18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały sadol

phrontch • 2018-07-06, 07:19
Kolejny, który po ukończeniu pełnoletności będzie miał 15 lat zawodowego doświadczenia


kabaszma

2018-07-06, 22:32
Pantilion napisał/a:

Kiedyś to była normalna sprawa na wiosce. Dzieci od małego uczą się chodzić przy obejściu. Sam zostałem tak wychowany. Kiedy byłem gówniarzem trzymaliśmy kury, kaczki, króliki itd. Tata od małego pokazywał nam co i jak robić. Nigdy nie chciał mi jednak pokazać jak zabija króliki, bo nie chciał żeby dziecko widziało coś takiego. Kiedy skończyłem 14 lat zapytał czy jestem gotowy się tego nauczyć i to zobaczyć. Odpowiedziałem, że tak no i nauczyłem się jak uśmiercać i skórować króliki. Dziś może ta umiejętność mi się nie przydaje, bo nie mam kur, królików itd. ale potrafię to zrobić tak jak potrafię patroszyć ryby, wymienić dętkę w rowerze, gotować oraz wykonywać różne prace budowlane, mechanizacyjne itd. Wszystkiego nauczyli mnie rodzice i dziś jestem im za to bardzo wdzięczny. Dlaczego o tym pie**olę?? Już wyjaśniam :) Jak widzę jakie niemoty do nas teraz do pracy przychodzą to ogarnia mnie smutek... Coraz więcej ludzi nie nadaje się do niczego i nic nie potrafi zrobić. Najgorsze jednak jest to, że tym młodym ludziom się nie chce i nie chcą się uczyć robić czegokolwiek. Przepraszam jeśli dla kogoś to zwykłe pie**olenie, ale mi jest najzwyczajniej żal tych ludzi i tego co się teraz dzieje :(



Też wlazłem tylko po to żeby ci piwo dać. Przychodzą do mnie do roboty p*zdy po politechnice, dziady po 25 lat i pierwszy raz w życiu wiertarkę trzymają, drabiny nie potrafią rozstawić a k***a kabel z izolacji obrać to dla nich czarna magia. Takich nawet na pocztę wysłać żeby listy nadali nie można bo przez 30 minut planują trasę na mapach google a i tak się zgubią k***a!

niemamskarpet.

2018-07-06, 23:28
Kiedyś to była normalna sprawa na wiosce. Dzieci od małego uczą się chodzić przy obejściu. Sam zostałem tak wychowany. Kiedy byłem gówniarzem trzymaliśmy kury, kaczki, króliki itd. Tata od małego pokazywał nam co i jak robić. Nigdy nie chciał mi jednak pokazać jak zabija króliki, bo nie chciał żeby dziecko widziało coś takiego. Kiedy skończyłem 14 lat zapytał czy jestem gotowy się tego nauczyć i to zobaczyć. Odpowiedziałem, że tak no i nauczyłem się jak uśmiercać i skórować króliki. Dziś może ta umiejętność mi się nie przydaje, bo nie mam kur, królików itd. ale potrafię to zrobić tak jak potrafię patroszyć ryby, wymienić dętkę w rowerze, gotować oraz wykonywać różne prace budowlane, mechanizacyjne itd. Wszystkiego nauczyli mnie rodzice i dziś jestem im za to bardzo wdzięczny. Dlaczego o tym pie**olę?? Już wyjaśniam :) Jak widzę jakie niemoty do nas teraz do pracy przychodzą to ogarnia mnie smutek... Coraz więcej ludzi nie nadaje się do niczego i nic nie potrafi zrobić. Najgorsze jednak jest to, że tym młodym ludziom się nie chce i nie chcą się uczyć robić czegokolwiek. Przepraszam jeśli dla kogoś to zwykłe pie**olenie, ale mi jest najzwyczajniej żal tych ludzi i tego co się teraz dzieje :(

Bo teraz ludzie się kształcą w konkretnym jednym kierunku i zostają w tym specjalista/fachowcem a nie jak kiedyś od wszystkiego i do niczego................ witaj w nowej cywilizacji

minetek

2018-07-07, 00:21
Pantilion napisał/a:

....... Coraz więcej ludzi nie nadaje się do niczego i nic nie potrafi zrobić. Najgorsze jednak jest to, że tym młodym ludziom się nie chce i nie chcą się uczyć robić czegokolwiek. Przepraszam jeśli dla kogoś to zwykłe pie**olenie, ale mi jest najzwyczajniej żal tych ludzi i tego co się teraz dzieje :( ....



najlepsze jest w tym to, że mają pretensje do całego świata, że są zwykłymi p*zdami życiowymi :facepalm2:

Crossblade

2018-07-07, 01:49
@pantilion bardzo dobry komentarz !!! . Jako 32latek zawsze jako dzieciak z "miasta" miałem przej***ne z chłopakami na wiosce, bo byłem gorszy, p*zda i w ogóle aż ( do pewnej zabawy jak gościowi rozj***łem kufel na głowie za pyskowanie, że jestem ślązakiem i mi najebie....ch*j MU W DUPE. Impreza w Paniewie...kto nie był niech żałuje a kto był ten wie i zna moje personalia :D Dla mnie zabicie kury czy królika to była trauma. Karp na świeta to był wyczyn, ale nie wyobrażam sobie żebym przed świętami miał kupować filety. Wiecie co dla mnie jako trauma mieszczucha jest powodem do dumy? Moje córeczki. Wpadają do chaty 22.12 i widzą karpie w wannie i ich podsumowanie "ale jestem głodna" :)

Novik

2018-07-07, 09:06
gośćiu bo teraz wychowuję się leniwych debili takimi lepiej manipulować

PC_Majster_GNU

2018-07-07, 10:19
longlong7 napisał/a:

Takie jest prawdziwe życie od zalania dziejów, hodowanie własnego jedzenia i władanie nad tym.

To my żyjemy zamknięci w klatkach hodowani przez koncerny odizolowani od rzeczywistości, widzimy taki widok i jesteśmy oburzeni, przecież mięso rośnie na drzewach



Taka jest corpojebawka :wyj***ne: :idzwch*j:


Novik napisał/a:

gośćiu bo teraz wychowuję się leniwych debili takimi lepiej manipulować



Dzieci wychowywane przez patoyoutuberów :idzwch*j:

Clarx

2018-07-07, 15:01
te komentarze to najlepszy dowód na to że wiekszosc uzytkowników tego portalu to idioci, wieśniacy a najczęściej jedno i drugie

Pantilion

2018-07-07, 18:40
niemamskarpet. napisał/a:

Kiedyś to była normalna sprawa na wiosce. Dzieci od małego uczą się chodzić przy obejściu. Sam zostałem tak wychowany. Kiedy byłem gówniarzem trzymaliśmy kury, kaczki, króliki itd. Tata od małego pokazywał nam co i jak robić. Nigdy nie chciał mi jednak pokazać jak zabija króliki, bo nie chciał żeby dziecko widziało coś takiego. Kiedy skończyłem 14 lat zapytał czy jestem gotowy się tego nauczyć i to zobaczyć. Odpowiedziałem, że tak no i nauczyłem się jak uśmiercać i skórować króliki. Dziś może ta umiejętność mi się nie przydaje, bo nie mam kur, królików itd. ale potrafię to zrobić tak jak potrafię patroszyć ryby, wymienić dętkę w rowerze, gotować oraz wykonywać różne prace budowlane, mechanizacyjne itd. Wszystkiego nauczyli mnie rodzice i dziś jestem im za to bardzo wdzięczny. Dlaczego o tym pie**olę?? Już wyjaśniam :) Jak widzę jakie niemoty do nas teraz do pracy przychodzą to ogarnia mnie smutek... Coraz więcej ludzi nie nadaje się do niczego i nic nie potrafi zrobić. Najgorsze jednak jest to, że tym młodym ludziom się nie chce i nie chcą się uczyć robić czegokolwiek. Przepraszam jeśli dla kogoś to zwykłe pie**olenie, ale mi jest najzwyczajniej żal tych ludzi i tego co się teraz dzieje :(

Bo teraz ludzie się kształcą w konkretnym jednym kierunku i zostają w tym specjalista/fachowcem a nie jak kiedyś od wszystkiego i do niczego................ witaj w nowej cywilizacji



No i właśnie o takich ludziach mówiłem :(

Clarx napisał/a:

te komentarze to najlepszy dowód na to że wiekszosc uzytkowników tego portalu to idioci, wieśniacy a najczęściej jedno i drugie



Ja pochodzę ze wsi i nie wstydzę się tego, bo nie mam powodu żeby tak było. Życie na wsi dało mi bardzo dużo dobrego i wiele umiejętności. Każdy ma inne postrzeganie "wieśniaka" jakim ja jestem ;) Ludzie na wsi są różni tak jak i w mieście... Bywają tacy którzy nie są zdolni i nie potrafią żyć w dzisiejszych realiach, ale dużo jest takich którzy radzą sobie naprawdę dobrze wbrew temu co większość mieszkańców miast uważa. Nie lubię takich akcji jak się kogoś szufladkuje.. to wieśniak co on tam wie i co może... Mierzyłem się z tym wiele razy w szkole i na studiach :) Wiem, że zawsze będę gorszym, bo nie pochodzę z wielkiego miasta. Tylko szczerze nigdy nie musiałem się z tego powodu wstydzić. Moi rodzice pomogli mi w tym choć sami nie mieli takich możliwości... za to ich kocham dozgonnie

marinis

2018-07-08, 13:49
Żenujący filmik. Przecież na nim nic nie ma. Sądziłem że przynajmniej głowę utnie tej kurze.