:

Nie jestem jakimś grammar nazi, sam tez czasem popełniam błędy. Mam wyj***ne jak pisze pospólstwo - przecież robi przypał tylko sobie.



Hah, a kto nie popełnia.
Drugiej części nie trzeba komentować.

Coordinator napisał/a:

Natomiast Ty jako moderator powinnaś posługiwać się poprawną polszczyzną chociaż w minimalnym stopniu, wiec tutaj nie mogłem odpuścić.



Co jest dla Ciebie tym 'minimalnym stopniem'? Pytam, bo nie uważam, żebym popełniała błędy aż do takiego stopnia, żebyś musiał niemalże mnie dźgać palcem ze słowami 'tu się pomyliłaś, babo!' Staram się pisać poprawnie, ale czasem klawiatura zamuli/telefon wie lepiej a mi po prostu umknie, że gdzieś się wkradł błąd.
Poza tym moderator, to nie robot, nieomylna maszyna, też mamy prawo czasem strzelić gafę, tak samo jak inni.

Coordinator napisał/a:

Ale mimo to mam nadzieję, ze czegoś się dziś nauczyłaś ode mnie.



;)

Rozjebie

2019-04-15, 18:54
Beny napisał/a:

Nie chodziło mi o to słowo, ale masz rację, to przeoczenie. Tak samo jak moim było niedopatrzenie ze słowem 'złotych'. Nie napisałam nigdzie, że to debilizm



Mam wrażenie, że mnie nie rozumiesz... Napiszę trochę inaczej: Mam nadzieję, że te "12 złoty" rzeczywiście było Twoim niedopatrzeniem, a nie napisanym z premedytacją debilizmem, takim samym jak mówienie/ pisanie "pieniążki".

Beny napisał/a:

Bo to była złośliwość wynikająca z sytuacji.



Tu z kolei nie rozumiesz, ze użyłaś złego zwrotu. Spróbuję jeszcze raz wytłumaczyć. Powinnaś napisać: "Jak już jesteśmy w temacie PRZYTYCZEK(...)"

Beny napisał/a:

To w jaki sposób się do mnie zwracasz na 'dzień dobry' odgrywa ogromna rolę względem tego jak Ci odpowiem



A co to ma do rzeczy? Nie spodobała Ci się moja krytyka, wiec na siłę stwierdziłaś, że nie używam polskich znaków i tyle.

Beny napisał/a:

Co jest dla Ciebie tym 'minimalnym stopniem'? Pytam, bo nie uważam, żebym popełniała błędy aż do takiego stopnia, żebyś musiał niemalże mnie dźgać palcem ze słowami 'tu się pomyliłaś, babo!' Staram się pisać poprawnie, ale czasem klawiatura zamuli/telefon wie lepiej a mi po prostu umknie, że gdzieś się wkradł błąd



Możesz sobie uważać, że nie popełniasz błędów, ale zrobiłaś jeden rażący. Serio klawiatura wiedziała lepiej i nie dodała "ch" na końcu? I wcale nie dźgałem Cię palcem, nie przesadzaj.

Beny napisał/a:

Poza tym moderator, to nie robot, nieomylna maszyna, też mamy prawo czasem strzelić gafę, tak samo jak inni.



A kto twierdzi, ze moderator to robot i nieomylna maszyna? :D Pisanie poprawnie "12 złotych" w kilkuzdaniowym dowcipie nie wymaga komputerowej mocy obliczeniowej.

~Velture

2019-04-19, 13:08
k***a zlot profesorów Miodków.

wilkoala

2019-04-20, 19:40
@Coordinator

Tak sobie czytam twoje komentarze i powoli dochodzę do wniosku że jesteś lekko pie**olnięty.
Mam racje?

Mam racje.

MCanczej

2019-04-21, 16:50
wilkoala napisał/a:

@Coordinator
Tak sobie czytam twoje komentarze i powoli dochodzę do wniosku że jesteś lekko pie**olnięty.
Mam racje?
Mam racje.



A logo Ty się spodziewałeś na sadolu?

:-/