18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały zabijaka

phrontch • 2018-11-13, 06:10
Aż strach go nazwać gówniakiem. W Europie rodzicom by odebrali dziecko, nie obeszło by się bez psychologa dziecięcego


normale

2018-11-13, 08:01
Jak zwierzęta w cyrku robią sztuczki to jest oburzenie, a jak skośnooki gówniak robi sztuczki to ludzie mają go w dupie:D Poza tym za długi filmik

nowynick

2018-11-13, 08:23
Jakby gimby nie znały to to w tle to "śmierć w Wenecji"

pablohasan

2018-11-13, 08:26
To jest azjata. Wcale nie musi być dzieckiem. Może ma 48 lat.

jbone

2018-11-13, 09:14
czekałem kiedy tym nunchakiem przyk***i w telewizor:)

garota

2018-11-13, 09:18
pie**olicie trzy po trzy a ja przez cały filmik zastanawiam się skąd ten dzieciak to sobie wyciągnął...jest taki mały. To jakaś magiczna sztuczka?

Byku35

2018-11-13, 10:32
Boksera to tak może i by pokonał ale nie zawodnika MMA
Namacha się brus naskacze poprzecinane powietrze cegieł murarzom natnie i zbrojenia pognie ale doszło by do ulicznej bujki to chłop jest na jeden strzał nie zdążył by nawet szpagatu zrobić ch*j wie po co

xxwolverinexx

2018-11-13, 12:52
tak się wystarszyłem, że zesrałem się w portki

spoons

2018-11-13, 13:20
Byku35 napisał/a:

Boksera to tak może i by pokonał ale nie zawodnika MMA
Namacha się brus naskacze poprzecinane powietrze cegieł murarzom natnie i zbrojenia pognie ale doszło by do ulicznej bujki to chłop jest na jeden strzał nie zdążył by nawet szpagatu zrobić ch*j wie po coChcesz powiedzieć że to co się dzieje w filmach, nijak ma się do rzeczywistości? To po co oni robią te wszystkie szpagaty, fikołki itp? Bo chyba nie tylko po to, żeby się dobrze oglądało?

castagir

2018-11-13, 13:45
@spoons
Wiesz dlaczego azjatyckie style walki nazywa się "sztuką"? Wywodzi się to z ich historii. Pojedynki tam były bardzo ceremonialne(jak i wiele innych rzeczy). Tam wrogów ubijali w wielkim stylu. Natomiast u nas w Europie stawiano na skuteczność a nie na widowiskowość.
Chociażby nasze uzbrojenie. Nie było fikuśne i dekorowane tylko szorstkie i ordynarne, bo miało spełniać swoją rolę, czyli chronić i szybko zabijać, a nie ładnie wyglądać. Jeśli już były bogato dekorowane to były one głównie ceremonialne. Choć na pewno zdarzali się i tacy co stać było ich na to, aby pójść do bitwy w zbroi wartej pół województwa, gdzie po dobrej młócce pancerz nadawał się tylko na złom.

realign

2018-11-13, 14:30
castagir napisał/a:

@spoons
Wiesz dlaczego azjatyckie style walki nazywa się "sztuką"? Wywodzi się to z ich historii. Pojedynki tam były bardzo ceremonialne(jak i wiele innych rzeczy). Tam wrogów ubijali w wielkim stylu. Natomiast u nas w Europie stawiano na skuteczność a nie na widowiskowość.
Chociażby nasze uzbrojenie. Nie było fikuśne i dekorowane tylko szorstkie i ordynarne, bo miało spełniać swoją rolę, czyli chronić i szybko zabijać, a nie ładnie wyglądać. Jeśli już były bogato dekorowane to były one głównie ceremonialne. Choć na pewno zdarzali się i tacy co stać było ich na to, aby pójść do bitwy w zbroi wartej pół województwa, gdzie po dobrej młócce pancerz nadawał się tylko na złom.Tacy obserwowali walkę bezpiecznie ze wzgórza A towarzyszący skryba opisywał dzielne wyczyny Pana.

piotrekt1976

2018-11-13, 19:01
@realign
Nie do konca, do momentu kiedy nie utworzyla la sie wyzsza wartwa spoleczna zwana magnatami( miedzy innymi z winy kolejnych krolow ktorzy bez umiaru rozdawali ziemie za byle gowno) to wiekszosc ksiazat, wojewodow, rycerzy brala czynny udzial w walcewraz z swoimi pocztami, w innym przypadku zaden ich podkomendny nie wyszedlby do boju. Jesli mowa o sredniowieczu miedzy innymi dlatego wysylano na wojny mlodszych synow ( mowimy o ksiazetach itd...) bo szanse na to ze wroca byly dosc znikome mimo tzw pocztow jaka mieli. Nie darmo bylo powiedzenie ze rycerz na zagrodzie rowny wojewodzie. pamietaj ze jesli mowimy o Polsce to tzw pospolite ruszenie oznaczalo ze kazdy rycerz ekwipowal i zabieral swoich podkomendnych NA SWOJ KOSZT. Korona dodatkowo rzecz jasna oplacala swoje wojskai przy okazji prowiantowala cala armie , ale glowny obowiazek ekwipunkowy przypadal na rycerzy , kasztelanow itd... Oczywiscie byly tzw druzyny ksiazece oplacane i ekwipowane przez glownych wladykow ale to tez mialo na celu utrzymywanie porzadku i przy okazji posluchu podczas pokoju wsrod mniejszych moznowladcow( podatki to rzecz jaka jest od tysiecy lat) :D . Realign poczytaj zanim zaczniesz komentowac. No chyba ze odnosimy sie do czasow +/-200 lat wstecz to wtedy przepraszam bo faktycznie od mniej wecej tego momentu wszystko sie wypaczylo...

picolo

2018-11-13, 21:09
@Byku35 a Ty wiesz że taki "skośny aktorzyna" jak Bruce kręcąc swoje filmy, często przyjmował wyzwania od ulicznych napinaczy co go wyzywali na pojedynek podczas kręcenia filmów? Nie muszę Ci tłumaczyć kto wygrywał?

HalfGod

2018-11-13, 21:23
ciekawe czy skopiował tylko perfekcyjnie jedną sekwencje czy faktycznie umie się tak dobrze napie**alać jak Bruce

Po...........no

2018-11-13, 23:24
@Byku35 A wiesz że jakby zaj***ł tym w łeb komuś w swoim wieku, to oglądałbyś to na hardzie?