18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpie figle

voidinfinity • 2017-08-15, 11:16
Witajcie dzieciaczki.

Taka tam opowiastkę mam dla was o dość świeżej historii, która rozegrała się niedawno w Charlottesville. Tam też biali zorganizowali sobie protest przeciwko nygrom (o ile dobrze zrozumiałem, ale pewnie nie).

Oczywiście nygrom nie spodobało się, bo wszak tylko oni mogą protestować - więc wmieszali się w tłum wraz z pedalstwem z antify i zaczęli wspólnie zaczepiać ludzi.

Skutek figli był taki - że nyger wyłapał wpie**ol - więc to niezupełnie tak, że biali faszyści napadli na niewinne czarne dziecko.

Czarnemu nie jest jednak smutno - ponieważ lewactwo już zebrało 100k zielonych na koks i dz**ki dla niego.

Prawie ch*ja widać, ale akcja od 3:15



Jako bonus 4:45 - bohaterska bojówka antify napie**ala dziadka we trzech ;-)

mlodyrzuf

2017-08-15, 12:01
O co chodzi z tą całą Antifą? O co oni walczą, i dlaczego są tacy niedobrzy?

manson__

2017-08-15, 12:18
Cytat:

(...)innocent bystander(...)
(...)minding his own business and just literally standing up for what he believes in(...)
(...)apparently what he believes in is intimidation and assault(...)


Całkiem spoko :ok:

voidinfinity

2017-08-15, 12:21
mlodyrzuf napisał/a:

O co chodzi z tą całą Antifą? O co oni walczą, i dlaczego są tacy niedobrzy?



Walczą o hiv dla każdego.


ProVVe

2017-08-15, 13:32
j***ne małpy... Powinni wyciągnąć giwery i wybić to pie**olone stado razem z chorymi białymi osobnikami z pod pedoantify

Chodowca

2017-08-16, 00:35
masz tu 20ste piwo

kondzio63221

2017-08-16, 03:25
Chodowca napisał/a:

masz tu 20ste piwo


A Ty co? Znów zaczynasz i się chwalisz że dałeś 20ste piwo? Czy posty sobie po prostu nabijasz?

natking

2017-08-16, 05:01
@mlodyrzuf lewicowe bojówki. Równie głupi w swej skrajności, co skuteczni różnych bijatykach z odmiennopoglądowymi (w odróżnieniu od reszty tego towarzystwa). I dlatego chyba właśnie nielubiani. Natomiast ta niebojówkarska część antify składa się z ludzi, którzy chcieliby się bić, ale nie potrafią albo się boją.

BigDaddyD

2017-08-16, 10:12
O czym ty piszesz, jaka antfia. Może nie wyłapałem odpowiedniego momentu, ale nic na filmie nie usłyszałem o żadnej antfie. Natomiast widziałem białych z flagami konfederatów, co się wyklucza z jakimkolwiek pedalstwem. Tak, czy siak powinni zrobić porządek z tymi pieprzonymi murzynami.

voidinfinity

2017-08-16, 10:18
@up

Rozumiem, że się mogłeś pogubić - ale nie uważasz że to dziwne że inni biali napie**alają białego dziadka z flagą konfederacji w łapie? Nie przypomina ci to czegoś? ;-)

Gonczor

2017-08-16, 12:32
Cytat:

Tam też biali zorganizowali sobie protest przeciwko nygrom (o ile dobrze zrozumiałem, ale pewnie nie).



Chodziło o protest przeciwko usuwaniu pomnika generała Lee, który walczył po stronie CSA w czasie wojny secesyjnej. Co ironiczne uwolnił on swoich niewolników jeszcze przed wojną.

voidinfinity

2017-08-16, 13:24
@up

Czyli miałem rację i nie miałem racji ;-) Dzięki.

Policeman

2017-08-16, 14:57
Wszystko spoko, ale rozj***ło mnie to, że czarny "wmieszał się w tłum białych rasistów"

voidinfinity

2017-08-16, 15:08
@up



;-) Ale faktycznie głupio to brzmi. Zresztą już wyżej ktoś napisał, że chodziło o pomnik, a nie o nygrów.

Zwyczajnie nie analizuję tego - bo jak coś lewaki mówią to znaczy, że pie**olą i szkoda uszu kaleczyć tym gównem.