topic

Małpy razem silne

phrontch • 2020-08-25, 07:38
Tym razem Wisconsin, po postrzeleniu czarnego inżyniera w plecy przez policję
Policeman

2020-08-25, 15:27
Eknen napisał/a:

obawiam się , że to nie do końca prawda. Małpy możesz spacyfikować , katolickiego przygłupa już nie za bardzo. Może dla ciebie atakowanie w Polsce dzieci za różowe włosy , albo atakowanie stoiska "Zmień piec" nie jest tak spektakularne jak szabrowanie sklepów przez czarnych , jednak dla mnie to ta sama kategoria zachowania.W szumie szkoda czasu na takie niedomaganie umysłowe, ale rozśmieszyło mnie, że ogólnie ci którzy palą ludziom auta warte ich kilkuletnie zarobki, dewastacja sklepów, niszczenie, rujnowanie życia, gwałty, morderstwa, pobicia, kradzieże i inne rozboje - nie, to nie są ci najgorsi, ich można przytulić [a ponieważ jesteś p0lką to już wiem co tam ci się z nimi marzy]. Nie, nie, nie. Najgorsi, ale to już po prostu najgorsi są ci, co napiszą w internecie, że mają dosyć lgbt, co kopną jakiś stand i co tam jeszcze? Będą jeździć autem z hasłami krytykującymi ideologię "dzieci w różowych włosach".

To jest właśnie efekt "nowoczesnej" edukacji i potęgowania jej na wyższych stopniach, tak, że wychodzi takie coś z dyplomem magistra o kulturoznawstwa, specjalizacji feminologii i będzie chrzanić bez sensu to co mu tam każą bo już od dawna nie ma własnego zdania i rozumu.

O i dotarliśmy do tego CO/KTO jest w tym wszystkim najgorszy.

mazga50

2020-08-25, 15:43
Im więcej małp, tym więcej problemów. Im mniej małp, tym mniej problemów.
A gdy małp nie ma w ogóle, to i problemów z małpami nie ma.

AwaturaUra

2020-08-25, 16:15
j***ne bydło oby ich wystrzelali jak najszybciej

solltys

2020-08-25, 16:24
Nie da się ukryć naukowego faktu że wszyscy pochodzimy od małp a także później od czarnych, tak, każdy ma korzenie czarnoskórych przodków (co często jest wykorzystywane przez lewoskrętnych jako argument za tym że rasizm jest bezsensowny). Natomiast nie da też się ukryć tego że biały człowiek jest swego rodzaju "ewolucją", następnym etapem co doprowadza do wniosku że czarny jest w drzewie ewolucji następstwem po małpie a człowiek biały następstwem po czarnym i z tego też powodu nauka jasno pokazuje że czarni są gorsi.

adi_k0

2020-08-25, 17:46
janlew napisał/a:

w katolickiej PolscePolska jest państwem świeckim. Powinno się z niej wypie**olić w podskokach zarówno LGBT jak i sukienkowych sk***iałych pedofili.

Marcin360360

2020-08-25, 18:58
edek_kotek napisał/a:

To też nie dobrze . Katolscy fanatycy są gorsi od tych małp na filmie.


Ty w ogóle masz pojecie co tam się dzieje? Tam kobieta jak idzie w nocy sama jest jak prezent dla nich. Jak ci się nie podoba w Polsce to wyjazd z kraju zawszony lewicowy psie!!!

porryporr

2020-08-25, 19:07
castagir napisał/a:

Jak oglądam te filmiki z Hamberyki to zastanawiam się, czy istnieją tam jeszcze jakieś firmy ubezpieczeniowe czy już wszystkie ogłosiły upadłość.
Tam ciągle coś murzyny i tęczowe pedalstwo odwala od lat, a teraz z tym BLM ogólne straty publiczne i prywatne to idą już zapewne w biliardy $. Przecież to już jest nie możliwe do wypłacenia.W większości OWU masz wykluczenie, mniej więcej takie: szkody w nieruchomości powstałe w wyniku trzęsienia ziemi, tąpnięć ziemi (związanych z prowadzoną w pobliżu działalnością górniczą), zamieszek, wojny, aktów terroru

Marianset

2020-08-27, 00:00
Eknen napisał/a:

obawiam się , że to nie do końca prawda. Małpy możesz spacyfikować , katolickiego przygłupa już nie za bardzo. Może dla ciebie atakowanie w Polsce dzieci za różowe włosy , albo atakowanie stoiska "Zmień piec" nie jest tak spektakularne jak szabrowanie sklepów przez czarnych , jednak dla mnie to ta sama kategoria zachowania.Naplet cie uciska lewaku genderowy. Jak nie widzisz różnicy to rozumny to ty nie jesteś. Droga wolna do swoich małp.