18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mały Pożar Na Pokładzie Samolotu (Wołgograd)

T3RMINATOR • 2018-02-02, 10:58
Pasażerowie na pokładzie samolotu Aeroflot z Moskwy do Wołgogradu 31 stycznia 2018 zostali zmuszeni do ewakuacji samolotu po tym, jak przenośna ładowarka do telefonu spowodowała mały pożar krótko po wylądowaniu. W incydencie nie zgłoszono żadnych obrażeń.



zwierzak30

2018-02-02, 11:54
Załatwili to jakoś tak dziwnie.
Bez wrzasków,paniki,bez skakanie,próśb boga o pomoc,nie skakali jak małpy.
Ależ te ruskie to poj***ni jacyś. :)

Rewnibny

2018-02-02, 12:31
Debile :homer: ładowarka, prąd i wodą z butelki

zwierzak30

2018-02-02, 13:00
Rewnibny napisał/a:

Debile :homer: ładowarka, prąd i wodą z butelki




Ugasili pożar? Ugasili. Więc po co drążyć? :)

krzyks

2018-02-02, 15:05
Baldwin29 napisał/a:

Pasażerowie na pokładzie samolotu Aeroflot z Moskwy do Wołgogradu 31 stycznia 2018 zostali zmuszeni do ewakuacji samolotu po tym, jak przenośna ładowarka do telefonu spowodowała mały pożar krótko po wylądowaniu. W incydencie nie zgłoszono żadnych obrażeń.



Jak korzystasz z tłumacza google, to potem jeszcze sprawdź, czy tekst trzyma się kupy.
Pasażerowie ewakuowali samolot? Z miejsca pożaru go wynieśli?
Jeśli chodzi o incydent, to też jestem przekonany, że nie odniósł obrażeń 8-)

Szparas

2018-02-03, 17:59
@Rewibny to nie jest źródło wysokiego napięcia, co lepszego mieli zrobić? Ja bym ciuchami tego nie przykrywał bo byłoby mi ich żal

krzyks

2018-02-03, 20:07
alexandrus napisał/a:

@ krzyks coś się przypiął? przecież obie formy są formy są poprawne. Można ewakuować ludzi z budynku, ale również można powiedzieć ewakuować budynek.

Masz przykład: http://context.reverso.net/t%C5%82umaczenie/polski-angielski/ewakuowa%C4%87+ca%C5%82y+budynek



Owszem, można ewakuować samolot, ale nawet w Twoim przykładzie to straż ewakuuje budynek. Zagrożeni mogą co najwyżej ewakuować się sami, albo być ewakuowani. Przecież nie ewakuują budynku/samolotu.

Schiroh

2018-02-04, 00:16
@krzyks, zapominasz o rosyjskiej inwersji. Pamiętaj, że w Rosji to ty wpie**alasz robaki, a nie odwrotnie. Przykłady można mnożyć i mnożyć, ten samolot to tylko jeden z nich.

rafikfaf87

2018-02-04, 05:48
Tfu... "Stalingrad" :-?
Używajmy poprawnego nazewnictwa skoro już mówimy i piszemy o kraju (tfu...) rad. :mrgreen:

:roll:

Noside

2018-02-04, 09:11
Rewnibny napisał/a:

Debile :homer: ładowarka, prąd i wodą z butelki


Ba! Posunę się do stwierdzenia, że w tej ciasnej kabinie pełnej ludzi gościu napie**alał gaśnicą CO2 :lodowka:

dumad

2018-02-04, 11:19
to był powerbank. trąbią o tym wszędzie

waloos

2018-02-04, 21:34
Przenośna ładowarka? k***a, ktoś chyba o power banku nie słyszał.
Swoją drogą to jest śmieszne trochę. Półlitrowej flaszki nie możesz wnieść, lekarstwa też obostrzone, ale akumulatory li-jon? Bez problemu!
ch*j z tym, że wystarczy rozszczelnienie aby zaczęły się gwałtownie utleniać. Ważne, że pasażerowie nie będą mieć wody aby móc ugościć jakieś tlące się tkaniny czy inne papierki.