18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpy razem silne

phrontch • 2020-08-25, 07:38
Tym razem Wisconsin, po postrzeleniu czarnego inżyniera w plecy przez policję




Ronoaro

2020-08-25, 07:49
Świat jest dziwnym, popie**olonym i chaotycznym miejscem, cieszę się, że w mojej ojczyźnie- Polsce jest katolicko-konserwatywny zaścianek.

edek_kotek

2020-08-25, 08:13
Ronoaro napisał/a:

- Polsce jest katolicko-konserwatywny zaścianek.



To też nie dobrze . Katolscy fanatycy są gorsi od tych małp na filmie.


Ce...........00

2020-08-25, 08:18
edek_kotek napisał/a:

To też nie dobrze . Katolscy fanatycy są gorsi od tych małp na filmie.



nie ma nic gorszego od małp.

castagir

2020-08-25, 08:37
Jak oglądam te filmiki z Hamberyki to zastanawiam się, czy istnieją tam jeszcze jakieś firmy ubezpieczeniowe czy już wszystkie ogłosiły upadłość.
Tam ciągle coś murzyny i tęczowe pedalstwo odwala od lat, a teraz z tym BLM ogólne straty publiczne i prywatne to idą już zapewne w biliardy $. Przecież to już jest nie możliwe do wypłacenia.

okotdi

2020-08-25, 09:28
Z murzynami jest tylko jeden problem...
Istnieja.

Exclip

2020-08-25, 09:57
Pewnie samochody byly rasistowskie xD , pie**oleone małpy, nawiezli gowna to maja, a takie czasy ze boja sie zutylizowac to gowno.

janlew

2020-08-25, 10:01
edek_kotek napisał/a:

To też nie dobrze . Katolscy fanatycy są gorsi od tych małp na filmie.

Tylko lewackie sp***oliny są gorsze od BLMów, i powinny do nich wypie**alać, z dala od znienawidzonej katolickiej Polski

ProVVe

2020-08-25, 10:34
Mówiłem i powiem jeszcze raz... Mordować to malpie gowno tak, aby czuli, ze umierają... Za spalony samochod wjazd na dzielnice i 10 do piachu

Eknen

2020-08-25, 11:13
Ronoaro napisał/a:

Świat jest dziwnym, popie**olonym i chaotycznym miejscem, cieszę się, że w mojej ojczyźnie- Polsce jest katolicko-konserwatywny zaścianek.



obawiam się , że to nie do końca prawda. Małpy możesz spacyfikować , katolickiego przygłupa już nie za bardzo. Może dla ciebie atakowanie w Polsce dzieci za różowe włosy , albo atakowanie stoiska "Zmień piec" nie jest tak spektakularne jak szabrowanie sklepów przez czarnych , jednak dla mnie to ta sama kategoria zachowania.

paczfiko

2020-08-25, 11:29
Mam nadzieję że rośnie gdzieś za oceanem nowy Breivik, któremu dosyć szybko puszczą nerwy.

Noside

2020-08-25, 11:52
murzyny dają pretekst do siłowego usunięcia ich ze społeczeństwa. Idiota by nie skorzystał. Nie mylić murzynów z murzynami.

janlew

2020-08-25, 12:08
Eknen napisał/a:

obawiam się , że to nie do końca prawda. Małpy możesz spacyfikować , katolickiego przygłupa już nie za bardzo. Może dla ciebie atakowanie w Polsce dzieci za różowe włosy , albo atakowanie stoiska "Zmień piec" nie jest tak spektakularne jak szabrowanie sklepów przez czarnych , jednak dla mnie to ta sama kategoria zachowani

Chyba tylko żydokomuch czy inny lewak może tak to postrzegać. To wy aparatczyki akcji LGBT, w katolickiej Polsce, za pieniądze Sorosa promujecie wrogie nam pederastie, pedofilie i inne odchyły, i najchętniej weszlibyście z tym do szkół. Jesteście taką samą zarazą jak BLM, macie tych samych sponsorów, te same zydowskie media za sobą, a w USA nawet chodzicie razem na "akcje". Bardzo dobrze że się was zwalcza.

Ce...........00

2020-08-25, 13:10
janlew napisał/a:

Bardzo dobrze że się was zwalcza.



Szkoda że tylko słowem, bo na chęć uczenia dzieci walenia konia w szkole jest tylko jedno lekarstwo. 7.62mm w brzuch, aby przebić jelito i zostawić na śmierć w bólach.

ruddie

2020-08-25, 13:29
edek_kotek napisał/a:

To też nie dobrze . Katolscy fanatycy są gorsi od tych małp na filmie.



Weź się pie**olnij w łeb, gdzie widziałeś mocherowe babcie palące samochody, rabujące sklepy czy zbiorowo gwałcące białe nastolatki?